Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Rute @ 2011 02 06, 00:20)
Iš tikro turbūt kiek gydytojų tiek ir nuomonių, o be to reikia atsižvelgti ir į kiekvieno paciento sveikatos būklę konkrečiai. Tiesiog bandau pasidalinti turimomis žiniomis 4u.gif
kažkodėl manau, kad šitą planą chuliganą tau ne lietuvių gydytojas sudėliojo  biggrin.gif Apie patį planą nieko pasakyti negaliu, nes esu 'žalia' šioje temutėje.  4u.gif

drinks_cheers.gif Taip taip, sutinku. Kiekvienam pacientui atskiras gydymas turetu buti 4u.gif
Tai jau tikrai kad planas chuliganas hihihi.gif Ir joo, gerai speji biggrin.gif LV.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske: 05 vasario 2011 - 23:55
QUOTE(puikutte @ 2011 02 05, 10:19)
Labas rytas  4u.gif ,

Na ka ir as pagadinau siandien dar viena testuka,nors zinau,kad  nestuke.gif ,bet jau labai rupejo pamatyt kiek mums savaiteliu,tai pagadinau ClearBlue ir pamaciau 3+  lotuliukas.gif . O belandziodama po senus IVF forumus,viena forumiete idejo labai gera nuoroda,pasiskaiciuot butent kiek laiko po IVF,jei pastoji,tai idedu nuoroda,jei kam idomu butu pasiskaiciuot
http://www_ivf_ca/index.html

Jolantulia , o jus snaigiuku neturite?


Deja, neturim, is penkiu apsivaisinusiu 2 geriausius isodino, bet jie buvo ivertinti vidutiniskai. Kiti trys buvo per silpni saldymui verysad.gif

QUOTE(Pireja @ 2011 02 05, 19:12)
Reginiukas, daryk , kaip sirdis geidzia  wub.gif Jei norisi laukti - tai ir lauk. Nes jei neparodys teigiamo rezultato, po to ramybes neturesi... As va irgi antro testo nenusipirkau. Manau, kad viskas gerai, jokio tepliojimo, pilva vis pamaudzia. Lauksiu paskirtojo HCG  4u.gif
Bet ar jauti ka nors? Maudzia, skauda, nieko visiskai?

Jolantulia, as suprantu, kad laikas nera musu sajungininkas, bet mano manymu, kai nebesi 25m., tai pauze daryti tarp IVF'u butina. Gerai tau gydytojas patare... Tu dabar dar kokia anti-age'ingo programa sau susirask, kokiu vitaminu panaudok. Ta prasme, visaip kaip stenkis atstatyti ir isjudinti beuzmiegancias organizmo funkcijas. Jei skaitai angliskai, yra nemazai info su patarimais, ypac Amerikeje tas anti-agingas populiarus. Lt merginos kazkokias zoliu arbatas geria, kad pastiprinti "moteriskas" funkcijas, dar nakvisos kapsules yra labai geras dalykas... Pas mus kazkaip nera akcentuojamos imunines problemos, dazniau laikoma, kad IVF'as nepasiseka del prastos gleivines ir visokiu gimdos niuansu. Uztat ir manau, kad pastiprinti ta dali gali visai buti gerai  4u.gif
As pazistu 2 moteris, kurios vaikus gimde velyvame amziuje? Viena is ju - mano kolege, 48 metu augina 3m dvynukes. O kita buvo mano prancuzu kalbos mokytoja. Budama 56 metu ji turejo du berniukus - 8 ir 10 metu. Bet as nezinau detaliu, negaliu tvirtinti, kad IVF'us daresi ne su donorinemis kiausialastemis (sunkiai isivaziduoju, kad tokiame amziuje galima pastoti naturaliai).


Aciu , Pireja, uz patarimus, tikrai pasiskaitysiu, niekad negirdejau apie anti-agingo programa, labai idomu smile.gif O nakvisos kapsules kaip tik siandien pradejau naudoti, sesute is Lietuvos atsiunte tongue.gif

QUOTE(nanataa @ 2011 02 05, 20:40)
Mai-ja siaubas kaip gaila, o as taip vyliausi kad tu busi laimingesne negu as,

Bet mes su vyru neneuleidziame ranku, ir kita planauojam IVF birzelio men, tai jau nuo sio men pradedame taupyti, bet su musu alga nelabi sutaupysi per toki trumpa laika, tai reikes mano sesutes paprasyti. Galetume ir veliau, bet as labai noriu smile.gif


Saunuole, nanataa, stipriai tikekit, kad kitas kartas bus tikrai sekmingas drinks_cheers.gif

Gal kiek laiko praeis ir Ma-ja atsigaus ir toliau skinsis sau kelia i pergale 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 06 vasario 2011 - 01:55
Reginiuk,pradziugink teigiamu testuku,ka? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 12:36)
Reginiuk,pradziugink teigiamu testuku,ka? ax.gif


Kaip tavo savijauta? Gal jau nebeteplioja? ax.gif

Reginiuk, laukiu nesulaukiu geru naujienu is taves.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 06, 10:43)
Sveikos,
Kaip tavo savijauta? Gal jau nebeteplioja? ax.gif

Reginiuk, laukiu nesulaukiu geru naujienu is taves.. bigsmile.gif



Kraujuoja dar,gal tik siek tiek maziau.Testukai neryskeja,tai manau,kad kaip ir viskas.Ryt varau hcg daryt,bus tikrai viskas aisku.Tik labai tikiuosi,kad tai ne negimdinis.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 12:54)
Kraujuoja dar,gal tik siek tiek maziau.Testukai neryskeja,tai manau,kad kaip ir viskas.Ryt varau hcg daryt,bus tikrai viskas aisku.Tik labai tikiuosi,kad tai ne negimdinis.


Nenuleisk ranku, vilties yra ir labai daug, tad laukiam rytojaus ir tik didejanciu skaiciuku.. Zinau kas tai yra negimdinis nestumas ir as labai tikiuosi kad viskas tau bus gerai, tikek ir tu.. friends.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 06, 09:36)
Reginiuk,pradziugink teigiamu testuku,ka? ax.gif



Sveikutes,Na ka mano testukas kaip ir neigiamas,yra sunkiai imatoma antra juostele bet vos vos sad.gif dar guodziuosi tuo kad ankstoka tai treciadieni kartosiu ir bus matyt.

Keberiokst,labai tikiuosi kad pas tave viskas bus gerai,juk stebuklu buna jais tik reikia tiketi!
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 13:26)
Sveikutes,Na ka mano testukas kaip ir neigiamas,yra sunkiai imatoma antra juostele bet vos vos sad.gif dar guodziuosi tuo kad ankstoka tai treciadieni kartosiu ir bus matyt.


Ka reiskia neigiamas ji yra antra juostele blink.gif Tai riskia jis TEIGIAMAS, o po kiek laiko paryskes, nes gi buna kad HCG i slapima mazai isskiria, taip kad laukiam toliau ryskejancio testuko... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 06, 10:30)
Ka reiskia neigiamas ji yra antra juostele blink.gif Tai riskia jis TEIGIAMAS, o po kiek laiko paryskes, nes gi buna kad HCG i slapima mazai isskiria, taip kad laukiam toliau ryskejancio testuko... bigsmile.gif


Tikiuosi kad taip ir bus,bet kazko jau nuliudau sad.gif juk po 11dpi jau turetu ryskiau rodyt?? Nu bet praeita karta tik 13dpi buvo labai neryski juostele,po to tyskejo..tai dar neprarandu vilties siek tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 13:34)
Tikiuosi kad taip ir bus,bet kazko jau nuliudau sad.gif juk po 11dpi jau turetu ryskiau rodyt?? Nu bet praeita karta tik 13dpi buvo labai neryski juostele,po to tyskejo..tai dar neprarandu vilties siek tiek smile.gif


Tai vadinasi bus viskas ok ir jokiu man nuliudimu.. nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 06, 10:36)
Tai vadinasi bus viskas ok ir jokiu man nuliudimu.. nono.gif


OK PASAKEI IR TASKAS! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 06, 11:26)
Sveikutes,Na ka mano testukas kaip ir neigiamas,yra sunkiai imatoma antra juostele bet vos vos sad.gif dar guodziuosi tuo kad ankstoka tai treciadieni kartosiu ir bus matyt.

Keberiokst,labai tikiuosi kad pas tave viskas bus gerai,juk stebuklu buna jais tik reikia tiketi!


Gal ankstoka,kartok uz keliu dienu.Gerai butu hcg padaryt,tas tai pasakytu konkreciai.As tikiu,kad juostele tik ryskes! mirksiukas.gif

As nezinau,ar man dar verta tais stebuklais tiket,kaip bebutu jau astuntas nestumas toks -anksciau dar tikejau,galvojau kiausintakius ivf apeisim,o cia se tau.Aisku,gal problema ne ta pati ir tai atsitiktinumas,bet man vis kazkaip sekasi papulti i tokius atsitiktnumus.
Atsakyti