Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

Sveikutės 4u.gif Norėjau paklausti Jūsų nuomonės ir, gal kuri pirkote, ir žinote ar jis plieninis? smile.gif

http://www.michaelko...Editorial=false
Atsakyti
Labai reikia nuomonės iš šono smile.gif

https://www.varle.lt...is--629075.html
Atsakyti
QUOTE(Juvira @ 2013 10 23, 21:55)


man labai patinka ta "megzta" rankenėlė. Pati turiu tokį, nes rankenėlė labai patiko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juvira @ 2013 10 23, 23:55)

man nelabai! schmoll.gif
Atsakyti
Reikia nuomones, kaip sis laikrodukas?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 09 24, 07:29)
Labas,supermamos, prasau patarimo smile.gif
pries savaite nusipirkau sveicariska laikrodi, Swiss collection, kainavo jis apie 1000 lt, tad tikejaus nusipirkti ilgaamzi kokybiska daikta, kuris tarnautu daug metu. Laikrodzio apyranke aukso spalvos, kaip teige pardaveja, paauksuota. Specialiai paklausiau, ar nenusitrins, pardaveja patikino, kad tikrai bent 10 metu gerai atlaikys. Bet stai panesiojus savaite jau matau pasibraizymus.. Dirbu ofisini darba, tose vietose, kur apyranke liecias su stalu jau matyti pasitrynus spalva, zinoma, tai matos gerai isiziurejus, bet jei po savaites matos, kaipo atrodys po metu, dvieju?  verysad.gif
Laikrodis turi 2 m garantija, taciau ji suteikiama paciam mechanizmui, o ne apyrankei.
Pakeisti apyranke irgi bus sudetinga, kur as gausiu tokia pacia, tokio pat atspalvio, galu gale dizaino.
Nezinau, ka tokiu atveju tureciau daryti? Kiek jums laiko tos apyrankes?

WeGa,esu prieš 1,5 metų gavus dovanų Swiss Collection aukso spalvos laikrodį, nešioju retai,apsitrynęs. Apsitrynęs ir apyrankė ir laikrodis.
Kadangi laikrodis yra dovanotas, neturiu galimybės reikšti pretenzijų.
Jūsų atveju aš eičiau, juolab, kad Jus patikino, jog neapsitrins.
Aš todėl ir nemėgstu aukso spalvos laikrodžių, papuošalų ir netgi detalių galanterijoj.
Atsakyti
Gal kas galit pakomentuot Swiss legend keramica moterišką ? Būčiau dėkinga už bet kokius pastebėjimus 4u.gif Galvoju apie juodą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juvira @ 2013 10 23, 21:55)

Nelabai. Apyrankė kažkaip nesižiūri. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2013 11 06, 20:18)
WeGa,esu prieš 1,5 metų gavus dovanų Swiss Collection aukso spalvos laikrodį, nešioju retai,apsitrynęs. Apsitrynęs ir apyrankė ir laikrodis.
Kadangi laikrodis yra dovanotas, neturiu galimybės reikšti pretenzijų.
Jūsų atveju aš eičiau, juolab, kad Jus patikino, jog neapsitrins. 
Aš todėl ir  nemėgstu aukso spalvos laikrodžių, papuošalų ir netgi detalių galanterijoj.


Kazkaip apkvailino mane su tuo pasakymu, kad paauksuota, kad neapsitrins tikrai. Pirkau, nes tikejaus is sveicarisko laikrodzio kokybes ir ilgaamziskumo ir juo labiau ne kisenej paslepta tikejaus nesiot, o ant rieso. Dabar po poros menesiu visi patamseje ruozai susivienodino, tiesiog patamsejo visa. Galiu palygint, nes turiu isimtu nareliu. Buvau nunesus, jie pasake, kad atseit nieko nemato ir laikrodis kokybiskas. Zodziu belieka rasyt skundus vartotoju teisems doh.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2013 12 06, 23:02)


Su sviesia apyranke labai dailus! wub.gif
Atsakyti
Gal yra nusimanančių apie laikrodžius daugiau? Domina kad būtų kokybiškas, kaina apie 800Lt, minimalistinis, klasikinis. Tokie kaip MK ir kiti brandai kurie dabar ant bangos nedomina smile.gif
Gražūs man Daniel Wellingtono laikdodžiai, bet skaičiau atsiliepimus, kad nėra stebuklingi kaip už ne ypač mažą kainą g.gif
user posted image
Taip pat beiškant patiko tokie kaip Larsson and Jennings..

Vienu žodžiu, ieškau pagalbos. Gal kuri žino kur ieškot gražių tačiau kokybiškų laikdodžių vertų savo kainos. Nėra skirtumo ar LT ar ne 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 21 gruodžio 2013 - 18:56