Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 10:38)
Gal ankstoka,kartok uz keliu dienu.Gerai butu hcg padaryt,tas tai pasakytu konkreciai.As tikiu,kad juostele tik ryskes!  mirksiukas.gif

As nezinau,ar man dar verta tais stebuklais tiket,kaip bebutu jau astuntas nestumas toks -anksciau dar tikejau,galvojau kiausintakius ivf apeisim,o cia se tau.Aisku,gal problema ne ta pati ir tai atsitiktinumas,bet man vis kazkaip sekasi papulti i tokius atsitiktnumus.



Nu zinok nezinau,bet manau stebuklais verta tiketi! o galu gale juk isejo pastoti ir tai svarbiausia,gal visai tau cia ne negimdinis,gal dar viskas bus gerai..Dar laikau kumscius ir labai tikiu! Dar ne viskas prarasta.Rytoj lauksim is taves didejanciu skaiciuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 11:43)
Nu zinok nezinau,bet manau stebuklais verta tiketi! o galu gale juk isejo pastoti ir tai svarbiausia,gal visai tau cia ne negimdinis,gal dar viskas bus gerai..Dar laikau kumscius ir labai tikiu! Dar ne viskas prarasta.Rytoj lauksim is taves didejanciu skaiciuku  mirksiukas.gif


Jei ne negimdinis,tai ankstyvas persileidimas -del ko?Imuniniu,prastu kiausialasciu,implantacijos problemu?Pas mane niekas nieko neranda,ir visi tokie ankstyvi pabegimai.Gal but tas ir reiskia,kad tas ivf gal but ne man,as pastot juk ir natur galiu-tik baigiasi puse kiausintakiuose,puse nezinia kur.Tik kas tada man,jau neisivaizduoju.Gal prastos kiausialastes ar spermiukai?Ziuresiu kada gydytojai aplamai sakys.O kitam kartui butinai su Bykova reiks daryt,neberizikuosiu.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 10:50)
Jei ne negimdinis,tai ankstyvas persileidimas -del ko?Imuniniu,prastu kiausialasciu,implantacijos problemu?Pas mane niekas nieko neranda,ir visi tokie ankstyvi pabegimai.Gal but tas ir reiskia,kad tas ivf gal but ne man,as pastot juk ir natur galiu-tik baigiasi puse kiausintakiuose,puse nezinia kur.Tik kas tada man,jau neisivaizduoju.Gal prastos kiausialastes ar spermiukai?Ziuresiu kada gydytojai aplamai sakys.O kitam kartui butinai su Bykova reiks daryt,neberizikuosiu.


Net neisisvaizduoju,***** matai gyd nieko neranda? o ar spermiukai jusu tirti?? Vis delto nusprende lt darytis jeigu prireiks,matai as lt gyd nelabai pasitikiu(aisku as ne pas ta pauoliau kur reikia bet..) per tik kartu nei kabinimosi nebuvo tai kur cia paaiskinimas? problema manyje? zodziu zinai cia gali spelioti kiek nori,bet kazkut turetu buti paaiskinimas..O ka uk daktarai sako?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 12:20)
Net neisisvaizduoju,***** matai gyd nieko neranda? o ar spermiukai jusu tirti?? Vis delto nusprende lt darytis jeigu prireiks,matai as lt gyd nelabai pasitikiu(aisku as ne pas ta pauoliau kur reikia bet..) per tik kartu nei kabinimosi nebuvo tai kur cia paaiskinimas? problema manyje? zodziu zinai cia gali spelioti kiek nori,bet kazkut turetu buti paaiskinimas..O ka uk daktarai sako?



Nieko nesako,nes nieko neranda.Abieju tyrimai geri,aisku yra tokiu problemu kaip silpnai isreikstos policistines,bet as ir natur pastoju ir zmonem su tokiom problemom ir vis stimuliacijos uztenka.Si kart as jiem kelis kart siunciau emailus klausdama ar nereikia man steroidu,tai vienas gyd atsake,kad oi ne cia gal tik nedideli nukrypimai,ir jei jau netycia pastosi ir persileisi,tada galvosim-Thank you very much!Plia taip smagiai nuteike,ne,kad is kart apsidraust,bet jie po to pagalvos.Va dabar reikes pasiklausinet kas ten ir kaip,na neduok dieve,jie pasakys ,kad cia su imunine as tikrai ju prasysiu nemokamo ciklo.As jiems 4 kartus palikau imuninius tyrimus,siunciau emailus prasydama bent perziureti.Na anksti dar cia ka speliot,reik pirma ziuret ka rytojus atnes.
As zinok,UK gydytojais visai nepasitikiu,nors ta klinika turi nemazus procentus,bet man ten grybu grybas.Ypac komunikacijos tarp pacientu ir gydytoju prasme.Mano konsultacija truko 5 min,gavau siuntima tyrimam,ir tada procedurai.Viskas.As suprantu,kad jei ten pasitaria kas kur ir kaip,bet apie ka tartis jei jokia informacija nesurinkta?Kad ir penktadieni skambinu i klinika ,kad testas teigiamsas ir kraujuoju-atskambina sesute rekdama ko as is vis testa dariau ir kad as ji turiu daryti treciadieni,nes turiu daryti treciadieni.Visa kita jai neidomu.Tai gerai,kad gydytoja perklause zinutes,atskambino ir staigiai liepe vaziuoti i ligonine hcg,idant apsaugoti nuo negimdinio.Tai cia sitie du poziuriai jau plakasi tarpusavy.O ten tokiu kaip sitas n....Progesterono po teigiamo testo irgi niekas neskiria,nebent graziai paprasysi.Gerai jei viskas gerai,o jei zmogus su persileidimu istorija,sesutes ten tikrai neklausineja to.Nu vien zo....
Siaip ar taip neuzilgo kraustysimes i lt,tai ir ziuresim-greiciausiai rinksimes lv klinikas,o ten kaip D duos.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 12:34)
Tikiuosi kad taip ir bus,bet kazko jau nuliudau sad.gif juk po 11dpi jau turetu ryskiau rodyt?? Nu bet praeita karta tik 13dpi buvo labai neryski juostele,po to tyskejo..tai dar neprarandu vilties siek tiek smile.gif

tikrai dar ne viskas prarasta, ir as manau, kad tu esi nescia nestuke.gif man testas vaiduokliuka rode 10 DPI, o antra ryskia juostele pamaciau gal tik 15 DPI, taip 5 dienas ir dariau tuos testus, kol pamaciau savo issvajotus du bruksnelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 11:54)

Keberiokst... As nezinau, kas pas tave ten neryskeja, ir tavo patirties nezinau (tik pamenu, kad tau kaip ir nesunkiai pavykdavo pastoti), bet as nelabai suprantu, kaip tu nori, kad tie testukai rysketu g.gif Ar buvo seselis ir tu lauki kol jis i bruksniuka pavirs? Ar buvo bruksniukas, yra bruksniukas, bet tu nori jo ryskesnio? As tik karta, kai pastojau su sunumi, maciau teigiama testa, ta paprasta popierini. Kadangi nestumas nebuvo planuotas, as ta testa dariausi po 2 sav, nesulaukusi mmm. Nu ir tikrai nebuvo jis koks nors ryskus... Blankus, ir tiek, tikrai blankesnis uz kontroline juostele. As ta testa lyg siol turiu wub.gif tai tikrai nemeluoju lotuliukas.gif
As suprantu, kad labai sunku buti optimistiskai nusiteikus po virtines nesekmiu. O ir kai ta sekme slysta is ranku... Nu bet kaip nors, susiimk. Jei atvirai, as netikiu, kad cia negimdinis. Labai per anksti butu kraujavimams. Ar tau pamaudzia pilva?
Gal gali nusipirkti kitos firmos progesterona? As nepastebejai, jog kraujavimas padazneja po to, kai suvartoji progesterono doze?

Is tavo nuotaiku sprendziu, kad nelabai as tave itikinsiu, kad greiciausiai viskas gerai. Todel linkiu, kad tave labai maloniai rytoj nustebintu laboratorija rolleyes.gif
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 12:26)
Sveikutes,Na ka mano testukas kaip ir neigiamas,yra sunkiai imatoma antra juostele bet vos vos sad.gif dar guodziuosi tuo kad ankstoka tai treciadieni kartosiu ir bus matyt.

Nesvarbu, kokia ta juostele. Ji ir neturi buti ryski, is viso nebuna ryskiu antru juosteliu rolleyes.gif Viskas gerai pas tave, ir simptomai pas mus identiski. Reiskias, jei as nescia, tai ir tu nescia, ir atvirksciai cool.gif
Keberiokst, Reginiukui isodino keliomis dienomis anksciau, nei tau. Ir pas ja juostele neryski. Tai kodel tu nori, kad pas tave ji butu ryski? I eile, ir prasom laukt, kol pas Reginiuka ji paryskes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 06 vasario 2011 - 15:15
Pireja,as ir nesitikiu,kad pacioj pradzioj bus antra ryski juostele,ji yra tik su dienom vis neryskeja.Is 7 nestumu berods tik dviejuose hcg augo taip kaip turi augti,sekiau tai kas diena testais ir labej,tai mazdaug zinau kokio progreso tiketis.
O kiti augo,keliais skaiciukais,augo,krito,vel augo-ir maciau ta pati,kad ir dabar matau-tokio paties ar net silpnesne juostele.Aisku,tikiuosi,kad ryt atsikelsiu ir nt bus gerokai ryskesnis,o hcg bus paauges bent iki 50.Bus 14 diena po O,jie tokiu metu nori matyt ne maziau nei 50.O siaip pilve ramu,tik nudiegia i kirksni,tokie pa pojuciai buvo ir praeitame nestume,vieninteliame patvirtintam gimdoj.Su lig kraujavimo pradzia,visi a la mm maudimai praejo,is viso nieko nebejauciu.(.)(.) is vis nebeskauda,nors mazas jie rodiklis.
Dar vienintelis variantas,kad vienas is kleckiuku cia pabego,o kitas likes.Tada hcg gali sumazeti ir vel pradeti augti,bet velgi-ne su tokiais skaiciais kaip 21.Viena merginu toj pacioj klinikoj trim dienom anksciau turejo punkcija ir sodinima,pas ja skaiciai netoli 700-aisku tikriausiai prikibo du,bet vis tiek skirtumas didziulis.
Ai,nenuspesi kaip cia is tikro yra,tik rytoj truputi aiskumo turesiu.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 06, 13:13)
Nesvarbu, kokia ta juostele. Ji ir neturi buti ryski, is viso nebuna ryskiu antru juosteliu  rolleyes.gif Viskas gerai pas tave, ir simptomai pas mus identiski. Reiskias, jei as nescia, tai ir tu nescia, ir atvirksciai  cool.gif
Keberiokst, Reginiukui isodino keliomis dienomis anksciau, nei tau. Ir pas ja juostele neryski. Tai kodel tu nori, kad pas tave ji butu ryski? I eile, ir prasom laukt, kol pas Reginiuka ji paryskes  rolleyes.gif


Nu prajuokinai lotuliukas.gif Gal ir nescia ziuresim ka treciadienis atnes,laime ar nelaime dabar per daug negalvoju stengiuos nesinervint ir ramiai laukti eiles tongue.gif nestuke.gif


Keberiokst,zinau ka reiskia gyd uk ir kai jiems aiskini viena o jie tau kita,tai gaunasi tas pats kaip dauzyti galva i siena vistiek tavo nuomone niekam nerupi,O kas liecia gyd ziurejimas i pacientus tai jau taip cia vizitas pas sesute ir man tetruko 5min,niekam neidomu ko ir kaip tu nori cia jau taip kaip jie nuspres ir tiek.Aha esu girdejus ir skaicius apie mergaites kurioms buvo steroidai paskirti panasiu atveju ir tik i gera..Jeigu jums pagal POST CODA tik 1priklauso,kodel nebandot kraustytis i kita puse kur galimi 2ar 3nemokami? Tokiu atveju nereiktu savu pinigeliu sviatyti.O siap ir As pareita karta kai pradejau kraujuot man sesute tik ir pasake jeigu pradejai reiskias jau viskas ryt kartok testa ir panasiai nesuk mums galvos.O kai pirma kart ejau pas gp del nemokamu IVf tai man vapse pasake jeigu jau daretes europoj mokamai tai reiskia cia jums nepriklauso doh.gif Zodziu debilu salis ir tiek situo atzvilgiu.
O lt gyd kad be ko geresni nei cia tik jau kaip sakiau ne ten papuoliau,yra visokiu nuomoniu apie ta gyd ir geru ir blogu,bet mano nuomone tik viena ir ji nepasikeis manau tik pinigu traukimas is zmoniu ir tiek.
O kodel zadat i lt kraustytis? As tikrai nebevaziuociau i lt,man ten paatostogaut uztenka,Po 8metu UK nemanau kad galeciau lt gyventi..kainos nezmoniskos o ir darbu neprudai..Visi bega,o jus atgal?
Atsakyti
Aha,mes atgal-nepopuliaru,zinau biggrin.gif
Del antro ar trecio cia,jau viskas-per velu.Reikejo anskciau daryt,kraustytis ten kur trys ir tada gydytis,o dabar jau pasiemei savo ir viskas.Jei butu kitaip,tikrai keltumemes kitur.
As UK irgi 8 metai,bet man jau seniai gana.Galiu kur nori,bet ne UK,nepatinka man cia ir tiek.Vienintelis privalumas pinigai,bet ir tai,turetum mortgage ir vaiku,tai ir tu pinigu nematyt butu.Ir maistas baisus,juokas juokais kartais net i prancuzija vaziuodavom ir dziaugdavomes,kad va skaniai pavalgysim hihihi.gif
LT turim buta,pradejom jau kurtis po truputi,paskolu nebus,o ant maisto uzsidirbsim smile.gif
Atsakyti
Keberiokst, tu lygini punkcijas... O ar tai merginai iki blastu augino, ar sodino kelios dienos po to?
Tau po isodinimo savaitei praejus penktadieni buvo 20, reiskias treciadieni - apie 10, pirmadieni - 5. Tau blastas isodino sestadieni. Tai kad pirmadieni tureti tuos 5 vienetus, jie turejo is karto implantuotis sestadieni arba veliausiai sekmadieni ryte. Taip, tavo zirniai buvo didesni, bet jie negalejo implantuotis, pavyzdziui penktadieni biggrin.gif Tai tas 20 vienetu penktadieni, bent jau man, yra visiskai logiska.
O tau prie negimdiniu irgi taip anksti pradedavo kraujuoti?

Nezinau, mane dar tas tavo "veninis" kraujas balamutina. Nu cia ne mmm, as zinau, kas tai yra... Nesivystantis? Bet tai juk ne 3-ys savaites praejo. Mmm pareina ne tada, kai HCG buna nukrites, o kai progesteronas pakrenta. Tai tas tavo HCG gali buti ir 0, ir vis tiek bus labai maza tikimybe, kad po 9 ar 10 d. po punkcijos, menesienos pasirodys. Dazniausiai jos pasirodo 12-14 d. po punkcijos. Nu buna ir ismciu, o bet taciau, jos ne tokios ir daznos.

Kada galvoji tureti HCG rezultatus rytoj? Pasijungsiu rytoj is darbo tavo geru naujienu perskaityti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 14:37)
Aha,mes atgal-nepopuliaru,zinau  biggrin.gif
Del antro ar trecio cia,jau viskas-per velu.Reikejo anskciau daryt,kraustytis ten kur trys ir tada gydytis,o dabar jau pasiemei savo ir viskas.Jei butu kitaip,tikrai keltumemes kitur.
As UK irgi 8 metai,bet man jau seniai gana.Galiu kur nori,bet ne UK,nepatinka man cia ir tiek.Vienintelis privalumas pinigai,bet ir tai,turetum mortgage ir vaiku,tai ir tu pinigu nematyt butu.Ir maistas baisus,juokas juokais kartais net i prancuzija vaziuodavom ir dziaugdavomes,kad va skaniai pavalgysim hihihi.gif
LT turim buta,pradejom jau kurtis po truputi,paskolu nebus,o ant maisto uzsidirbsim smile.gif


Nu taip jeigu traukia i lt ir cia tikrai labai nepatinka nera cia ko ir sedet.Gerai sakai viskas bus o ant maisto uzsidirbsit,ne pasaulio pabaiga,be to visada galesit sugryst jeigu lt nepavyks isikurti smile.gif.O mes jau isikurem cia jau 5metai turim mortgage kaip ir nebedaug beloko issimoketi o ko daugiau truksta tik vaiku..
Sutinku del maisto,mums cia gyvenant kitoj pusej sunkiau o jums? juk lt parduotuviu pilna,o be to ir gali pasigaminti lietuviskai ko tik nori.

O As nezinau ar man pavyks ryt darbe pasijungti,bet labai jau noresiu tavo geru naujienu paskaityt mirksiukas.gif kelinta val tau Hcg?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 06, 15:38)
Keberiokst, tu lygini punkcijas... O ar tai merginai iki blastu augino, ar sodino kelios dienos po to?
Tau po isodinimo savaitei praejus penktadieni buvo 20, reiskias treciadieni - apie 10, pirmadieni - 5. Tau blastas isodino sestadieni. Tai kad pirmadieni tureti tuos 5 vienetus, jie turejo is karto implantuotis sestadieni arba veliausiai sekmadieni ryte. Taip, tavo zirniai buvo didesni, bet jie negalejo implantuotis, pavyzdziui penktadieni  biggrin.gif Tai tas 20 vienetu penktadieni, bent jau man, yra visiskai logiska.
O tau prie negimdiniu irgi taip anksti pradedavo kraujuoti?

Nezinau, mane dar tas tavo "veninis" kraujas balamutina. Nu cia ne mmm, as zinau, kas tai yra... Nesivystantis? Bet tai juk ne 3-ys savaites praejo. Mmm pareina ne tada, kai HCG buna nukrites, o kai progesteronas pakrenta. Tai tas tavo HCG gali buti ir 0, ir vis tiek bus labai maza tikimybe, kad po 9 ar 10 d. po punkcijos, menesienos pasirodys. Dazniausiai jos pasirodo 12-14 d. po punkcijos. Nu buna ir ismciu, o bet taciau, jos ne tokios ir daznos.

Kada galvoji tureti HCG rezultatus rytoj? Pasijungsiu rytoj is darbo tavo geru naujienu perskaityti  rolleyes.gif


Vaziuoju devintai ryto,o atsakymai iki pirmos,bet kada kas paskambins tai neaisku.
Man toks HCG augimas irgi normalus atrodo,bet va tas kraujas unsure.gif
Kazin o gali buti kokios zaizdos nuo punkcijos?Zinau,kad gale proceduros pradejau kraujuoti,gal vel is ten?
Dar yra variantas jei implantacija ne gimdoj,o kiausintaky-ten tu kraujagysliu nemazai,ir va jei kleckiukas bando kabintis ir uzkliudo kokia kraujagysle tai gal ir gali varyt tokiu "veniniu"?Siandien jau berods maziau,bet gal del to ,kad aspirina nustojau gert,kraujas ne toks skystas.

Tai merginai irgi blastas dejo.Kaip bebutu,jokio skirtumo kada deda,implantacijos kol embrionai iki blastos nepaauge,nebus.O kur jie augo,siuo klausimu skirtumo jokio,taip manau.
Atsakyti