Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Pireja @ 2011 02 07, 12:38)
Juk kaip faina butu... Nu tik fiziskai isnesiot gal sunku. As tai labai noreciau, kad mano abu butu prigije  ax.gif Baisiai noreciau dvynuku... Is viso, man dabar tu vaiku po tokio ilgo nueito kelio turbut niekada nebebus gana  blush2.gif

Niekas nesidirba, pilvas spazmuoja  unsure.gif ir vis apie Keberiokst atveji galvoju. Nu niekas man ten logiskai nesirisa, todel manau, kad viskas jai bus gerai...

wub.gif wub.gif wub.gif oi,Pireja,kaip smagu,kad butu abu prisitvirtine wub.gif garsiai sveikinsiu,kai jau skaiciukus zinosi mirksiukas.gif
Sekmes visoms,kas laukia atsakymu ir sveikinimai-kas jau suzinojo teigiamus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 02 07, 12:59)
bum, tai startas jau? bigsmile.gif

Jo, labai tikiuosi kad nebus jokių cistų ir bus galima pradėt wub.gif
Ale kai labai reikia tai tos mmm neskuba lotuliukas.gif Pagal BT spėju kad tik ryt ryte ir pasirodys, tikiuosi įterps ginė mane kur ir vaistų nepamiršo atsivežt.. ax.gif
Atsakyti
bum isikisiu palinketi tau gero starto su nuostabiu finisu wub.gif

Kristuciuke, oj kaip noreciau geru rezultatu wub.gif Nes jei man vis gi prireiks, tai labai noreciau daritys IVF pas S...
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 07, 08:28)
Sveikos,

Nu as nekantruole siandien neiskenciau ir pasidariau NT.. blush2.gif Ir ka jus manot - antra juostele gan ryski... bigsmile.gif O man siandien tik 9 DPI.. Nu ka lauksiu ir ziuresiu kas bus, HCG man arba treciadieni arba ketvirtadieni.. ax.gif Tik sveikinimu dar jokiu nepriimu.. schmoll.gif


thumbup.gif

T.P. Keberiokst, noriu paklausti, man idomu, ar padarius IVF gali buti negimdinis nestumas? Juk embrioniukus suleidzia tiesiai i gimda, tai ar jie gali patekti i kiausintakius ar dar kur nors? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 02 07, 14:41)
[Kristuciuke, oj kaip noreciau geru rezultatu  wub.gif  Nes jei man vis gi prireiks, tai labai noreciau daritys IVF pas S...


Neprireiks.. irnesakyk.gif To labai linkiu, nors pas S tas IVF kaip ne IVF jokios ten itampos, man tas IVF buvo kaip paprasta stimuliacija.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 02 07, 11:48)
noriu paklausti, man idomu, ar padarius IVF gali buti negimdinis nestumas? Juk embrioniukus suleidzia tiesiai i gimda, tai ar jie gali patekti i kiausintakius ar dar kur nors?  blink.gif

Ne manęs klausei, bet atsakysiu ax.gif Gali būti negimdinis, nes embrioniukai tvirtinas tik kelios dienos po įsodinimo, o iki to laiko keliauja jie, ir, deja, būna, kad nukeliauja ir iki kiaušintakių unsure.gif
Atsakyti
*Viktoriukas*
QUOTE
Gali būti negimdinis, nes embrioniukai tvirtinas tik kelios dienos po įsodinimo, o iki to laiko keliauja jie, ir, deja, būna, kad nukeliauja ir iki kiaušintakių  wub.gif

Ot mane irgi tas klausimas labai domino... Nu nieko sau keliautojai, galetu ir sedeti sau vietoj smile.gif

Kristuciuke, sekmes tau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kristuciuk tyliai tyliai sveikinu,juk sakiau,kad viskas bus gerai
Pireja,Keberiokst,Reginiuk linkiu dideliu dideliu skaiciuku
Na o as jau is daktariuko grizau visa issisiepus iki ausu bigsmile.gif
Tai va,isitvirtino vienas,mums 5 savaites,gavom nuotraukyte, jausmas neapsakomas,kai pamatai ir zinai,kad po sirdele nesioji dar viena gyvybe. wub.gif
Linkiu visoms didziausios sekmes
Atsakyti
Puikutte, kaip tau jau faina wub.gif
Atsakyti
Puikutte, isivaizduoju tavo jausma wub.gif Ir siek tiek baltai pavydziu smile.gif

T.P.Keberiokst, kaip tavo HCG ?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 07, 14:26)
Puikutte, kaip tau jau faina  wub.gif


Tau irgi neuzilgo bus faina,as palauksiu jusu visu,kad butume vieninga nestuke.gif group.gif ,juk taip linksmiau bus
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 07, 15:19)
Kristuciuk tyliai tyliai sveikinu,juk sakiau,kad viskas bus gerai
Pireja,Keberiokst,Reginiuk linkiu dideliu dideliu skaiciuku
Na o as jau is daktariuko grizau visa issisiepus iki ausu bigsmile.gif 
Tai va,isitvirtino vienas,mums 5 savaites,gavom nuotraukyte, jausmas neapsakomas,kai pamatai ir zinai,kad po sirdele nesioji dar viena gyvybe.  wub.gif
Linkiu visoms didziausios sekmes


bigsmile.gif Kaip faina.. wub.gif Laukiu ir as tos akimirkos kada taip bus.. rolleyes.gif
Atsakyti