Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Noriu paklausti,ar naturaliu sereliu sepeteliai visi "slenka"?ar cia tik man vienai? g.gif pasitepi ir turi per visa veida rankiuoti plaukelius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 03 01, 10:33)
Noriu paklausti,ar naturaliu sereliu sepeteliai visi "slenka"?ar cia tik man vienai? g.gif pasitepi ir turi per visa veida rankiuoti plaukelius doh.gif

ne visi taip smarkiai seriasi, bet naturaliu plauku visvien pameta plaukeliu, arba jie luzta, nieko nepadarysi, tokie jau tie naturalus seriukai smile.gif
Atsakyti
aga, supratau dėl pagrindo. ir vėl dėkui smile.gif
šitą, o ką būna šešėliai, kurie tepasi TIK ant bazės? o tai kaip žinot? čia jau pardavėjos klaust, nia?
šiandien nepavyko išvis iki pardžių pašokt, tikiuos ryt pavyks. galvoju nusipirkt gal vieną ar du šepetėlius, pažiūrėsiu vietoj. o pas jus visas natūralių šerelių? kaži jie tikrai geresni nei nenatūralių?
oi, sunku toms moterims kai pagalvoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 03 01, 18:56)
aga, supratau dėl pagrindo. ir vėl dėkui smile.gif
šitą, o ką būna šešėliai, kurie tepasi TIK ant bazės? o tai kaip žinot? čia jau pardavėjos klaust, nia?
šiandien nepavyko išvis iki pardžių pašokt, tikiuos ryt pavyks. galvoju nusipirkt gal vieną ar du šepetėlius, pažiūrėsiu vietoj. o pas jus visas natūralių šerelių? kaži jie tikrai geresni nei nenatūralių?
oi, sunku toms moterims kai pagalvoji biggrin.gif

na bazes tipo tam kad seseliai ilgiau isliktu ir labiau pigmentuoti atrodytu. Bet man asmeniskai ir be bazes gerai laikosi kuriuos nurodziau auksciau smile.gif
Mano sepeteliai ir tokie ir tokie, labiau patinka sintetiniai, nes jie svelnesni ir nesiseria. Bet velgi, kaip koks sepetelis. Jei kalbet apie Inglot, tai visais esu patenkinta ax.gif
Atsakyti

 i 
Tema apie šepetėlius, o paskaičius paskutinį įspūdį atrodo, lyg būčiau atsidūrus temoj "Šešėlių pagrindas"
Atsakyti
Sveiki, įsiterpsiu į jūsų pokalbį ir parašysiu patarti/ ar pakonsultuoti, kokį gerą pencil brush galėčiau įsigyti, kad kaina būtų proto ribose biggrin.gif ai, dar, kad galima būtų Lietuvoje įsigyti
Yra tokių?
Kalbu apie maždaug tokisu kaip MAC 219 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2011 03 01, 20:52)
Sveiki, įsiterpsiu į jūsų pokalbį ir parašysiu patarti/ ar pakonsultuoti, kokį gerą pencil brush galėčiau įsigyti, kad kaina būtų proto ribose biggrin.gif ai, dar, kad galima būtų Lietuvoje įsigyti
Yra tokių?
Kalbu apie maždaug tokisu kaip MAC 219 smile.gif

kokia ta kaina kad proto ribose?
Atsakyti
Aš ir įsiterpsiu-koks skirtumas tarp natūralių ir sintetinių šepetėlių be kainos ir švelnumo? smile.gif
O kas dėl natūralių šepetėlių šerelių byrėjimo, tai maniškis vienas labai byra, pradžioj net kuokštais krito (tai jau tikrai ne normalu, manau), po to lyg apsiramino, nes norėjau vežti į parduotuvę jį dėl broko, o dabar vėl šeriasi baisiai.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 03 01, 23:22)
Aš ir įsiterpsiu-koks skirtumas tarp natūralių ir sintetinių šepetėlių be kainos ir švelnumo? smile.gif


Na naturalus plaukelis yra poretas, o sintetinis ligus, dazniausiai jie buna labai plonuciai lygus ir blizgus. Tai naturaliu seriu teptukai labiau kabina produkta, sugeria i plaukelius. Labiausiai jauciasi kai naudoji presuota pudra smile.gif Cia mano pastebejimai.
Naturaliu dazniau buna siurkstus, o jei koks svelnus padaromas, tai jo kaina labai nebloga smile.gif
Kiekviena atranda kas jai labiau patinka, man visgi labiau patinka sintetiniai, bet turiu kelis favoritus is naturaliu (bet jie turi minusu del plaukeliu luzinejimo)
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 03 01, 23:22)
Aš ir įsiterpsiu-koks skirtumas tarp natūralių ir sintetinių šepetėlių be kainos ir švelnumo? smile.gif
O kas dėl natūralių šepetėlių šerelių byrėjimo, tai maniškis vienas labai byra, pradžioj net kuokštais krito (tai jau tikrai ne normalu, manau), po to lyg apsiramino, nes norėjau vežti į parduotuvę jį dėl broko, o dabar vėl šeriasi baisiai.


Man MAC pudros (naturalus) taip seresi, kad i parduotuve atgal nesiau doh.gif Blogi prisiminimai like...

Del svelnumo, tai paprastai sintetiniai svelnesni, bet teko ir kelis superinius ir super svelnius naturaliu seriu sepetelius paturet - deja, del odos jautrumo naturaliam sereliui negalejau toliau naudot (nepriklausomai nuo to, kad sepeteliai fantastiskai svelnus buvo). Tai gal dar sakyciau ir toks skirtumas, kad jautriai odai sintetiniai geriau tinka.

Bet siaip kiekviena atsirenka patogiausia sepeteli, o sintetitins ar naturalus pasirinkimo reikalas.

Atsakyti
as tik viena-vieninteli kolkas naturaliu sereli sepeteli turiu.Cia mano pirmas,tai jis gan siurkstokas.Mono odai tai minusas,nes ji jautri.Bet pliusas siam sepeteliui,kad labai graziai,ligiai dengia skaistalus smile.gif Bandziau su sintetiniu tai demem gavosi verysad.gif
Atsakyti
Švelnumas vis tiek priklauso nuo plauko ir firmos. Aš šiaip esu išvis alergiška gyvūnams ir mechaninis poveikis odai sudirgimą duoda, tai ilgai bandžiau sausos pudros šepetėlius, kol atradau man labiausiai tinkantį-Inglot ( o dabar kai per daug kondicionierių palaikiau plaudama, tai ir per švelnus jis man). Visi kiti iškart durdavo arba po to dėmėm išmesdavo visą veidą.
Atsakyti