Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 07, 10:45)
blink.gif Mergaites negasdinkit.. biggrin.gif Nu cia tai butu.. doh.gif 

Juk kaip faina butu... Nu tik fiziskai isnesiot gal sunku. As tai labai noreciau, kad mano abu butu prigije ax.gif Baisiai noreciau dvynuku... Is viso, man dabar tu vaiku po tokio ilgo nueito kelio turbut niekada nebebus gana blush2.gif

Niekas nesidirba, pilvas spazmuoja unsure.gif ir vis apie Keberiokst atveji galvoju. Nu niekas man ten logiskai nesirisa, todel manau, kad viskas jai bus gerai...
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 07, 11:38)
Juk kaip faina butu... Nu tik fiziskai isnesiot gal sunku. As tai labai noreciau, kad mano abu butu prigije  ax.gif Baisiai noreciau dvynuku... Is viso, man dabar tu vaiku po tokio ilgo nueito kelio turbut niekada nebebus gana  blush2.gif

Niekas nesidirba, pilvas spazmuoja  unsure.gif ir vis apie Keberiokst atveji galvoju. Nu niekas man ten logiskai nesirisa, todel manau, kad viskas jai bus gerai...


Aš tai labai bijojau trynukų, tiesiog labai maža tikimybė išnešioti iki galo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 07, 11:45)
blink.gif Mergaites negasdinkit.. biggrin.gif Nu cia tai butu.. doh.gif  Man isodinimas buvo sausio 29 d. (sestadieni) Gleivine pas mane nelabai kokia buvo bet uz tai po sia diena geriu po 2 tab. prednizolon, po 2 tab estrofem, 100 mg aspirino ir crinone 2 kartus dienoj.. ax.gif

labuka.ieskojau tavo zinutes kur rasei apie gleivine,bet neradau unsure.gif kiek mm ji buvo pas tave per paskutini skana?as pergyvenu,pas mane 12mm gydytojai sako,kad normali,bet va merginos raso,kad jau ant ribos.ir isodinimas siandien,o jau savaite praejus nuo paskutinio skano,tai ji dar paaugo.ziuresiu gal man ja pamatuos isodinimo metu,nes paciai idomu kiek ji ugtelejo g.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklausti, ar skiriasi laikas iki HCG tyrimo, jei isodina embrioniukus keliu dienu, ir jei blastocistas? Ar jiems reikia vienodo laiko isitvirtinti?
po keliu dienu daretes HCG isodinus blastocistas?

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2011 02 07, 12:50)
Aš tai labai bijojau trynukų, tiesiog labai maža tikimybė išnešioti iki galo sad.gif


Va va to paties bijau.. Bet dvynukai tai butu thumbup.gif Taciau galvoju kad nors tas vienas butu ir kad viskas butu gerai.. rolleyes.gif

Del Keberiokst tai ir as galvoju kad viskas ten bus gerai, todel labai laukiu tu geru naujienu.. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 07, 12:58)
labuka.ieskojau tavo zinutes kur rasei apie gleivine,bet neradau unsure.gif  kiek mm ji buvo pas tave per paskutini skana?as pergyvenu,pas mane 12mm gydytojai sako,kad normali,bet va merginos raso,kad jau ant ribos.ir isodinimas siandien,o jau savaite praejus nuo paskutinio skano,tai ji dar paaugo.ziuresiu gal man ja pamatuos isodinimo metu,nes paciai idomu kiek ji ugtelejo g.gif


Tai kad man ta gleivine daznai matavo tik vis nesaudavo man i galva paklausti kokio dydzio ji doh.gif Per isodinima pasimatavo ir pasake toliau dirbsim su gleivine, va ir po sia diena dirbu na ziuresiu su gyd. bendrauju telefonu kas 3 dienas ryt skambinsiu tai ziuresiu gal jau tu vaistu man pamazins po truputi.. ax.gif
Atsakyti
Kristuciuke tyliai tyliai ir as sveikinu! Manau tas antras bruksniukas siaip sau neatsirado mirksiukas.gif O tu gal pas S darei?
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 02 07, 13:07)
Kristuciuke tyliai tyliai ir as sveikinu! Manau tas antras bruksniukas siaip sau neatsirado mirksiukas.gif  O tu gal pas S darei?


Tikrai taip ir bet kokiu atveju as ja labai patenkinta.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinti @ 2011 02 07, 12:58)
po keliu dienu daretes HCG isodinus blastocistas?
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man liepe pasidaryti 10 diena. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinti @ 2011 02 07, 12:58)
Sveikos,
norejau paklausti, ar skiriasi laikas iki HCG tyrimo, jei isodina embrioniukus keliu dienu, ir jei blastocistas? Ar jiems reikia vienodo laiko isitvirtinti?
po keliu dienu daretes HCG isodinus blastocistas?

4u.gif  4u.gif  4u.gif

va mane ir domina sitas klausimas,nes pas mane ir blasto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 07, 11:58)


Kristiana1, iki 14mm nera blogai, internete raso, kad iki 16. Man buvo 11.4 6d. pries isodinima. Nebutinai ta gleivine bus paaugusi, vaistu tai nebenaudoji.
Del tavo pacios sventos ramybes, gali paprasyti, kad pries tai pamatuotu, pasakyk, kad nerimauji...
Papildyta:
QUOTE(pliuske @ 2011 02 07, 12:12)
Man liepe pasidaryti 10 diena. 4u.gif

Man rodos, ir Keberiokst taip pat...
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 07, 12:09)
Tikrai taip ir bet kokiu atveju as ja labai patenkinta.. biggrin.gif



Is ties tik paciu geriausiu zodziu vertas zmogus thumbup.gif
Atsakyti
Kristuciuke, nekantruole tu wub.gif Nu dabar jau gali ramiai laukti HCG dienos wub.gif

kristiana1, viskas bus gerai, nesijaudink wub.gif

Atiloja, nepsichuojam schmoll.gif wub.gif

bum, tai startas jau? bigsmile.gif
Atsakyti