Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 01, 21:49)
kokia ta kaina kad proto ribose?

Na iki 30 lt, jei tai ne juokingai skamba, nes gal pasakysit, kad gerų už tokią kainą nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2011 03 02, 19:39)
Na iki 30 lt, jei tai ne juokingai skamba, nes gal pasakysit, kad gerų už tokią kainą nėra biggrin.gif

yra yra, aš tokį už 23Lt Inglot'e nusipirkau. na iš pradžių keista buvo, nes jis atrodo šiurkštokas, bet tepa gražiai tolygiai. man šiaip patiko. aš kadangi daug jų neturėjus, tai neturiu su kuo dar palygint. dar reiks plonesnį kampučiams nusipirkt.
Atsakyti
taip, jei VLN, tai inglot geriausia vieta uz tokia kaina nusipirkti smile.gif
Vat penktadieni - sekmadieni bus Pelenes paroda, tai bus proga keliu firmu sepetelius paciupinet ir palyginti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 03 03, 09:21)
yra yra, aš tokį už 23Lt Inglot'e nusipirkau. na iš pradžių keista buvo, nes jis atrodo šiurkštokas, bet tepa gražiai tolygiai. man šiaip patiko. aš kadangi daug jų  neturėjus, tai neturiu su kuo dar palygint. dar reiks plonesnį kampučiams nusipirkt.

Tai, akd čia nelabai pencil brush, ar čia aš kažko nežinau? biggrin.gif
Atsakyti
o kur perkat pigiai originalius MAC sepetelius? labai bijau fake nusipirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 03 06, 13:55)
o kur perkat pigiai originalius MAC sepetelius? labai bijau fake nusipirkt  doh.gif

turbut 100% tik per tarpininkes is oficialaus MAC puslapio, bet man neteko nusivylti ir is Allcosmetics siustais.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 06, 17:08)
turbut 100% tik per tarpininkes is oficialaus MAC puslapio, bet man neteko nusivylti ir is Allcosmetics siustais.


Turit omeny si psl? http://www.allcosmeticswholesale.com
Ar yra dar kas is cia uzsisakinejes? prekiauja originalia produkcija? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 03 09, 17:37)
Turit omeny si psl? http://www.allcosmeticswholesale.com
Ar yra dar kas is cia uzsisakinejes? prekiauja originalia produkcija?  4u.gif  bigsmile.gif

Kiek teko skaityti uzsienio forumuose, tai mac sepeteliai is ju neoriginalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2011 03 10, 18:00)
Kiek teko skaityti uzsienio forumuose, tai mac sepeteliai is ju neoriginalus  doh.gif

del sepeteliu tiksliai nezinau, teko tik sigmos siustis, o MAC kosmetika originali (turiu kur palyginti), tai keista man kad sepeteliai tik neoriginalus g.gif
teko skaityti kad jie buvo grazine pinigus uz neoriginalu sepeteli, aisku tai buvo seniai. Bet ju psl pasasyta kad ju prekes autentiskos http://www.allcosmet...e.com/info.html
Atsakyti
user posted image

ateinu pagirti si EM sepeteli heart.gif:

Tapered Sculpting Face Brush

labai svelnus ir neplokscias. Su juo graziai pavyksta konturuoti veida smile.gif naudoju ir bronzantams ir skaistalams. geris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 10 kovo 2011 - 23:12
QUOTE(ceburashka @ 2011 03 01, 09:33)
Noriu paklausti,ar naturaliu sereliu sepeteliai visi "slenka"?ar cia tik man vienai? g.gif pasitepi ir turi per visa veida rankiuoti plaukelius doh.gif


tie kurie kokybiski neslenka ir netrupa, o kur abejotinos kokybes tai reikia rankioti nuo veido sereliu dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 12 kovo 2011 - 01:26
QUOTE(Jazira @ 2011 03 12, 02:25)
tie kurie kokybiski neslenka ir netrupa, o kur abejotinos kokybes tai reikia rankioti nuo veido sereliu dalis


Taip grieztai nesakykit - MAC kaip ir kokybiski skaitosi, o rankiojau nuo veido dar ir kaip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 12 kovo 2011 - 02:02