Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

laba diena...Koki rekomenduotumete gera, grazu, kokybiska, gali buti ir brangesnis nei 1000lt laikrodi moteriska...klasikinio daugiau noreciau... 4u.gif
Atsakyti
pagal kaina ir laikrodukas.,,Rado,, lb geri.ziureti, kad butu sandarus.stiklas geriau, kad butu apvalus.keturkampis grazu, bet jei isdus, bus problemu su pakeitimu.jie uzsakomi arba gaminami pas meistra rankiniu budu.o kaip zinia, ranku darbas brangiai kainuoja.priklauso nuo ruosinio kainos ir nuo meistro sugaisto laiko.
Atsakyti
O kaip GUESS laikrodziai? bigsmile.gif
Atsakyti
turejau kelis kriterijus, kurie butinai turejo buti abu, bet niekaip tokio laikrodzio negalejau rasti - buvo arba vienas, arba kitas..
Pernai Vokietijoj uzmaciau butent toki, kokio ieskojau - su abiem reikalavimais wub.gif Dvejojau del kainos labai (nes kainavo apie 1,5k Lt).. Bet vis tik nusipirkau. Ir labai esu juo patenkinta ax.gif
Atsakyti
gal kas nors gali pasidalinti patikrtimi apie storm laikrodžius? Nusižiūrėjau vieną, bet bijau apsirikt...
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 11 28, 16:24)
O kaip GUESS laikrodziai? bigsmile.gif



is sios firmos daugelis man patinkanciu laikroduku thumbup.gif
Atsakyti
Tikėjausi rasti patarimų ar atsiliepimų supermamose, bet neradau, todėl labai prašau atsiliepti, kas gali ką nors pasakyti. Kalausiu ne nuomonės, bet patirties ar patikrintų žinių.
Ruošiuosi perkiti laikroduką. LT radau pusliuką www.laikrodziai.eu
Pagal kainą ir dizainą nusižiūrėjau BISSET laikrodį, bet niekur nerandu apie juos paminėta. Jie SW, ten gaminami, bet ar paauksuotas
user posted image
paauksuotas, safyrinis stikliukas, gal palyginus su kitais sunkokas- 148 gr. Apie mechanizmą ten kaškodėl nieko nerašo.
Turbūt bus labai sunkus, nes mano primasis telefonas svėrė 103 gr. nu, buvo lengvas, bet kiaurą dieną rankoje nenešiojau.
Dar galimas TISSOT http://www.laikrodzi...t-34122132.aspx
Kaina panaši, pats pigiausias. Žinoma firma. Bet bijau, kad šio laikrodžio vertybė, bus tik vardas.
Esu susidūrusi su tokiu atveju. Teko draugės vaiką pavežioti su Maclaren skėtuku. Buvo tik viena mintis „ Šis vežimukas vertingas tik užrašu Maclaren“. Turi ir kitą labai garsų, bet irgi- nei paliksi, nei pravažiuosi bet kur.
Taigi norėčiau laikroduko, neturinčio šių savybių.
Atsakyti
QUOTE(Bonapartas @ 2010 08 27, 13:20)
Tikėjausi rasti patarimų ar atsiliepimų supermamose, bet neradau, todėl labai prašau atsiliepti, kas gali ką nors pasakyti. Kalausiu ne nuomonės, bet patirties ar patikrintų žinių.

Dar galimas TISSOT http://www.laikrodzi...t-34122132.aspx
Kaina panaši, pats pigiausias. Žinoma firma. Bet bijau, kad šio laikrodžio vertybė, bus tik vardas.
Esu susidūrusi su tokiu atveju. Teko draugės vaiką pavežioti su Maclaren skėtuku. Buvo tik viena mintis „ Šis vežimukas vertingas tik užrašu Maclaren“. Turi ir kitą labai garsų, bet irgi- nei paliksi, nei pravažiuosi bet kur.
Taigi norėčiau laikroduko, neturinčio šių savybių.

Turiu sita Tissot.Man jis nepamainomas,kazkodel baisiai mielas.Laikrodziu turiu nemazai[stuhrling original,grovana,swatch,pulsar,lucien picard],visi neblogi,bet sitas mylimiausias,ypac gerai,kad jo rodykles tamsoje sviecia,budejimo metu pravercia.Beje,ju yra dvieju ar triju dydziu.kokybe tikrai gera,pirkau pries tris metus,apyranke keiciau pries metus -uzsisakiau" sveicarijoje".Elementas dar nekeistas,eina puikiausiai smile.gif .
Atsakyti
[quote=Bonapartas,2010 08 27, 13:20]
Tikėjausi rasti patarimų ar atsiliepimų supermamose, bet neradau, todėl labai prašau atsiliepti, kas gali ką nors pasakyti. Kalausiu ne nuomonės, bet patirties ar patikrintų žinių.
Ruošiuosi perkiti laikroduką. LT radau pusliuką www.laikrodziai.eu
Pagal kainą ir dizainą nusižiūrėjau BISSET laikrodį, bet niekur nerandu apie juos paminėta. Jie SW, ten gaminami, bet ar paauksuotas
paauksuotas, safyrinis stikliukas, gal palyginus su kitais sunkokas- 148 gr. Apie mechanizmą ten kaškodėl nieko nerašo.
Turbūt bus labai sunkus, nes mano primasis telefonas svėrė 103 gr. nu, buvo lengvas, bet kiaurą dieną rankoje nenešiojau.]



Va va va .... o man teko jį rankose turėti, nes ir man pasirodė visai nieko. Ir šiaip net labai neblogas. O paravejai davė man šių laikrodžių internetini puslapį ir tuputėli apie juos pasidomejau (manau kad jie atitinka kainą ir kokybę). Tad ant mano MB rankos jis jau puikuojasi cool.gif . Va ir pasigyriau..... blush2.gif Tiesa, realiai nėra jis jau toks ir sunkus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinetic: 07 rugsėjo 2010 - 17:27
Ką galvojat? http://prabanguslaik....com/index.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grambolys: 30 sausio 2011 - 11:43
QUOTE(grambolys @ 2011 01 30, 11:21)
Laikrodžio pirkimui galiu skirti apie 500 - 600 Lt.

O ar jums malonu bus nesioti kopija? As jei negaleciau ipirkti kazkokio tai brand'o, apie kopija nesvarstyciau smile.gif O uz 500-600lt. uzsienio internetinese parduotuvese tikrai galit susimedziot nebloga laikroduka.

Atsakiau i jusu zinute, o jus ja istrynet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAris: 30 sausio 2011 - 12:00
Manau, kad tik visiškas beprotis už tokius pinigus pirktų kopiją doh.gif

Jei jau negalit sau leist įsigyt originalo už kelis ar keliasdešimt tūkstančių, tai ar ne protingiau nusipirkti paprastesnį šveicarišką su mažiau funkcijų ar bent jau kažką su šveicarišku mechanizmu ir normalia garantija?
Atsakyti