Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Pireja @ 2011 02 07, 23:55)

Aciu, Umaj7. As tave irgi prisimenu  wub.gif As po pirmo IUI dar 3 pasidariau, ir visos buvo nesekmingos. Gerai, kad mano daktarelis ryztingas, gumos netempe ir is karto liepe eit prie reikalo  cool.gif O kaip tu? Gal irgi i sia tema kelsies? Matai, kaip mums cia visoms gerai sekasi  rolleyes.gif


Is viso turejau 3 IUI, paskutini praeitu metu lapkriti, dabar galvojam dar 4 ir paskutini pabandyti ir jei nepasiseks krausiuos cia, pas jus! mirksiukas.gif Esu ryztingai nusiteikus, tik pinigelius truputi pataupysim su MB ir startuosim. mirksiukas.gif
Linkiu tau daug sveikatos, dideliausiu skaiciuku ir stipru zirniuka, o dar geriau du!!! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 08, 09:21)
Labas rytas mergaites,

as su klausimu.Kadangi si cikla kaip ir planuoju pasiimti savo snaigiukus, vakar gavau gerti estrofemo.Taigi vakar isgeriau ta tabletyte, bet siandien vemiu be sustojimo ir toliau negu matau..... unsure.gif  Cia tikriausiai nuo to estrofemo ? Tai kaip cia bus jei negalesiu jo gerti.....  blink.gif

Gali būti nuo estrofemo verysad.gif skambinki gydytojui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 08, 09:39)
Nu nea, pavalgius.....Matai, pas mane tulzies pusle ir kepenys yra, sakyciau, jautrios vietos pas mane organizme.....Tai tikriausiai labai daug ir nereikia, kad taip sureaguotu.Idomu ar yra koks pakaitalas tu vaistu  g.gif


na pabandyk skambinti gydytojai. na mano super jautrios ir kepenys ir kasa, bent matyt nieko. g.gif 4u.gif
Atsakyti
Reginiuk, super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=egk,2011 02 07, 19:04]
*Ačiū, kad klausi 4u.gif Jau nebeturiu temperatūros, tik kosčiu, bet nieko skaitysim, kad pasveikau. O ketvirtadienį važiuoju pas Treijsą histeroskopijai.

**O tavo testavimosi diena artėja thumbup.gif Labai tikiu, kad su trim stipruoliais bus viskas gerai. Gal jau yra kokie požymiai? blush2.gif
[/quote]
* sveikatytes tau ir lengvos histero 4u.gif
** jo, arteja, gal jei isdrisiu, ketvirtadieni NT pasidarysiu, o jei ne, tai penktadieni kraujuka nuleisiu..., jau jaudulys ir nerimas pareina blush2.gif
Pozymiu? Turiu 2 nezinau, ka jie reiskia: nepalieka ramybeje pienlige ir nervas (nu nervuota tai ziauriai ir pikciurna esu) lotuliukas.gif

[quote=Reginiukas.uk,2011 02 08, 00:12]
[quote=Pireja,2011 02 07, 20:55]
Taip pat. Pasidariau dar viena testa blush2.gif toki pati, su uzrasu, tai vel parase, kad nesica 1-2 savaites. Nu labai man jau norejosi to testo ax.gif Siaip krutine nejautri (nu gal vos vos), siek tiek pilva pamaudena, bet siaip savo busenos nepavadinciau nestukine. Ziuresime, kaip si naktis praeis, ar dar skaudes kiausides g.gif
O kaip tu?
As nieko taip pat,pamaudzia pilva ir tiek smile.gif As zinok siandien irgi neiskenciau blush2.gif ir pasidariau dar viena testuka juostele jau dvigubai ryskesne smile.gif Laukiu treciadienio ax.gif
[/quote]

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinimai mergaites, nu taip del jusu dziaugiuosi, kad net sunku nusakyt thumbup.gif
[quote=Beta1,2011 02 08, 09:21]
Labas rytas mergaites,

as su klausimu.Kadangi si cikla kaip ir planuoju pasiimti savo snaigiukus, vakar gavau gerti estrofemo.Taigi vakar isgeriau ta tabletyte, bet siandien vemiu be sustojimo ir toliau negu matau..... unsure.gif Cia tikriausiai nuo to estrofemo ? Tai kaip cia bus jei negalesiu jo gerti..... blink.gif
[/quote]
mane, kai pradejau vartoti estrofema (bet dar plius prednyzolona ir aspirina) tai ziauriai pykino ir pykina iki siol, tik nezinau nuo kurio konkretaus vaisto ar doziu...
Kreipkis i gydytoja, nes nelabai jau cia kas gero... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 08, 06:21)
Labas rytas mergaites,

as su klausimu.Kadangi si cikla kaip ir planuoju pasiimti savo snaigiukus, vakar gavau gerti estrofemo.Taigi vakar isgeriau ta tabletyte, bet siandien vemiu be sustojimo ir toliau negu matau..... unsure.gif  Cia tikriausiai nuo to estrofemo ? Tai kaip cia bus jei negalesiu jo gerti.....  blink.gif


Sveikute,o ka raso info lapelyje? ar gali buti toks popveikis?
Siaip nebijok jeigu negalesi jo gerti yra kitokiu vaistuku as geriau progynova.

Sekmes tau didziausios! Snaigiukai thumbup.gif


EGK dar labai bijau, nesveikink dar,kad nenubaidytum smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Umaj7** @ 2011 02 07, 23:50)
Pireja! Sveikinu tave kolkas tyliai bet is visos sirdies  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Mes kartu startavom su 1 IUI geguzes menesi, deja abi nesekmingai.  unsure.gif
Bet stai jau ir pildosi tavo svajone!!!  nestuke.gif  thumbup.gif  Be galo dziugu skaityti tokias naujienas!!!  wub.gif Dar karta sveikinu, mergyt! wub.gif


Na as savo pirma IUI turejau birzeli, deja baigesi negimdiniu, dar viena IUI turejau lapkriti irgi nesekmingas tai gyd. sako griebiam jauti uz ragu ir nebezaidziam su IUI.. thumbup.gif

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 08, 00:12)
As nieko taip pat,pamaudzia pilva ir tiek smile.gif As zinok siandien irgi neiskenciau  blush2.gif ir pasidariau dar viena testuka juostele jau dvigubai ryskesne smile.gif Laukiu treciadienio  ax.gif


thumbup.gif taigi sakiau kad taip ir bus.. wub.gif

As nbeturiu daugiau testuku tai nebegadinsiu pasidarysiu HCG ir viskas o tai bus ryt arba poryt kaip siandien gyd. pasakys.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Man mmm dar neatėjo, gal kas patarimų turit ką daryt kad greičiau ateitų? biggrin.gif Žinau kad ginė šiandie dirba, būtų labai gerai nueit, bet va sulaukt reik tų zarazų biggrin.gif
Ačių IUI'kėms už palinkėjimus biggrin.gif

Man nuo estrofem nebuvo jokio pojūčio lyg g.gif Man nuo duphaston visokių pojūčių buvo tai vakare stengiausi prieš miegą gert.

Kaip faina kai testai ryškėja wub.gif Laikykitės mergytės ir laikykit savo žirniukus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 08 vasario 2011 - 11:15
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 08, 01:12)
pasidariau dar viena testuka juostele jau dvigubai ryskesne smile.gif Laukiu treciadienio  ax.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Snaigutes valdo!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Reginiuk,tyliai sveikinu smile.gif Pagaliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 08, 12:04)

Kaip tu šiandien? Gal nekraujuoji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 08, 11:07)
Kaip tu šiandien? Gal nekraujuoji? blush2.gif



Nekraujuoju jau,bet visai nekaip.Visa nakti prazliumbiau-skaudejo,kiekviena kuno lastele,ne del to kas ivyko,tik del neaiskios ateities.
Atsakyti