Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

QUOTE(.Thea. @ 2011 09 06, 22:58)
maneles, kaip jums sis?
user posted image

gražus smile.gif
Atsakyti
sveiki,patarkite kuria firma is dvieju pasirinkt Fossil arba Guess ? ka apie sita modeliuka galit pasakyti ax.gif My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele78: 23 rugsėjo 2011 - 21:27
Mano patarimas būtų toks-rinkdamiesi laikrodžius,rinkitės ne žinomų dizainerių, o žinomų laikrodžių gamintojų.
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2011 09 23, 22:26)
sveiki,patarkite kuria firma is dvieju pasirinkt Fossil arba Guess ? ka apie sita modeliuka galit pasakyti  ax.gif My Webpage


Aš rinkčiausi Fossil. smile.gif Aišku, tik originalų. Guess tiesiog kaina neatitinka kokybės.

Dirbu laikrodukų parduotuvėje, jau nemažai prisiklausiau atsiliepimų iš pirkėjų apie šiuos laikrodukus, ir pati sau išsirinkau būtent Fossilą.
blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(rimgaile @ 2011 09 25, 20:56)
Mano patarimas būtų toks-rinkdamiesi laikrodžius,rinkitės ne žinomų dizainerių, o žinomų laikrodžių gamintojų.


Deja, žinomi dizaineriai į laikrodį gali dėti tokį pat mechanizmą, kaip ir žinomi laikrodžių gamintojai. Ar šveicarišką, ar kurį nors japonišką, ar mechaninis, ar kvarcinis, ar mišrus. Visa kita - skonio, dizaino ir jo kokybės klausimas. Vienur akmenukai greitai byra, kitur dirželis nudyla per kelis mėnesius, vieni naudoja mineralinius stikliukus, kiti - safyrinius, ar metalas alergizuoja, ar greit patamsėja. Gal vertėtų labiau kreipti dėmesį į tai, ką perkame, kokia pirkinio "sudėtis". Panašiai kaip automobilį renkamės atsižvelgdami į jo variklio litražą, kuro tipą, pavarų dėžę, spalvą, TA ir pan., o ne atsižvelgdami į tai, ar "Audi" žinomesnis už "Dodge". 4u.gif
Atsakyti
sitas jau laikrodukas kazko prilipo prie sirdeles ,idomu ar smugiam atsparus nes noreciau kasdien nesioti ir i darba ne tik iseiginem g.gif kas turite atsiliepkite ir is kitu laukiu patarimu blush2.gif My Webpage ir sitas visai nieko biggrin.gif My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele78: 26 rugsėjo 2011 - 17:46
nagi, tesiam, laikrodziai man dabar aktuali tema biggrin.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2011 10 26, 18:48)
nagi, tesiam, laikrodziai man dabar aktuali tema  biggrin.gif
user posted image

Labai patiko. Gal galima nuorodą? mirksiukas.gif

Thea, šiaip gražutis, bet man nepatinka kai su tais kristaliukais būna.. Jei vienas iškrenta iškart krenta į akis ir numuša vaizdą. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blakstute: 27 spalio 2011 - 08:18
QUOTE(.Thea. @ 2011 09 06, 23:58)
maneles, kaip jums sis?
user posted image

O gražus thumbup.gif Tik beveik be padalų, tai man tas nelabai patinka. O šiaip viskas čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievu_gele: 27 spalio 2011 - 08:11
QUOTE(.Thea. @ 2011 09 23, 18:31)
RInkausi rinkausi, ir issirinkau si  smile.gif  nuostabiai atrodo gyvai ir ant rankos  smile.gif  smile.gif  nera ka lyginti su nuotrauka

http://www.michaelko...Editorial=false
wub.gif
kokios nuomones? smile.gif

Labai gražus, man ta šokoladinė spalva super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2011 10 27, 09:58)
Labai patiko. Gal galima nuorodą? mirksiukas.gif

http://www.amazon.co...;pf_rd_i=468294
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 27 spalio 2011 - 16:11
QUOTE(kavamale @ 2011 10 27, 15:32)

žudot su tokiais grožiais. bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti