Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

T.P.Keberiokst ir Pireja, aaaaaaaaaaaaa kaip faina!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Reginiuk u.k., laikom kumscius ir laaaauuuukiam!!!!! 4u.gif

Pireja, a kokios firmos tas gudrus NT, kuris rodo kiek savaiciu esi nescia?
As perku Clear Blu, jie 99% teisinga atsakyma rodo,bet man niekad dar nebuvo dvieju juosteliu, tai as vis dar tuo vienu procentu tikedavau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 04 vasario 2011 - 23:51
QUOTE(jolantulia @ 2011 02 04, 22:49)
T.P.Keberiokst ir Pireja, aaaaaaaaaaaaa kaip faina!!!!!!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Reginiuk u.k., laikom kumscius ir laaaauuuukiam!!!!! 4u.gif

Pireja, a kokios firmos tas gudrus NT, kuris rodo kiek savaiciu esi nescia?
As perku Clear Blu, jie 99% teisinga atsakyma rodo,bet man niekad dar nebuvo dvieju juosteliu, tai as vis dar tuo vienu procentu tikedavau  hihihi.gif



Man kazkaip dar baisu dziaugtis ax.gif Nors kraujavimas mazeja,bet paziuresim ka kitos dienos atnes.

Yra Clearblue digital,su ekraniuku kur paraso pregnant arba not pregnant ir laika.
As su jais ne karta sekiau hcg dinamika,tik tos 2-3 weeks apgaulingos,nevienoda lygi reaguoja,o su 1-2 ir 3+ labai gerai.Turiu namie pora tokiu,dabar kai hcg suzinojau jau negadinsiu,nebent uz kokios savaites.
Atsakyti
Sveikinu visas kuo nuosirdziausiai,kurioms pasiseke.Ir linkiu sekmes laukiancioms rezultatu bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Nuolat skaitau,domuosi kaip jums sekasi,pati tik ruosiuos pirmam vizitui.Pakelet nuotaika gerom naujienom aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ela33 @ 2011 02 04, 22:11)
Sveikinu visas kuo nuosirdziausiai,kurioms pasiseke.Ir linkiu sekmes laukiancioms rezultatu  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Papildyta:
Nuolat skaitau,domuosi kaip jums sekasi,pati tik ruosiuos pirmam vizitui.Pakelet nuotaika gerom naujienom  aciuks.gif


Aga, tikrai ikvepia vilties wub.gif
Atsakyti
Gal ir padeda tas virusavimas, tai ir siandien jus aplankau! Bukit visos nestuke.gif

Labai dziaugiuos del Keberiokst ir Pireja! Saugokit save! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2011 02 05, 02:49)
*Gal ir padeda tas virusavimas, tai ir siandien jus aplankau! Bukit visos  nestuke.gif

**Labai dziaugiuos del Keberiokst ir Pireja! Saugokit save!  wub.gif

* padeda padeda, griebiu 4u.gif
** drinks_cheers.gif labai grazios ir ikvepiancios naujienos wub.gif Mergaites, net asaros krenta del jusu 4u.gif Saugokit zirniukus wub.gif
Atsakyti
Keberiokst, Pireja... assa.gif
Sveikinu, laikykites.
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 02 04, 23:49)
T.P.Keberiokst ir Pireja, Pireja, a kokios firmos tas gudrus NT, kuris rodo kiek savaiciu esi nescia?
As perku Clear Blu, jie 99% teisinga atsakyma rodo,bet man niekad dar nebuvo dvieju juosteliu, tai as vis dar tuo vienu procentu tikedavau  hihihi.gif

Jo, cia tas Clear Blue. Nu pas mane jis irgi pirma karta teigiamas biggrin.gif po simtassiampenkiu neigiamu. Man vis po ovitrelio per IUI noredavosi isbandyti koki testa, kad paziureti, kaipgi atrodo teigiamas testas. Bet taip ir neisdrisau.

O kaip tu, jolantulia? Ar buvau pas gydytoja? KOks toliau planas? Ar bandysi kaip nors "sveikatinti"?

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 23:54)
Nors kraujavimas mazeja,bet paziuresim ka kitos dienos atnes.

O man neiseina nesidziaugti blush2.gif Nors suprantu, kad dar anksti. Bet kazkaip sirdis pilna laimes, neiseina man ta euforija siek tiek prislopinit...
O siaip ar jauti ka nors? Man anksti ryte kiek pamaudena pilva, kirksnis, strenas, bet daugiau tai nieko. Ir energijos labai daug turiu, net langus norisi pulti valyti doh.gif
Idomu, ar Reginiukas daresi/darysis testa siandiena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 05 vasario 2011 - 10:59
Ai,as net nezinau kaip.Laukiu pirmadienio ir bus viskas aisku.O siaip dar kraujuoju,dar taip niekad nebuve-toks tamsus raudonas,kaip is venos,kraujas.
Sliuksteli kelis kart ir viskas.Keistai kazkaip.O ir testai ne ka tamsesni,nors koks tas hcg siandien butu-apie30? unsure.gif
Atsakyti
Kelias dienas nebuvau prisijungusi prie forumo, tai siryt nauja temuke kaip koki detektyva "suryjau" biggrin.gif Pireja, Keberiokst - na ir ineset intrigos:) dziaugiuosi labai uz jus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 05, 08:54)
Jo, cia tas Clear Blue. Nu pas mane jis irgi pirma karta teigiamas  biggrin.gif po simtassiampenkiu neigiamu. Man vis po ovitrelio per IUI noredavosi isbandyti koki testa, kad paziureti, kaipgi atrodo teigiamas testas. Bet taip ir neisdrisau.

O kaip tu, jolantulia? Ar buvau pas gydytoja? KOks toliau planas? Ar bandysi kaip nors "sveikatinti"?
O man neiseina nesidziaugti  blush2.gif Nors suprantu, kad dar anksti. Bet kazkaip sirdis pilna laimes, neiseina man ta euforija siek tiek prislopinit...
O siaip ar jauti ka nors? Man anksti ryte kiek pamaudena pilva, kirksnis, strenas, bet daugiau tai nieko. Ir energijos labai daug turiu, net langus norisi pulti valyti  doh.gif
Idomu, ar Reginiukas daresi/darysis testa siandiena.


Labuka 4u.gif

As isivaizduoju ta dziaugsma ir jauduli, kaip po tokios ilgos kovos ateina pergale, tiesiog taip gera pasidaro ir tikrai daug vilciu suteikia, kad ir mums dar pasiseks biggrin.gif
As gavau laiska is klinikos, jie mane informavo, kad mano sekantis IVF tik rugpjucio menesi unsure.gif ,labai nuliudau, kad tiek ilgai laukti, nes as tai ne jauneju....,bet MB sako, kad dabar jau pora menesiu nieko nepakeis, o ir laiko konsultacijom ir gal dar kazkokiom procedurom turim, vis delto reikia atsigauti, mano 2 IVF buvo beveik vienas po kito, o antras praejo labai sunkiai, beveik visa laika blogai jauciausi. Na, dar mes turim mazyte viltele pastoti naturaliai, gi buna stebuklu ax.gif
Dar geguzes menesi planuoju atvaryt i Lietuva, tai tuo metu gal dar ir as nuvaziuociau i Latvija pasikonsultuoti, isklausyti gydytoju nuomones is salies. ax.gif
Reginiuk, ar testuka pagadinai? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ,

Na ka ir as pagadinau siandien dar viena testuka,nors zinau,kad nestuke.gif ,bet jau labai rupejo pamatyt kiek mums savaiteliu,tai pagadinau ClearBlue ir pamaciau 3+ lotuliukas.gif . O belandziodama po senus IVF forumus,viena forumiete idejo labai gera nuoroda,pasiskaiciuot butent kiek laiko po IVF,jei pastoji,tai idedu nuoroda,jei kam idomu butu pasiskaiciuot
http://www_ivf_ca/index.html

Jolantulia , o jus snaigiuku neturite?
Atsakyti