Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 16:28)
Gal ir nescia ziuresim ka treciadienis atnes,laime ar nelaime dabar per daug negalvoju stengiuos nesinervint ir ramiai laukti eiles  tongue.gif  nestuke.gif

Nu ir as va taip jauciuosi blush2.gif Pasidariau viena testa, ir gana. Nors nuotaikos irgi visokios buna - nuo euforijos iki desperacijos, ir abiem atvejais paverkiu - viena syki is laimes, kita - is nevilties doh.gif Anksti ryta ziauriai viena sona skaudejo (isivaizduoju, kad ten kiauside), net oro sunku buvo ikvepti. Tai jau maciau negimdinio nestumo vizijas doh.gif Kai pilvo nemaudzia, puolu kokius nors ukio darbus dirbti, kad tik pradetu mausti doh.gif Dabar va strenas ziauriai maudzia, visai kaip pries mmm. Nu ir bijau, labai bijau, ir ta baime stengiuosi kur nors toli nugrusti...
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 16:46)
1. Kazin o gali buti kokios zaizdos nuo punkcijos?Zinau,kad gale proceduros pradejau kraujuoti,gal vel is ten?
2. Dar yra variantas jei implantacija ne gimdoj,o kiausintaky-ten tu kraujagysliu nemazai,ir va jei kleckiukas bando kabintis ir uzkliudo kokia kraujagysle tai gal ir gali varyt tokiu "veniniu"?Siandien jau berods maziau,bet gal del to ,kad aspirina nustojau gert,kraujas ne toks skystas.

1. GALI 4u.gif O ilgai kraujavai? Nes mane tikrino kelis kartus, ar nera kraujavimo. O tu negali pas bele kokia gydytoja nuvaziuoti echo pasidaryti, kad paziureti, is kur kraujavimas? Jos gali bent jau pasakyti, is gimdos, ar is kur nors kitur.
2. Bet kraujas vis dar tamsus, ne meminis? Teoriskai imanoma, bet as manau, kad gal tokiu atveju butu vos vos pakraujavimai ar patepliojimai, jau tikrai nevarytu stipriai.
Atsakyti
Nezinau,man niekas neaiskino kiek ten kraujavau,as tik kai prabudau jau norejo vezt atgal,girdziu kazka sakant kraujuoja,tai dar suleido vaistu,kol viskas isvale.Po to dar patepliojo ta diena ir viskas.Tik keista,kad kraujavimas seke implantacini tepliojima(as esu tikrai garantuota,kad pirmas rudas patepliojimas buvo del implantacijos).

O del negimdinio tai jo,taip kaip dabar niekad nebuvo,visa laika mazesni patepliojimai.O cia tokiais pliupsniais,vis pavaro pavaro ir apstoja kuri laika.Guliu ar neguliu,taip pat.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal patartumet kokius tyrimus galeciau pasidaryti pries darant 3-aji IVF , nes kazkaip jauciu ,kad cia jau ir mano organizmas streikuoja, ne tik vyro turtelis kaltas. Va tik beda kad nezinau nuo ko pradeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mai-ja @ 2011 02 06, 18:32)
Sveikos merginos,  gal patartumet kokius tyrimus galeciau pasidaryti pries darant 3-aji IVF , nes kazkaip jauciu ,kad cia jau ir mano organizmas streikuoja, ne tik vyro turtelis kaltas. Va tik beda kad nezinau nuo ko pradeti g.gif


zinok ir mane tas pats klausimas labai domina. Nes organizmas niekaip nesusitvarko po 2IVF. Ciklas sutrikes visiskai ir labai skausmingos mmm, ko nebudavo anksciau..
Atsakyti
labas rytas smile.gif gal galite man "žaliai" papasakoti kaip vykta kiaušialąsčių paėmimas, esu iš kns, bet žinau kad tek važiuoti į vln tą daryti, kada man pasakys kad jau laikas? užmigtos ten kiek žinau ar nea? Skaičiau, kad kažkurioms merginoms net kraujavimas po visko prasidejo, čia dažnai taip buna? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 07, 08:14)
labas rytas smile.gif gal galite man "žaliai" papasakoti kaip vykta kiaušialąsčių paėmimas, esu iš kns, bet žinau kad tek važiuoti į vln tą daryti, kada man pasakys kad jau laikas? užmigtos ten kiek žinau ar nea? Skaičiau, kad kažkurioms merginoms net kraujavimas po visko prasidejo, čia dažnai taip buna?  blush2.gif


Pilnai užmigdo, nieko nejauti. Atsibudus man pradėjo skaudėt pilvą, tai gavau ukoliuką nuo skausmo dar. Greit ir paleido, bet po to grįžus namo visą dieną pramiegojau kažkaip, nebuvo jėgų. Paskui jau nieks neskaudėjo ir nekraujavau, man rodos nedažnai tas kraujavimas būna, bet gal kitos tiksliau pasakys g.gif
Atsakyti
O jau praleidau kiek per savaitgali doh.gif

Bet merginos, laikom fronta, prasau 4u.gif
Pireja, labai dziaugiuosi del taves.Matai, nereikia vis delto pult i panika ir sau nuosprendzio rasytis anksciau laiko mirksiukas.gif Zinai kaip sako, pradek save laidot tai tuoj visi geles sunes tongue.gif Taip kad nosi auksciau, daugiau jokiu trizniojimu smile.gif Ar darysi HCG ?
T.P.Keberiokst, skaitau tavo mintis ir jauciu dideli liudesi, pykti, nerima..... Moralu cia jokiu nebus, tau paciai jie visi, matau, pro gerkle lenda.Lik su savo mintim, nes tokios jos siuo metu yra ir siandien laukiu tavo HCG, nes tik jis atsakys i visus tavo klausimus, abejones ir visus kitus nerimus.Ir nelygink saves su kitom, kurios tuo ar panasiu laiku kazka panasaus daresi.Juk protinga moteris esi, zinau, kad suvoki koks tai yra absurdas ir kad nera vienodu atveju, nesam mes sablonai, kad butu galim lygint kas kaip ir su kuo mirksiukas.gif
Reginiukas, tu gi nescia, ragana tu tongue.gif Ir neieskok tenai smegenu o darykis testukus kas diena ir dar HCG kad TIKRAI matytum biggrin.gif

Dziaugiuosi uz jus visas ir stipriai apkabinu friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 07, 09:14)
Ar darysi HCG ?

Stengsiuos islaukti iki treciadienio. Tik sonus gerokai pamaudzia... Jei tas maudimas stipres, darysiuos HCG ir prasysiuos pas gydytoja "ant" echoskopo.
Dabar laukiu Keberiokst geru naujienu...
Atsakyti
Gero,kol kas tik tiek kad kraujvimas visiskai sustojo.Bet ta proga ir testukas silpnesnis,tai labai geru naujien kazin ar tiketis.Anyway,vaziuoju i ligonine ir bus aisku.Kas durniausia jauciu tikrus nestumo pojucius.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 07, 07:50)
Gero,kol kas tik tiek kad kraujvimas visiskai sustojo.Bet ta proga ir testukas silpnesnis,tai labai geru naujien kazin ar tiketis.Anyway,vaziuoju i ligonine ir bus aisku.Kas durniausia jauciu tikrus nestumo pojucius.


blink.gif Nu va matai jauciu taip ir bus kaip sakei Visos trys ir gimdysim [COLOR=darkviolet] mirksiukas.gif Sekmytes tau 4u.gif

Beta Tu pati ragana lotuliukas.gif ,dabar jokiu testuku nebesidarysiu iki treciadienio,o ten kaip Dievas duos smile.gif

Pireja,zinok ir man tas pats kiausides skauda tai viena puse tai kita,vakar visa vakara pragulinejau,o ir nugara skauda(strena pacioj apacioj) uzeina tokiais tarpais. Ir dar vakar pasimatavau tem,tai pakilus buvo ant poros laipsniu lygiai 37 g.gif
Atsakyti
Pireja, sveikinimai dideliausi wub.gif

T.P.Keberiokst, dar paliksiu aš tave parašiuko apačioje, nekyla ranka kolkas išbraukti. Nepasakosiu jokių istorijų, tik laikykis kaip nors wub.gif wub.gif

jolantulia, tau IVF paskyrė taip vėlai, nes nuo Naujų metų mūsų protingieji parlamentarai dar labiau sumažino leidžiamų atlikti IVF skaičių, užtai eilės ir vėl ilgėja ax.gif

Reginiuk, Atiloja, kaip laikotės?

kristiana1, sėkmės įsodinime šiandien wub.gif

Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 07, 10:50)
Gero,kol kas tik tiek kad kraujvimas visiskai sustojo.Bet ta proga ir testukas silpnesnis,tai labai geru naujien kazin ar tiketis.Anyway,vaziuoju i ligonine ir bus aisku.Kas durniausia jauciu tikrus nestumo pojucius.


Keberiokst, eik geriau CD paklausyt, ramesne busi belaukdama rezultatu biggrin.gif Nepykit kad as cia taip su jumoru......mano tokia streso israiska.... ax.gif
Atsakyti