Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

QUOTE(dzestina @ 2011 12 26, 18:44)
Pries dvi dienas isigytas mano laikrodukas wub.gif
Visad buvau pries bet kokias cackas kurios blizga,bet siam groziui neatsilaikiau,realiai pasakiskai atrodo wub.gif

gražus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2012 01 25, 01:13)
Pries savaite sitas laikrodukas buvo imestas uz 48dol,oi kaip gailejausi kad perilgai svarsciau verysad.gif Turiu masyvu gold tone DKNY laikroduka,patinka man si firma. wub.gif

kur uz tokia kainele radot? blink.gif

ziuriu, po vestuvinio ziedo biggrin.gif nustojau nesioti balta auksa ir sidabra, o kazkaip laikrodi derinu visada prie kt papuosaliuku, tai ziurinejau toki DKNY geltona, bet jauciu jis prasciau atrodytu.. t.y. tos pacios akutes.. g.gif
ar jus nesiojate auksinius papuosalus, o laikroduka pvz sidarbro spalvos? 4u.gif

vakar pagaliau gavau si:
user posted image
kolkas lb man jis wub.gif
Atsakyti
Ieškau vyrui jubiliejaus proga gero, nepigaus, "solidaus" laikrodžio bigsmile.gif
Gal patartumėt, kokiose parduotuvėse (Vilniuje) žiūrinėtis, o gal siųstis iš kažkur (bet reiktų tuomet jau patikrinto varianto)? ax.gif 4u.gif

Taipogi domintų, kokių firmų vertėtų žiūrinėtis, nes visiškai nieko neišmanau apie vyriškus laikrodžius doh.gif 4u.gif

Būsiu dėkinga už bet kokią info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 25 sausio 2012 - 16:03
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 01 25, 18:00)
Ieškau vyrui jubiliejaus proga gero, nepigaus, "solidaus" laikrodžio bigsmile.gif
Gal patartumėt, kokiose parduotuvėse (Vilniuje) žiūrinėtis, o gal siųstis iš kažkur (bet reiktų tuomet jau patikrinto varianto)? ax.gif 4u.gif

Taipogi domintų, kokių firmų vertėtų žiūrinėtis, nes visiškai nieko neišmanau apie vyriškus laikrodžius doh.gif  4u.gif

Būsiu dėkinga už bet kokią info 4u.gif

Pabandykite Ulysse-Nardin pažiūrėti. Vilniuje šalia Ogminos yra šiaurės miestelyje.
Atsakyti
pasidalinkit dar kokiais graziais modeliukais bigsmile.gif
Atsakyti
Nuostabi spalva ir puikus pirkinys.
Atsakyti
QUOTE(citanika @ 2012 01 25, 10:43)
vakar pagaliau gavau si:
user posted image
kolkas lb man jis wub.gif


gražus laikrodukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(citanika @ 2012 01 25, 10:43)
kur uz tokia kainele radot? blink.gif

vakar pagaliau gavau si:
user posted image
kolkas lb man jis wub.gif

nais! bigsmile.gif
kokia kaina jo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(citanika @ 2012 01 25, 11:43)
kur uz tokia kainele radot? blink.gif

ziuriu, po vestuvinio ziedo biggrin.gif  nustojau nesioti balta auksa ir sidabra, o kazkaip laikrodi derinu visada prie kt papuosaliuku, tai ziurinejau toki DKNY geltona, bet jauciu jis prasciau atrodytu.. t.y. tos pacios akutes.. g.gif
ar jus nesiojate auksinius papuosalus, o laikroduka pvz sidarbro spalvos? 4u.gif

vakar pagaliau gavau si:
user posted image
kolkas lb man jis wub.gif

Va man tas pats... Taip svajojau apie longines sidabrini laikroduka, kai gavau dovanu sokinejau, kol netekejus buvau vaiksciojau patenkinta, o dabar žiūriu ir auskarai auksiniai jau yra ir grandinele, o mano laikrodukas į šalį padėtas... ax.gif Šis MK nerealus, bet aš labai noriu ŠIO wub.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2012 01 30, 01:30)
Šis MK nerealus, bet aš labai noriu ŠIO wub.gif


Buvau užsisakius sidabrinės spalvos, tai mechanizmas gražus, bet labai jau visa išorė pigiai atrodo, tiek metalas, tiek dirželis. Nerekomenduočiau pirkti, ypač už tokią kainą (aš ar ne 50$ mokėjau). O jau pradinė kaina tai išvis juokinga, apgaudinėjimas ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2012 01 30, 03:59)
nais!  bigsmile.gif
kokia kaina jo?  rolleyes.gif

tikra-250usd, as pirkau su nuolaida, houtelook.com buvo uz 178usd lygtais g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2012 01 30, 08:30)
Šis MK nerealus, bet aš labai noriu ŠIO wub.gif

skeletiniu yra ir kur kas grazesniu smile.gif
Atsakyti