Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(egk @ 2011 02 07, 17:24)

kaip tavo sveikatele? Kaip nuotaikos? 4u.gif

Keberiokst, laukiam treciadienio ir ramybes ramybes ramybes... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 07 vasario 2011 - 17:19
kristiana1, ramaus laukimo dabar wub.gif

T.P.Keberiokst, įsivaizduoju, kaip sunku unsure.gif Dar laukiam trečiadienio gal unsure.gif

Pireja, su imunine išvis labai mažai kas dirba ax.gif Man čia irgi sakė, kad neieškočiau, ko nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 07, 17:55)
na va.jau gryztu namo su dviem zirniukais.pavyko ikalbeti,kad duotu du biggrin.gif  viskas praejo labai sklandziai ir greitai.testuko diena 19.02 ,tik kazin ar tiek islauksiu g.gif jauciuosi rami.kazkaip as vis dar nesuprantu ka mes darome.kad zirniukai pas mane.esu nusiteikus ramei ir optimistiskai  smile.gif galesim ir mudvi pasidalinti savo pojuciais  gathering.gif

kaip smagu girdet as tai ir ryt du tureciau parsivest jei viskas bus normaliai,mes tai kartu visa laiku su maniskiu vaziuojam jis ir sudalyvauja toj proceduroj smile.gif tai be bejo kad dalinsimes pojuciais
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 07, 17:55)
na va.jau gryztu namo su dviem zirniukais.pavyko ikalbeti,kad duotu du biggrin.gif  viskas praejo labai sklandziai ir greitai.testuko diena 19.02 ,tik kazin ar tiek islauksiu g.gif jauciuosi rami.kazkaip as vis dar nesuprantu ka mes darome.kad zirniukai pas mane.esu nusiteikus ramei ir optimistiskai  smile.gif galesim ir mudvi pasidalinti savo pojuciais  gathering.gif


thumbup.gif Dabar ramiu dieneliu.. (nors zinau kad jos nifiga neramios buna biggrin.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 07, 17:55)
na va.jau gryztu namo su dviem zirniukais.pavyko ikalbeti,kad duotu du biggrin.gif  viskas praejo labai sklandziai ir greitai.testuko diena 19.02 ,tik kazin ar tiek islauksiu g.gif jauciuosi rami.kazkaip as vis dar nesuprantu ka mes darome.kad zirniukai pas mane.esu nusiteikus ramei ir optimistiskai  smile.gif galesim ir mudvi pasidalinti savo pojuciais  gathering.gif

Šaunuolė thumbup.gif su tokiu nusiteikimu tikrai neprailgs tos 10 dienelių laukimo.

QUOTE(Atiloja @ 2011 02 07, 18:17)
kaip tavo sveikatele? Kaip nuotaikos?  4u.gif


Ačiū, kad klausi 4u.gif Jau nebeturiu temperatūros, tik kosčiu, bet nieko skaitysim, kad pasveikau. O ketvirtadienį važiuoju pas Treijsą histeroskopijai.

O tavo testavimosi diena artėja thumbup.gif Labai tikiu, kad su trim stipruoliais bus viskas gerai. Gal jau yra kokie požymiai? blush2.gif
Atsakyti
Kristiana[SIZE=7] Ramaus laukimo tau ir aisku geru rezultau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 07 vasario 2011 - 18:33
QUOTE(egk @ 2011 02 07, 19:04)
Ačiū, kad klausi 4u.gif  Jau nebeturiu temperatūros, tik kosčiu, bet nieko skaitysim, kad pasveikau. O ketvirtadienį važiuoju pas Treijsą histeroskopijai.



Egk, o tu telefonu susitarei del histeroskopijos? kodel nusprendete, kad jos reikia?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 18:28)
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa beigi ji apsisiojau. Tik kadangi pas mane dabar galvoj ne kas, nusipirkau pati gudriausia  doh.gif Vietoj to, kad jis man nubreztu viena ar du bruksniukus, jis man parase "1-2 savaites nescia"  blink.gif

Labai labai del taves dziaugiuosi ir sveikinu clap.gif Prisimenu tave is IUI skyrelio,tai kazkaip ypatingai dziaugiuosi wub.gif


QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 12:26)
Sveikutes,Na ka mano testukas kaip ir neigiamas,yra sunkiai imatoma antra juostele bet vos vos sad.gif dar guodziuosi tuo kad ankstoka tai treciadieni kartosiu ir bus matyt.

Ka tai reiskia neigiamas ,kai testas teigiamas? doh.gif bigsmile.gif Sveikinu wub.gif

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 07, 10:28)
Sveikos,

Nu as nekantruole siandien neiskenciau ir pasidariau NT.. blush2.gif Ir ka jus manot - antra juostele gan ryski... bigsmile.gif O man siandien tik 9 DPI.. Nu ka lauksiu ir ziuresiu kas bus, HCG man arba treciadieni arba ketvirtadieni.. ax.gif Tik sveikinimu dar jokiu nepriimu.. schmoll.gif

Na o tyliai tyliai juk galima pasveikint?! smile.gif Laukiam aukstu HCG skaiciuku ax.gif

QUOTE(puikutte @ 2011 02 07, 14:19)
Tai va,isitvirtino vienas,mums 5 savaites,gavom nuotraukyte, jausmas neapsakomas,kai pamatai ir zinai,kad po sirdele nesioji dar viena gyvybe.  :wub

Aukit ir didekit wub.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 07, 15:48)
HCG 19,kaip ir aisku viskas.

Einu dar karta treciadieni,sake gali taip dar buti,kad nukritimas nes vienas pabego,bet ir su vienu likusiu skaiciukai didesni turetu buti.
Kazin kame reikalas-natur ar ivf,pabaiga vis ta pati-kame saknys?

Kumstukai uz tave stipriai stipriai suspausti,kad skaiciukai didetu!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,sakykit mergaites o jeigu pastoji ar reikia pratesti naudoti progesterona??
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 07, 23:03)
Sveikutes,sakykit mergaites o jeigu pastoji ar reikia pratesti naudoti progesterona??


Butinai. Tik gydytojas pasakys, kada nutraukti.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 07, 22:03)
Sveikutes,sakykit mergaites o jeigu pastoji ar reikia pratesti naudoti progesterona??

Taip,reikia butinai smile.gif As dar ir dabar ji naudoju.
Atsakyti
QUOTE(juroszuvedra @ 2011 02 07, 20:13)
Taip,reikia butinai  smile.gif As dar ir dabar ji naudoju.


Oho tai ilgai sakyciau smile.gif nu treciadieni skambinsiu gyd pasakys kas toliau smile.gif
Atsakyti