Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 04, 18:43)
sistos nera tik kiauside atrodo didesne ir kaip koks blynas apvalus ant jos juodas uzdetas,o siandien taip ir pasake kad nieko nedaryt doh.gif , tai vadinas dasivest iki to kaip pasieksiu 4 stadija is to zodzio kad nieko nedaryt....kur beldziuos ten nedasibeldziu kas liecia endo,vaistu prasiau pas visas savo gines neraso,laparoskopijos nedaryt,tai koki velnia tada daryt...ir sakau kad galvoj tiek viskas susisuko kad net baisu nes vel galvoju ar verta tada toliau test tuos visus IVF nepastojimo atveju nes ta besiplecianti endo be gydymo rezultatu tai mazai teduos....

vilmosa, zinok as lygiai taip pat baiminuos del endo. Pries 2,5 metu nustate IV st., po to seke 3 IUI ir 2 IVF. Dabar nuvaziavau pas gydytoja, siulo trecia IVF bandyti, sakau gal reikia kokios laparoskopijos (nes ten jau velniai zino kas darosi) ar histeroskopijos, tai sako ne, nieko nereikia. Laparoskopija butu netikslinga daryti, o histeroskopija darom kai itariam ka negero gimdoj. O mano atveju sako viskas gerai, echo nieko blogo nerodo ir tt. Rizikuoti ir bandyti trecia karta nenoriu schmoll.gif , vis gi pinigai nemazi.. Kaip as isivaizdavau, kad padarius laparoskopija ir viska ten sutvarkius pastoti butu daug lengviau, bet matai pasirodo, kad ne unsure.gif Dar internete uzklausiau vienos gydytojos, tai ji patvirtino, kad diagnostine ar gydomoji laparoskopija IVF atveju netikslinga..

Tiesa, sveikinu visas kuriom pasiseke nestuke.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske: 05 vasario 2011 - 12:28
vilmosa, pliuske
o kodel jums tada nepaskyria leidziamu vaistu pvz:. DECAPEPTYL
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(puikutte @ 2011 02 04, 19:14)
Tai kvepia  nestuke.gif.O kada NT gadinsi? ax.gif


Pas mane siryt pesimistines nuotaikos kazkaip labai jau strenas maudzia kaip pries mmm.. unsure.gif
NT gadinsiu turbut antradieni jei iki to mm neparsibels... unsure.gif

QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 19:28)
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa beigi ji apsisiojau. Tik kadangi pas mane dabar galvoj ne kas, nusipirkau pati gudriausia  doh.gif Vietoj to, kad jis man nubreztu viena ar du bruksniukus, jis man parase "1-2 savaites nescia"  blink.gif


As sakiau anksciau laiko nenurasineti saves (nors pati taip darau nes jauciu nervai nelaiko.. biggrin.gif ) Labai labai sveikinu... bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 21:06)
Mano hcg 21,super greit atejo atsakymai,as apsalus.
Gydytoja nuteike optimistiskai,sake buna taip,o tokie skaiciukai labai optimalus,ir pirmadieni tikisi apie 50.


Pamatysi viskas bus gerai kraujavimas mazeja vadinasi tuoj viskas susitvarkys.. Nuosirdziai sveikinu.. bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(*renatux* @ 2011 02 05, 02:49)
Gal ir padeda tas virusavimas, tai ir siandien jus aplankau! Bukit visos  nestuke.gif


Tikriausiai padeda cia tas virusavimas tai dar karta pasiimsiu virusiuka... 2.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 05, 12:48)
Sveikos,
Pas mane siryt pesimistines nuotaikos kazkaip labai jau strenas maudzia kaip pries mmm.. unsure.gif


Jokiu pesimistiniu nuotaiku,tik geros emocijos.O strenas tai vienas is pozymiu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 05, 13:51)
Jokiu pesimistiniu nuotaiku,tik geros emocijos.O strenas tai vienas is pozymiu  nestuke.gif


g.gif Bet kad taip idomiai dursto tai aukstai tai zemai nesuprasi.. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2011 02 05, 02:49)
Gal ir padeda tas virusavimas, tai ir siandien jus aplankau! Bukit visos  nestuke.gif

Labai dziaugiuos del Keberiokst ir Pireja! Saugokit save!  wub.gif


Gaudau ir aš virusiuką ax.gif

Keberiokst, Pireja, tylūs sveikinimai (kad neišgąsdint žirniukų) 4u.gif Saugokit save, laikykit stipriai savo kleckius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 05, 13:42)
vilmosa, pliuske
o kodel jums tada nepaskyria leidziamu vaistu pvz:. DECAPEPTYL

Nezinau.. Pirma nesekminga karta turbut nurase nekokybiskom kiausialastem, nes is 12 ispunktuotu liko 2 (kuriuos isodino), antra karta sake viskas idealu buvo (isodino 2 labai geras blastocistas). Nezinau kaip butu trecia karta. Nenoriu darytis rizikuojant kad vel nepasiseks. schmoll.gif Kazkurioj temoj snekejot apie imuninius tyrimus, tai dabar ieskau, pasiskaitysiu ir butinai pasidarysiu. Gal imunineje problemos. Nebezinau ka ir galvot.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 05, 11:08)
O siaip dar kraujuoju,dar taip niekad nebuve-toks tamsus raudonas,kaip is venos,kraujas.

Tai cia, zinok, ne tas kraujas. Man toks buvo, kai turejau problemu su progesteronu. Bet tada maniau, kad man jis tiesiog gimdos kakleli sudirgino. Bet jei tu ta zvakute naudoji kitaip, ir rezultatas kaip pas mane kad buvo, tai cia gal kazkas kita. Gal koks progesterono perteklius... Net nezinau, ka patarti, nes ir mano atveju ligonine ne ka tepasake, tik liepe sumazinti progesterono doze.
Laikykis 4u.gif
Pabandysiu veliau paskaitineti kitame forume, ka apie tai panos raso.
Atsakyti
O tas DECAPEPTYL ne tas pats kas DIPHERELINAS ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 02 05, 13:51)
O tas DECAPEPTYL ne tas pats kas DIPHERELINAS ? g.gif

nesu tikra,bet gali but,kad taip
Atsakyti
Keberioks,Pireja dziaugiuosi uz jus 4u.gif 4u.gif o as daug dienu nerasiau,nes kazkaip nuotaikos neturejau.pati nesuprantu kas daros.hormonai manyje karaliauja,tai nieko nebegaliu su savim padaryti.tai erzina kazkas,kai vel sypsausi.seip punkcija pavyko gerai,turejom 12 kiausineliu is kuriu apsivaisino 8.gydytojas kas ryta skambina informuoja,kaip musu kleckiukai dalinasi.vis dar 8 islike,tik sake 1 kazkuo letesnis. jau 8,7,6 lasteliu.augins iki pirmadienio.su sia diena viskas lyg ir gerai.tik va kariauju del 2 unsure.gif niekaip nenori mum ju duoti,nes vis kalba,kad daugiavaisis nestumas pavojingas ir sunkus.tas man nuotaika ir gadina.tie airiai labai jau atsargus,kartais net perdetai rolleyes.gif sakem kad jau ilgai laukiam leliuku,kad gal but kitam ivf neturesim pinigu,bet jie mala vis ta pati.tas dalykas nuotaika ir musa.galu gale jei vienas pabegtu,liktu kitas ir gyventu.manau daugiau procentu pastot su dviem,negu su vienu.laukiu ir bijau pirmadienio,bet laikas eina ir nieko nebepakeisi,kiek duos,tiek uzteks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 05, 02:19)

Va cia tai geras.. blink.gif as nuejau paskaiciavau kaip man butu, jei leis startuoti kada planavau.. Ir jei pukcija apie balandzio 10 d. tai gimdymas parasyta butu gruodzio 31 d. blink.gif blink.gif As buvau pasisikaiciavus, kad butu sausio gale..(nuo balandzio +9 menesiai) Tai taip ir likau apsalus, kad tokia neismanele situose reikaluose esu smile.gif 4u.gif

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 05, 02:48)
Pas mane siryt pesimistines nuotaikos

Ne ne ne, atsisakau skaityti tokius dalykus schmoll.gif schmoll.gif Juk pati mergaitem sakei, kad tiketu, tai nepasiduok tom nuotaikom!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti