Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

Niekada nesivaikiau firmų 4u.gif geriau išleisiu daugiau kokybiškiems drabužiams, o laikrodis man tėra aksesuaras blush2.gif nusipirkiau paprasčiausią laikroduką iš New Yourker'io (juodas, storas), ne firminis, žinoma. Kainavo tik 34 litus ax.gif bet toks simpatiškas..aišku, neprilygsta čia jūsų rodomiems 4u.gif labai tinka prie oficialesnio stiliaus rūbų- pagyvina bendrą vaizdą smile.gif o šiaip, jeigu kalbėti apie garsius vardus, labiausiai svajoju apie CK laikroduką smile.gif kitokio ir nepirkčiau. Visiškai minimalistinis, niekuo neperkrautas thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantastique: 16 rugpjūčio 2011 - 17:30
QUOTE(jearmaine @ 2011 08 16, 15:51)
Patarkit, kokiu firmu laikrodziai butu kokybiski, solidus, bet ne milijona kainuotu? As visiskai nesigaudau laikrodziu dziunglese - kas eina tarp visokiu paprasciausiu ir rolexu? Daug snekama apie Michael Kors, kaip jie? smile.gif

Labai geros kokybes ir palyginus nebrangus yra Jacques Lemans laikrodziai smile.gif
O svarbiausia man atrodo pats mechanizmas. Rolexai dazniausiai buna is brangiuju metalu, ju ten su baltu auksu ir deimantais visokiu buna, jie kainuoja ir penkliazenkles ir sesezenkles sumas smile.gif
Michael Kors laikt“roduku labai grazus dizainas, kaip kokybe nezinau, nes cia nelaikrodziu firma, o daugiau rubu smile.gif bet jie jau brangesni, manau be 600lt Michael Kors nenusipirksi smile.gif
Atsakyti
[quote=cameja,2011 07 17, 11:05]
user posted image
[/quote

Gal isduosit paslapti kur pirkot? 4u.gif
Atsakyti
grazus tas CK pastarasis, tik man gal visgi reiketu skaiciuku, nes man laikrodis ne tik aksesuaras, bet ipratau ir i valandas aki daznai uzmesti. anksciau, atsimenu, nenesiodavau laikrodzio ir nereikejo, telefona traukdavau laikui paziureti, bet dabar labai patogu smile.gif as laikrodziui galeciau skirti gal iki 800-1000 LT, tai reikes pasizvalgyt i tuos Jacques Lemans ar Michael Kors..dekui, seksiu tema wink.gif

ai dar i tema. dabar turiu toki user posted image.

Atrodo, OASIS firma, ne laikrodziu, stebuklu nesitikejau, bet laiko jau beveik 3 metus, irgi ne karto nenugrybavo, apyranke irgi puikiai laiko, o ir pagyru vis susilaukia, zodziu, puikus thumbup.gif tai kartais ir tie paprastesni laiko visai neblogai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 16 rugpjūčio 2011 - 18:11
QUOTE(papillon @ 2011 08 16, 17:49)
Gal isduosit paslapti kur pirkot?  4u.gif



cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 16 rugpjūčio 2011 - 18:14
QUOTE(cameja @ 2011 08 16, 19:12)

aciu 4u.gif o Lt niekur nera siu lakroduku?
Atsakyti
QUOTE(papillon @ 2011 08 16, 20:57)
aciu  4u.gif  o Lt niekur nera siu lakroduku?


nea ,nera rolleyes.gif




---------------------------------------------------



QUOTE(citanika @ 2011 08 10, 22:24)
gal kuri mate toki pirkt?man jisai wub.gif wub.gif



cia yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 16 rugpjūčio 2011 - 22:20
maneles, kaip jums sis?
user posted image
Atsakyti
[quote=.Thea.,2011 09 06, 22:58]
maneles, kaip jums sis?
toki imciau, lb grazus..kaip ir daugelis MK laikrodziu rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi niekad nesigilinau, kaip reikia įkelti nuotraukas, tai nesigilinsiu ir dabar 4u.gif Todėl dedu nuorodą:
http://www.dealsdire...h-ladies-watch/

Šiandien maniškę kolekciją papildė šis puikuolis.
Donna Karan tikrai niekada nenuvilia. Turiu dar vieną iš DKNY-tikrai labai super. Gerai nešiojasi, medžiagos patvarios. Labai patinka. Verta palaukti SALE JAV parduotuvėse. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2011 08 16, 17:51)
Patarkit, kokiu firmu laikrodziai butu kokybiski, solidus, bet ne milijona kainuotu? As visiskai nesigaudau laikrodziu dziunglese - kas eina tarp visokiu paprasciausiu ir rolexu? Daug snekama apie Michael Kors, kaip jie? smile.gif


Is geru yra Maurice Lacroix, Seiko laikrodziai. Vyrui esu nupirkus Invicta firmos laikrodi - tikrai kokybiskas, grazus ir kaina padori. Seiko mane pacia vilioja savo bebatareikiais laikrodziais, t.y. veikia nuo sviesos - radau grazu modeliuka, bet gyvai nemacius nerizikuoju kolkas... ax.gif

Man patinka Bulova laikrodukai, na ir dar n graziu, bet kai reikia matuotis, rinktis ir sprest, tai kazkaip nelimpa man jie.... ax.gif Baisiai prisireike pries kelis menesius man laikrodzio vel, tai jau buvau Bulova viena nusiziurejus, gyvai issimatavus, apsiziurejus, bet brolis perkalbejo, kad ne patys geriausi... Nors man firma siaip gal nera labai svarbi, nes laikrodukas nera didelis mano draugas. Turbut vidurinej besimokydama buvau pradejus nesiot laikrodzius ir tikrai kasdien nesiojau, buvo patogu, iprasta ir tt, o paskui nustojau ir viskas. Nu atrodo koki besimatuociau, toks visai niekur nedera, nesiziuri ant rankos, negrazus ir tt, nors ant kitu ziurint tas patsm odelis atrodo prie visko tinka. blush2.gif

Tiesa, pagrindiniai reikalavimui laikrodziui is mano puses (neskaitant grozio) yra aiskios valandos, t.y. kad butu bent pagaliukai, nes kai viskas tuscia ir tik 2 rodykles, tai man daugiau papuosalas be kitos paskirties. 4u.gif
Atsakyti
RInkausi rinkausi, ir issirinkau si smile.gif nuostabiai atrodo gyvai ir ant rankos smile.gif smile.gif nera ka lyginti su nuotrauka

http://www.michaelko...Editorial=false
wub.gif
kokios nuomones? smile.gif
Atsakyti