Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

Mano meilė ir taupomas pirkinys smile.gif

http://www.massimodu.....BCHRONO+WATCH
Atsakyti
Vysnaites Labai wub.gif super laikrodukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migle111: 11 spalio 2013 - 10:04
Gražus smile.gif Beje man laikrodis geriausiai nešiojasi iš MD, jų rūbai ne tokie kokybiški lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Mano didziausias noras vasarai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ieskau vieno fossil laikrodzio taciau palyginus jo kaina ju puslapyje ir sakykim, kokio akropoly pardavineja nesinori tiek permoketi, gal zinote, kur vilniuje butu galima isigyti fossil laikrodziu be dvigubo antkainio?
Atsakyti
QUOTE(žora/goša @ 2013 10 06, 09:17)
Tarp kitko, braižosi visi laikrodžiai, net 3000$  kainuojantis kažkiek pasibraižęs[/color]


Tai ziedas auksinis irgi braizosi, bet cia ne apie tai. Cia apie tamsius ruozus atsiradusius.. Man rode senovini paauksuota laikrodi, zmogus 20 metu nesioja ir niekas nenusitryne, kaip kad mano per menesi nesiojimo spalva eina..
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 10 11, 16:09)
Sveikos ieskau vieno fossil laikrodzio taciau palyginus jo kaina ju puslapyje ir sakykim, kokio akropoly pardavineja nesinori tiek permoketi, gal zinote, kur vilniuje butu galima isigyti fossil laikrodziu be dvigubo antkainio?



amerikoje, per tarpininkes , tikrai rasit gera kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neraida @ 2013 10 11, 21:31)
amerikoje, per tarpininkes , tikrai rasit gera kaina 4u.gif

As tai cia mamose nesigaudau, kaip tarpininkes surast, jeigu kas nukreiptumet buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 10 11, 21:56)
As tai cia mamose nesigaudau, kaip tarpininkes surast, jeigu kas nukreiptumet buciau labai dekinga 4u.gif

http://www.supermama...p?showforum=139
lįskit į bet kurią temą, kur perkama JAV, skaitykit pirmą žinutę.
Fossil laikrodžių būna overstock, jomashop, worldofwatches, 6pm parduotuvėse .
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 18 spalio 2013 - 19:32
QUOTE(evelinki @ 2013 10 18, 19:19)


pasaka, kokie gražūs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2013 10 18, 20:19)

Antras koks gražus wub.gif
Atsakyti