Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Zubriuka @ 2011 02 05, 18:11)
Ne ne ne, atsisakau skaityti tokius dalykus  schmoll.gif  schmoll.gif Juk pati mergaitem sakei, kad tiketu, tai nepasiduok tom nuotaikom!!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif


pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 05, 13:42)
vilmosa, pliuske
o kodel jums tada nepaskyria leidziamu vaistu pvz:. DECAPEPTYL

vat uz tai kad merginukes nezinau kodel man nieko neskiria,o ka cia sitie vaistai daro,papasakok nes man atrodo man jau reiks prievarta reikalaut...o kita gydytoja pasake kad vaistai pastojimo nedidina...galva po vakar tuscia kaip puodyne ir tik vienas galvoj ka daryt ir kaip rasta geriausia buda...aisku geriausia pastot bet vel klausimas kaip...ir kokiu budu.... doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pliuske @ 2011 02 05, 13:26)
vilmosa, zinok as lygiai taip pat baiminuos del endo. Pries 2,5 metu nustate IV st., po to seke 3 IUI ir 2 IVF. Dabar nuvaziavau pas gydytoja, siulo trecia IVF bandyti, sakau gal reikia kokios laparoskopijos (nes ten jau velniai zino kas darosi) ar histeroskopijos, tai sako ne, nieko nereikia. Laparoskopija butu netikslinga daryti, o histeroskopija darom kai itariam ka negero gimdoj. O mano atveju sako viskas gerai, echo nieko blogo nerodo ir tt. Rizikuoti ir bandyti trecia karta nenoriu schmoll.gif , vis gi pinigai nemazi.. Kaip as isivaizdavau, kad padarius laparoskopija ir viska ten sutvarkius pastoti butu daug lengviau, bet matai pasirodo, kad ne unsure.gif Dar internete uzklausiau vienos gydytojos, tai ji patvirtino, kad diagnostine ar gydomoji laparoskopija IVF atveju netikslinga..

Tiesa, sveikinu visas kuriom pasiseke nestuke.gif  wub.gif  thumbup.gif

as tai rizikuot nebijau tik kad su ta endo prograsuoja ir gal tarp IVF gal kokiu vaistu reiketu kad ja pristabdytu juk ar taip ar taip hormonus vartot reikia o su nevaisingumu visos priemones tinka tik kad niekas nenori bandyt arba man pasiseka nepasiseka surast tokio daktaro kuris bandytu viska...o del to netikslumo del tu operaciju kiek yra merginu kuriom padeda...ar kad ir tie vaistai padeda ar kiti dalykai....
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 05, 08:54)
Jo, cia tas Clear Blue. Nu pas mane jis irgi pirma karta teigiamas  biggrin.gif po simtassiampenkiu neigiamu. Man vis po ovitrelio per IUI noredavosi isbandyti koki testa, kad paziureti, kaipgi atrodo teigiamas testas. Bet taip ir neisdrisau.

O kaip tu, jolantulia? Ar buvau pas gydytoja? KOks toliau planas? Ar bandysi kaip nors "sveikatinti"?
O man neiseina nesidziaugti  blush2.gif Nors suprantu, kad dar anksti. Bet kazkaip sirdis pilna laimes, neiseina man ta euforija siek tiek prislopinit...
O siaip ar jauti ka nors? Man anksti ryte kiek pamaudena pilva, kirksnis, strenas, bet daugiau tai nieko. Ir energijos labai daug turiu, net langus norisi pulti valyti  doh.gif
Idomu, ar Reginiukas daresi/darysis testa siandiena.


Svieikutes,na ka galiu jus tyliai pasveikint ir nusirdziai dziaugiausi uz tave ir Kberiokst!!!

O as dar testuko nepagadinau,ryt galvoju bandyti,bet baimes jausmas didesnis ir nezinau ar isdrysiu,nors siandien nusipirkai juostelinius 2 FR testukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 05, 21:54)
Svieikutes,na ka galiu jus tyliai pasveikint ir nusirdziai dziaugiausi uz tave ir Kberiokst!!!

O as dar testuko nepagadinau,ryt galvoju bandyti,bet baimes jausmas didesnis ir nezinau ar isdrysiu,nors siandien nusipirkai juostelinius 2 FR testukus  blush2.gif


Na tai laukiam ryt tavo II bigsmile.gif
Atsakyti
Reginiukas, daryk , kaip sirdis geidzia wub.gif Jei norisi laukti - tai ir lauk. Nes jei neparodys teigiamo rezultato, po to ramybes neturesi... As va irgi antro testo nenusipirkau. Manau, kad viskas gerai, jokio tepliojimo, pilva vis pamaudzia. Lauksiu paskirtojo HCG 4u.gif
Bet ar jauti ka nors? Maudzia, skauda, nieko visiskai?

Jolantulia, as suprantu, kad laikas nera musu sajungininkas, bet mano manymu, kai nebesi 25m., tai pauze daryti tarp IVF'u butina. Gerai tau gydytojas patare... Tu dabar dar kokia anti-age'ingo programa sau susirask, kokiu vitaminu panaudok. Ta prasme, visaip kaip stenkis atstatyti ir isjudinti beuzmiegancias organizmo funkcijas. Jei skaitai angliskai, yra nemazai info su patarimais, ypac Amerikeje tas anti-agingas populiarus. Lt merginos kazkokias zoliu arbatas geria, kad pastiprinti "moteriskas" funkcijas, dar nakvisos kapsules yra labai geras dalykas... Pas mus kazkaip nera akcentuojamos imunines problemos, dazniau laikoma, kad IVF'as nepasiseka del prastos gleivines ir visokiu gimdos niuansu. Uztat ir manau, kad pastiprinti ta dali gali visai buti gerai 4u.gif
As pazistu 2 moteris, kurios vaikus gimde velyvame amziuje? Viena is ju - mano kolege, 48 metu augina 3m dvynukes. O kita buvo mano prancuzu kalbos mokytoja. Budama 56 metu ji turejo du berniukus - 8 ir 10 metu. Bet as nezinau detaliu, negaliu tvirtinti, kad IVF'us daresi ne su donorinemis kiausialastemis (sunkiai isivaziduoju, kad tokiame amziuje galima pastoti naturaliai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 05 vasario 2011 - 21:13
Merginos, gal galite atsakyti, kokių reikia tyrimų atliekant antrą IVF? Aš jau turiu vaikelį po IVF, mažylei daugiau nei metai. Kadangi gyvenu ne LT, tai norėčiau pas gydytoją atvažiuoti jau su visa dokumentacija biggrin.gif Problemos iš vyro pusės.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 05, 19:12)
Reginiukas, daryk , kaip sirdis geidzia  wub.gif Jei norisi laukti - tai ir lauk. Nes jei neparodys teigiamo rezultato, po to ramybes neturesi... As va irgi antro testo nenusipirkau. Manau, kad viskas gerai, jokio tepliojimo, pilva vis pamaudzia. Lauksiu paskirtojo HCG  4u.gif
Bet ar jauti ka nors? Maudzia, skauda, nieko visiskai?

Jolantulia, as suprantu, kad laikas nera musu sajungininkas, bet mano manymu, kai nebesi 25m., tai pauze daryti tarp IVF'u butina. Gerai tau gydytojas patare... Tu dabar dar kokia anti-age'ingo programa sau susirask, kokiu vitaminu panaudok. Ta prasme, visaip kaip stenkis atstatyti ir isjudinti beuzmiegancias organizmo funkcijas. Jei skaitai angliskai, yra nemazai info su patarimais, ypac Amerikeje tas anti-agingas populiarus. Lt merginos kazkokias zoliu arbatas geria, kad pastiprinti "moteriskas" funkcijas, dar nakvisos kapsules yra labai geras dalykas... Pas mus kazkaip nera akcentuojamos imunines problemos, dazniau laikoma, kad IVF'as nepasiseka del prastos gleivines ir visokiu gimdos niuansu. Uztat ir manau, kad pastiprinti ta dali gali visai buti gerai  4u.gif
As pazistu 2 moteris, kurios vaikus gimde velyvame amziuje? Viena is ju - mano kolege, 48 metu augina 3m dvynukes. O kita buvo mano prancuzu kalbos mokytoja. Budama 56 metu ji turejo du berniukus - 8 ir 10 metu. Bet as nezinau detaliu, negaliu tvirtinti, kad IVF'us daresi ne su donorinemis kiausialastemis (sunkiai isivaziduoju, kad tokiame amziuje galima pastoti naturaliai).


Nezinau tu pojuciu kazkokia didele kruva,pilvo beveik nepamaudzia,bet kazkaip nugara skaudena,ir lyg kaisides ar gimda g.gif nezinau nesusigaudau...nezinau nei kaip jauciuosi pavargstu ziauriai,kojos kazkaip tynsta,tai karsta tai salta..zodziu kratinys kazkoks..labai bijau ryt testuka gadint vis klausiu saves ar jau parodytu? ar dar anksti? zodziu labai noriu bet kartu ir labai labai bijau nusivilti vel...nuo vakar nuotaikos nera tik zliumbti norisi ir tiek..
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 05, 18:31)
vat uz tai kad merginukes nezinau kodel man nieko neskiria,o ka cia sitie vaistai daro,papasakok nes man atrodo man jau reiks prievarta reikalaut...o kita gydytoja pasake kad vaistai pastojimo nedidina...galva po vakar tuscia kaip puodyne ir tik vienas galvoj ka daryt ir kaip rasta geriausia buda...aisku geriausia pastot bet vel klausimas kaip...ir kokiu budu.... doh.gif  doh.gif  doh.gif



Man pries IVF buvo jie skirti slopinimui nuo 21cd iki mmm. Uzsienyje ji naudoja kaip endo gydymui pries IVF. Cia gali rasti jo aprasyma Vaistai.
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 02 05, 12:26)
Pries 2,5 metu nustate IV st., po to seke 3 IUI ir 2 IVF. Dabar nuvaziavau pas gydytoja, siulo trecia IVF bandyti, sakau gal reikia kokios laparoskopijos (nes ten jau velniai zino kas darosi) ar histeroskopijos, tai sako ne, nieko nereikia. Laparoskopija butu netikslinga daryti, o histeroskopija darom kai itariam ka negero gimdoj. O mano atveju sako viskas gerai, echo nieko blogo nerodo ir tt. Rizikuoti ir bandyti trecia karta nenoriu schmoll.gif , vis gi pinigai nemazi.. Kaip as isivaizdavau, kad padarius laparoskopija ir viska ten sutvarkius pastoti butu daug lengviau, bet matai pasirodo, kad ne unsure.gif Dar internete uzklausiau vienos gydytojos, tai ji patvirtino, kad diagnostine ar gydomoji laparoskopija IVF atveju netikslinga..
įsikišiu į diskusiją. Taip pat turiu endo. Pas mane gal kiek kitokia situacija, nes endo buvo ant kiaušidės ir ją matė echoskopu (tiksliau rugpjūtį LP metu buvo kiaušidė nuvalyta nuo endo gleivių, (dar nebuvo spėjusi susiformuoti endo cista) o lapkritį gydytojai vėl matė juoduliuką kiaušidėje ir įtarinėjo, kad endo darbuojasi). Dar prieš LP svarsčiau: ar daryti LP, ar visgi startuoti su IVF'u ir rizikuoti tik viena kiaušide. Svarstyti buvo ką - gyvenimas taip padėliojo, kad per vienerius metus buvo atliktos 4 operacijos. Gydytojos patarimas buvo visgi pasidaryti LP ir susitvarkyti endo. Pasak jos paaiškinimo - endo trukdo kokybiškam kiaušialasčių augimui, todėl geriau būtų pradėti IVF'ą nuo švaraus lapo, kad paskui nespėlioti kas galėjo sutrukdyti. Todėl vienareikšmiškai tvirtinti, kad turint endo nereikia prieš IVF'ą daryti LP - aš nedrįsčiau. Juk tu nežinai kur ir kiek dabar yra paplitusi endo.
Ir dar, jei neklystu ir gerai supratau perskaitytą informaciją - turint endo, dažnai moters organizme trūksta geležies, kas taip pat įtakoja kiaušialąsčių kokybę. 4u.gif
Dabar esu po LP, tikiuosi sekančio ciklo antroj pusėj startuoti su blokuojančiais, kurie turėtų apstabdyti endo plitimą ir tada jau IVF. 4u.gif
Atsakyti
Mai-ja siaubas kaip gaila, o as taip vyliausi kad tu busi laimingesne negu as,

Bet mes su vyru neneuleidziame ranku, ir kita planauojam IVF birzelio men, tai jau nuo sio men pradedame taupyti, bet su musu alga nelabi sutaupysi per toki trumpa laika, tai reikes mano sesutes paprasyti. Galetume ir veliau, bet as labai noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 02 05, 22:49)
Dar prieš LP svarsčiau: ar daryti LP, ar visgi startuoti su IVF'u ir rizikuoti tik viena kiaušide. Svarstyti buvo ką - gyvenimas taip padėliojo, kad per vienerius metus buvo atliktos 4 operacijos. Gydytojos patarimas buvo visgi pasidaryti LP ir susitvarkyti endo. Pasak jos paaiškinimo - endo trukdo kokybiškam kiaušialasčių augimui, todėl geriau būtų pradėti IVF'ą nuo švaraus lapo, kad paskui nespėlioti kas galėjo sutrukdyti. Todėl vienareikšmiškai tvirtinti, kad turint endo nereikia prieš IVF'ą daryti LP - aš nedrįsčiau. Juk tu nežinai kur ir kiek dabar yra paplitusi endo.
Ir dar, jei neklystu ir gerai supratau perskaitytą informaciją - turint endo, dažnai moters organizme trūksta geležies, kas taip pat įtakoja kiaušialąsčių kokybę.    4u.gif
Dabar esu po LP, tikiuosi sekančio ciklo antroj pusėj startuoti su blokuojančiais, kurie turėtų apstabdyti endo plitimą ir tada jau IVF.  4u.gif

Na, as vienareiksmiskai netvirtinu, tik gydytoju nuomone pasakiau. Aisku, turbut kiek gydytoju tiek nuomoniu biggrin.gif As siaip labai noreciau laparoskopija pasidaryt, tiesiog net prasiau daktaro kad padarytu, bet jis tik nusisypsojo ir pasake, kad tikrai nereikia, nes darant IVF netikslinga daryti laparoskopija. Ir suprask tu zmogau tuos gydytojus ir kaip ten kas yra doh.gif
O mes su gydytoju ilgai snekejom kol nusprendem ka daryti mano situacijoj. Tai planas toks: Dipherelinas-histeroskopija-Dipherelinas-stimuliacija-IVF. Ka manot apie toki sprendima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske: 05 vasario 2011 - 23:09
QUOTE(pliuske @ 2011 02 05, 22:59)
O mes su gydytoju ilgai snekejom kol nusprendem ka daryti mano situacijoj. Tai planas toks: Dipherelinas-histeroskopija-Dipherelinas-stimuliacija-IVF. Ka manot apie toki sprendima?
Iš tikro turbūt kiek gydytojų tiek ir nuomonių, o be to reikia atsižvelgti ir į kiekvieno paciento sveikatos būklę konkrečiai. Tiesiog bandau pasidalinti turimomis žiniomis 4u.gif
kažkodėl manau, kad šitą planą chuliganą tau ne lietuvių gydytojas sudėliojo biggrin.gif Apie patį planą nieko pasakyti negaliu, nes esu 'žalia' šioje temutėje. 4u.gif
Atsakyti