Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

Niekad nepirkčiau JOKIO daikto ar rūbo kopijos, jei negalima sau leist originalo, tai jau geriau koki paprasta laikroduka uz tuos 500 lt, kad ir Romanson, bet tik ne kokio Versace "padielka" doh.gif
Atsakyti
Surašysiu savo argumentus kodėl atkreipiau dėmesį į padielkes:
1. Negalvoju pirkti Rolex ar pan., o dairausi į žemiškesnius modelius pvz. Longines, kurie normaliai kainuoja "tik" kelis tūkstančius.
2. Kai kurios kopijos būna tikrai labai kokybiškai padarytos (tiek išvaizda, tiek mechanizmas) ir jas atskirti nuo originalo gali tik profesionalus laikrodininkas. Kartais tam reikia net ardyti laikrodį.
3. Man patinkantys originalai kainuoja nuo 1500 Lt, o tiek išleisti ant laikrodžio nesinori. Geriau vaikam nupirksiu ką nors. Pigesni, kainuojantys apie 500 Lt originalai visada būna daug prastesnio dizaino.
4. Nesijausiu blogai nešiodamas man įperkamo laikrodžio padielkę. Nepiksiu niekada Rolex, kurio realiam gyvenime neįpirkčiau. Nesu priklausomas nuo brando. Man svarbu, kad daiktas būtų gražus ir atitiktų savo kainą.

Žinau, kad nemažai žmonių perka tokius laikrodžius, tad įdomu būtų sužinoti jų turėtojų nuomonę, nusiskundimus arba pagyrimus.



Papildyta:
QUOTE(No_Angel* @ 2011 01 30, 13:56)
Manau, kad tik visiškas beprotis už tokius pinigus pirktų kopiją  doh.gif

Jei jau negalit sau leist įsigyt originalo už kelis ar keliasdešimt tūkstančių, tai ar ne protingiau nusipirkti paprastesnį šveicarišką su mažiau funkcijų ar bent jau kažką su šveicarišku mechanizmu ir normalia garantija?

Paprastesnis ir normaliai atrodantis šveicariškas kainuoja nuo 1500 Lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grambolys @ 2011 01 30, 14:19)

Paprastesnis ir normaliai atrodantis šveicariškas kainuoja nuo 1500 Lt. smile.gif



Swiss Military kainos nuo 400 LT
Jaques Lemans nuo 350 LT
Romanson nuo 300 Lt
Pastaruju dvieju mechanizmai sveicariski. 4u.gif

Jau geriau toks laikrodis, negu kad Longines ir vyriskis uz golfo ar A4 vairo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grambolys @ 2011 01 30, 14:19)
Surašysiu savo argumentus kodėl atkreipiau dėmesį į padielkes:
1. Negalvoju pirkti Rolex ar pan., o dairausi į žemiškesnius modelius pvz. Longines, kurie normaliai kainuoja "tik" kelis tūkstančius.
2. Kai kurios kopijos būna tikrai labai kokybiškai padarytos (tiek išvaizda, tiek mechanizmas) ir jas atskirti nuo originalo gali tik profesionalus laikrodininkas. Kartais tam reikia net ardyti laikrodį.
3. Man patinkantys originalai kainuoja nuo 1500 Lt, o tiek išleisti ant laikrodžio nesinori. Geriau vaikam nupirksiu ką nors. Pigesni, kainuojantys apie 500 Lt originalai visada būna daug prastesnio dizaino.
4. Nesijausiu blogai nešiodamas man įperkamo laikrodžio padielkę. Nepiksiu niekada Rolex, kurio realiam gyvenime neįpirkčiau. Nesu priklausomas nuo brando. Man svarbu, kad daiktas būtų gražus ir atitiktų savo kainą.

Žinau, kad nemažai žmonių perka tokius laikrodžius, tad įdomu būtų sužinoti jų turėtojų nuomonę, nusiskundimus arba pagyrimus.
Papildyta:

Paprastesnis ir normaliai atrodantis šveicariškas kainuoja nuo 1500 Lt. smile.gif

Noriu tiesiog savo pastebėjimus pareikšti. Suprantu, kad norite geros kopijos, taigi pirmiausiai Longines laikrodžio geros kopijos nieks negamins, nes ir patys laikrodžiai nėra tokie brangūs, kad daryt labai preciziškas replikas jų.. Antra, ar Jūs tikrai manote, kad nusipirkę kažkokiam Turkijos garažiukyje belekaip sukaltą repliką už 500 Lt išlošite daugiau nei nusipirkę šveicarišką laikroduką, už tuos pačius 500 Lt , plius gausite tikrai neužmušamą mechanizmą ir garantiją bei servisą (ko tikrai negausite pirkdami repliką). O kas dėl kokybiškų replikų - esu mačius gal vieną antrą per kelis metus dirbdama su šveicariškais laikrodžiais (na atnešdavo tokių "grožių" į servisą)...taip kad aš vienašališkai Jums patariu nusipirkt kokybišką šveicarišką laikroduką pvz.: Grovana, Candino, net Tissot'ą jau galima įpirkt už 500 Lt cool.gif
Atsakyti
Na va, paskutinis atsakymas jau argumentuotas ir į temą.
Dėkui už nuomonę.

Atsakyti
QUOTE(grambolys @ 2011 01 30, 13:19)
Paprastesnis ir normaliai atrodantis šveicariškas kainuoja nuo 1500 Lt. smile.gif



QUOTE(No_Angel* @ 2011 01 30, 13:41)
Swiss Military kainos nuo 400 LT
Jaques Lemans nuo 350 LT
Romanson nuo 300 Lt
Pastaruju dvieju mechanizmai sveicariski.  4u.gif

Jau geriau toks laikrodis, negu kad Longines ir vyriskis uz golfo ar A4 vairo  biggrin.gif


na, as kaledom nusipirkau "romanson" laikrodi, su sveicarisku mechanizmu ir sumokejau 259Lt. del skonio nesigincijama, bet man jis pasirode labai praktiskas: galima priderinti ir prie sportinio stiliaus ir pasipuosus. galiu ikelti foto, jei domina. o moketi uz kopija toookia suma, kai uz ja gali tikrai padoru laikrodi nusipirkti, man yra nesamone... kaip tik atrodo, kad jus vaikotes brandu, nes nerupetu jum ar laikrodis "romanson", ar "gucci". pavaiksciokit po parduotuves ir pamatysit, kad uz tokia kaina yra tikrai graziu laikroduku 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

Parduodu nauja vyriska laikrodi. Kaina 50 lt. Klaipeda, galiu atsiusti. Temos neseku, rasykite per az.
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti