Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

QUOTE(raudonplauke_blondine @ 2011 08 10, 22:44)
as uz Michael Kors, ju labai grazus laikrodziai, o ir firma netokia nuvalkiota kaip pvz D&G  smile.gif


drinks_cheers.gif as irgi uz Michael Kors ....pati turiu ,esu labai patenkinta ... kokybe nepriekaistinga ,ju modeliai tikrai lb.grazus .. atrodo solidziai ir prabangiai wub.gif sios firmos laikrodziai labai populiarus pasaulyje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Menula @ 2011 08 12, 14:14)
Ateinu su klausimu. Noriu įsigyt paprastą kasdieninį laikroduką. Tačiau norėčiau, kad būtų kiek įmanoma patikimesnė kokybė, tiek mechanizmas, tiek korpusas, apyrankė. Kad po mėnesio nenusibraižytų, nenusiluptų, nesugestų, ar nuo menkiausio stuktelėjimo kur į stalą nesuskiltų. Bėda ta, kad negaliu tam skirt didelės sumos, reiktų tilpt į 200, na 300Lt. Gal yra daugiau apie laikrodžius suprantančių ir galinčių patart, į kokias firmas geriau dairytis? Gal kas iš patirties gali ką nors parekomenduot?


Maniškis Romanson,turiu jau 4 metus,nešioju diena iš dienos ir tikrai ne kartą maudžiausi (tiesiog netyčia pamirštu nusiimti) tai kol kas vienintelis atsitikimas-kad reikėjo keisti elementą ir jau apyrankė labai susidevėjo.Mokėjau iki 300 ir tikrai kokybiškas pirkinys
Atsakyti
Pskutiniu metu mane labai traukia Glam Rock laikrodžiai wub.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViduxKLP: 12 rugpjūčio 2011 - 18:17
Man sitas aki traukia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2011 08 13, 03:09)
Pskutiniu metu mane labai traukia Glam Rock laikrodžiai  wub.gif
user posted image user posted image

LAbai grazusm tik,kad biski pigesni butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bittersweett @ 2011 08 10, 22:20)
Pries 2 metus Swatch nesuzymetu ciferblatu gavau dovanu, po menesio akis priprato nustatyti laika  4u.gif o siaip man atrodo laikrodziai jau senokai prarado tiesiogine funkcija - rodyti laika  g.gif renkames kaip aksesuara, o papildoma funkcija , kad dar kartais ir valandas rodytu  blush2.gif bent jau mano nuomone tokia  blush2.gif


man labai nepatinka nesuzymetos valandos, nes laikrodi nesioju ne tik kaip aksesuara smile.gif dabartiniame suzymetos visos valandos, tik ne skaiciais, o bruksneliais smile.gif
QUOTE(Menula @ 2011 08 12, 13:14)
Ateinu su klausimu. Noriu įsigyt paprastą kasdieninį laikroduką. Tačiau norėčiau, kad būtų kiek įmanoma patikimesnė kokybė, tiek mechanizmas, tiek korpusas, apyrankė. Kad po mėnesio nenusibraižytų, nenusiluptų, nesugestų, ar nuo menkiausio stuktelėjimo kur į stalą nesuskiltų. Bėda ta, kad negaliu tam skirt didelės sumos, reiktų tilpt į 200, na 300Lt. Gal yra daugiau apie laikrodžius suprantančių ir galinčių patart, į kokias firmas geriau dairytis? Gal kas iš patirties gali ką nors parekomenduot?


as turiu "romanson", pirkau pernai kaledoms. kainavo apie 260lt. stiklas visiskai nesusibraize ir siaip, atrodo kaip naujas thumbup.gif labai praktiskas dizainas, nes tinka tiek prie laisvesnes aprangos, tiek pasipuosus. su maniskiu maudytis negalima, tai ir netampau liuto uz usu smile.gif mano toks modelis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 03 23, 00:53)

Gal galima nuoroda sio wub.gif Neimatau firmos lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Solitario @ 2011 08 14, 12:38)
LAbai grazusm tik,kad biski pigesni butu ax.gif

Ideeli.com kartais išmeta nuolaidas. Buvau užspirgėjus pirkt, bet su MB ieškome vienodų modelių laikrodžių - tai susilaikiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benita @ 2011 08 14, 19:59)
Gal galima nuoroda sio  wub.gif  Neimatau firmos  lens.gif


Emporio Armani 4u.gif

cia
Atsakyti
Turiu Mango (tiesa, jau daugiau nei metai nė karto neužsidėjau), nes baisiai įsimylėjau Furlos laikroduką (kurio foto nerandu doh.gif )
user posted image
Kelinti metai seilę varvinu į CK Ray, bet vis susilaikau. Gal progos paišlaidauti laukiu cool.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Dar turiu toki, bet retai nesioju, nes drauge pasiskolino ir panasu kad nebezada atiduot smile.gif

user posted image
Atsakyti
Patarkit, kokiu firmu laikrodziai butu kokybiski, solidus, bet ne milijona kainuotu? As visiskai nesigaudau laikrodziu dziunglese - kas eina tarp visokiu paprasciausiu ir rolexu? Daug snekama apie Michael Kors, kaip jie? smile.gif
Atsakyti