Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

user posted image


user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

Turiu toki klausima, gal kas gali patart, kurie laikrodziai skaitosi gerensi (kazkur iki 1000lt) ? Ka manot geriau pirkt ar D&G ar DKNY ar Michael Kors?

Man nereik kazko ipatingo is tehnines puses, laikrodis man labiau papuosalas, noreciau, kad neatrodytu pigiai ir nesusidevetu po menesio..

Labai noreciau isgirst nuomoniu kas supranta apie laikrodzius daugiau nei as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 05 05, 21:03)

Norėčiau tokio wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Draugo naujas laikrodukas 4u.gif
Laikrodis WENGER
Atsakyti
Sonie - antrasis labai patiko. wub.gif wub.gif ir tas iš tolimesnės žinutės baltasis metalinis. 4u.gif

Atsakyti
Sveikos,gal kuri zinote ar internetine laikrodziu parduotuve e2watches,prekiauja orginaliais laikrodukais? Labai lauksiu jusu nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2011 02 28, 19:23)

ir šitas man patiko  smile.gif
user posted image



Aš beveik tokį (vos vos skiriasi) neseniai nusipirkau, rinkausi tarp paprastesnio CK ir šio, tai buvo sunku išsirinkt, nes ir kaina vos skyrėsi ... rolleyes.gif tai nusipirkau šį, su mintim, kad ateity dar ir tą CK nusipirksiu ax.gif
Kažkaip keistai šiek tiek ne odinė apyrankė, kaučiukinė, tai truputį abejo buvo kaip nešiosis, bet tikiuosi bus gerai smile.gif
Ir dar CK sakė privalumas, jog mechanizmas pats šveicariškas, o RB - japoniškas ... bet vistiek man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 04 26, 18:51)
Ck laikrodziukai  blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


gražūs,bet tikriausiai niekada nežinočiau tikslaus laiko biggrin.gif:D
Papildyta:
QUOTE(_Only_ @ 2011 02 28, 20:23)
drinks_cheers.gif

ir šitas man patiko  smile.gif
user posted image


šitas ir man labai patiko. žinoma yra labai daug gražučių ir traukiančių akytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2011 07 16, 23:20)
gražūs,bet tikriausiai niekada nežinočiau tikslaus laiko biggrin.gif:D
Papildyta:


Man irgi apie laikodžius su nesužymėtu bent kas keturios val ciferblatu atrodo kaip žinot kiek val? biggrin.gif bet tikriausia akis pripranta g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2011 07 17, 00:53)
Man irgi apie laikodžius su nesužymėtu bent kas keturios val ciferblatu atrodo kaip žinot kiek val? biggrin.gif bet tikriausia akis pripranta   g.gif  smile.gif

šiaip turiu tokį paprasta paprasta laikroduką, nebrangu,bet miela. dovanų gavau. tai laikrodis sužymėtas kas 4 val.tai per porą metų pirma kartą šią vasarą susimaišiau, galva nuo rupesčių buvo susisukus biggrin.gif tai žodžiu buvo taip ,kad tuos abu kartus skubėjau gyventi biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigma192: 17 liepos 2011 - 00:14