Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 17 liepos 2011 - 10:39
cameja - gražus laikrodis (mm)
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2011 07 17, 10:05)
cameja - gražus laikrodis (mm)

drinks_cheers.gif turiu toki , realiai dar grazesnis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 17 liepos 2011 - 10:24
[quote=cameja,2011 07 17, 11:05]
ziauriai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 04 26, 06:51)
Ck laikrodziukai
user posted imageuser posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2011 07 16, 16:42)
Aš beveik tokį (vos vos skiriasi) neseniai nusipirkau, rinkausi tarp paprastesnio CK ir šio, tai buvo sunku išsirinkt, nes ir kaina vos skyrėsi ...  rolleyes.gif tai nusipirkau šį, su mintim, kad ateity dar ir tą CK nusipirksiu  ax.gif
Kažkaip keistai šiek tiek ne odinė apyrankė, kaučiukinė, tai truputį abejo buvo kaip nešiosis, bet tikiuosi bus gerai smile.gif
Ir dar CK sakė privalumas, jog mechanizmas pats šveicariškas, o RB - japoniškas ... bet vistiek man  wub.gif


Deja, apyrankė taip ir nepasiteisino, pasitaikė brokuota... tai pasikeičiau į šiek tiek kitokį
.. va tok5 buvau pirkus
http://www.alltime.r...o...9&back=list

o pasikeičiau į tokį
http://www.eclock.ru...LEMENT_ID=21625
tik raidės rb ne juodos, o baltos, tai beveik nesimato thumbup.gif smile.gif

nemoku įkelt nuotraukų... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 22 liepos 2011 - 13:37
QUOTE(Jolančiukė @ 2011 07 17, 00:53)
Man irgi apie laikodžius su nesužymėtu bent kas keturios val ciferblatu atrodo kaip žinot kiek val? biggrin.gif bet tikriausia akis pripranta  g.gif  smile.gif

Pries 2 metus Swatch nesuzymetu ciferblatu gavau dovanu, po menesio akis priprato nustatyti laika 4u.gif o siaip man atrodo laikrodziai jau senokai prarado tiesiogine funkcija - rodyti laika g.gif renkames kaip aksesuara, o papildoma funkcija , kad dar kartais ir valandas rodytu blush2.gif bent jau mano nuomone tokia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 05 06, 06:03)

gal kuri mate toki pirkt?man jisai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citanika: 10 rugpjūčio 2011 - 22:24
mano toks
user posted image smile.gif daug kas klausia kokios firmos, nes kadangi as labai daznai butu apsirengus juodai, tai jis labai tinka smile.gif o siaip tai tikrai galiu pagirti kokybe thumbup.gif turiu ji jau metus laiko, tai nekarto nenugrybavo, nesusibraize, kiek kartu issimaudziau su juo - nieko
Papildyta:
QUOTE(Saldi1 @ 2011 07 15, 13:49)
Sveikos!  4u.gif

Turiu toki klausima, gal kas gali patart, kurie laikrodziai skaitosi gerensi (kazkur iki 1000lt) ? Ka manot geriau pirkt ar D&G ar DKNY ar Michael Kors?

Man nereik kazko ipatingo is tehnines puses, laikrodis man labiau papuosalas, noreciau, kad neatrodytu pigiai ir nesusidevetu po menesio..

Labai noreciau isgirst nuomoniu kas supranta apie laikrodzius daugiau nei as smile.gif


as uz Michael Kors, ju labai grazus laikrodziai, o ir firma netokia nuvalkiota kaip pvz D&G smile.gif
Atsakyti
Ateinu su klausimu. Noriu įsigyt paprastą kasdieninį laikroduką. Tačiau norėčiau, kad būtų kiek įmanoma patikimesnė kokybė, tiek mechanizmas, tiek korpusas, apyrankė. Kad po mėnesio nenusibraižytų, nenusiluptų, nesugestų, ar nuo menkiausio stuktelėjimo kur į stalą nesuskiltų. Bėda ta, kad negaliu tam skirt didelės sumos, reiktų tilpt į 200, na 300Lt. Gal yra daugiau apie laikrodžius suprantančių ir galinčių patart, į kokias firmas geriau dairytis? Gal kas iš patirties gali ką nors parekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(Menula @ 2011 08 12, 15:14)
Ateinu su klausimu. Noriu įsigyt paprastą kasdieninį laikroduką. Tačiau norėčiau, kad būtų kiek įmanoma patikimesnė kokybė, tiek mechanizmas, tiek korpusas, apyrankė. Kad po mėnesio nenusibraižytų, nenusiluptų, nesugestų, ar nuo menkiausio stuktelėjimo kur į stalą nesuskiltų. Bėda ta, kad negaliu tam skirt didelės sumos, reiktų tilpt į 200, na 300Lt. Gal yra daugiau apie laikrodžius suprantančių ir galinčių patart, į kokias firmas geriau dairytis? Gal kas iš patirties gali ką nors parekomenduot?

DKNY pabandykit smile.gif as pati turiu jau 3m. tikrai nei sugedo, nei apsibraize.. 4u.gif ir nera baisai brangus, tiesa gavau dovanu (draugas uzsake internetu,tai reikejo visus muitus sumoket gavos daugokai, nezinojau tuomet kad yra toki dalykai kaip tarpininkai).
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 04 26, 18:51)
CK paskutinis su juoda apyranke

pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flower@: 12 rugpjūčio 2011 - 15:20