Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(žvarba @ 2011 02 28, 19:07)
turiu kokius 7 bet man dar negana doh.gif pradėjo nebepatikti kokybė (turiu smashbox šepetėlius) norisi geresnių, ką manot apie Sigma šepetėlius konkrečiai akių makiažui?? galvoju gal verta siųstis kaina gerokai skiriasi nuo MAC, o kokybė kiek girdėjau panaši, kai kur net lenkia Mac'ą g.gif Bėje, kaip tie CS šepetėliai, pagal kainą jaučiu ne kas unsure.gif nes bent jau šešėliai jų tai nelabai man patiko schmoll.gif ar šiaip ką patarsit gera kaina ir geros kokybės  blush2.gif

man sigmos istiesu patinka, jei yra galimybes ir noras, tai siulau siuos siustis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 20:32)
o kas nepatinka? šiaip išvis visą gyvenimą dažiausi tais prie šešėlių pridedamais šepetėlias (na tais retais kartais, kai išvis šešėliais dažydavaus), tačiau užėjo noras įsigyt kokybiškų priemonių, t.y. šepetėlių, šešėlių ir pan smile.gif kaip sakant atėjo noras dažytis po šimto metų biggrin.gif taigi esu kiek atsilikus, tai biškį net nepatogu klaust kartais, ale nu gi neklausi, nežinosi, tiesa? biggrin.gif

ir dar toks didelis klausimas, kas tos "braškės"?

kas pereina ant sepeteliu specialiai tam skirtu, tai jau nekeicia i tas paralonines biggrin.gif
o kiek ju reikia, kiekviena atranda pati, nes vienai uztenka vienos spalvos seseliu uztepti, kitai 2-3 ir plius pravedimas, atitinkamai sepeteliu padaugeja, nes jie visi skirtingas funkcijas atlieka. Jei klaustumet konkreciai, tai butu lengviau patarti.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 02 28, 19:42)
o kiek ju reikia, kiekviena atranda pati, nes vienai uztenka vienos spalvos seseliu uztepti, kitai 2-3 ir plius pravedimas, atitinkamai sepeteliu padaugeja, nes jie visi skirtingas funkcijas atlieka. Jei klaustumet konkreciai, tai butu lengviau patarti.

va čia tai jau man įdomu biggrin.gif o kokios funkcijos gali būt? šakės, koks kaimas doh.gif na aš dažaus dviem-trim šešėliais, daugiau nelabai ir sugebu ten jų pritepliot biggrin.gif

dar noriu paklaust, gal bišįk OT...ar tas šešėlių nubyrėjimas po akim dažantis, priklauso nuo šepetėlių, šešėlių, ar ką benaudotum, vistiek apibyra. nes nu aš tai kaip su fanarais būnu, visada turiu po to pasivalyt ir tik tada jau pudruot apačioj veidą ir dažytis. nu žodžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 19:32)
o kas nepatinka? šiaip išvis visą gyvenimą dažiausi tais prie šešėlių pridedamais šepetėlias (na tais retais kartais, kai išvis šešėliais dažydavaus), tačiau užėjo noras įsigyt kokybiškų priemonių, t.y. šepetėlių, šešėlių ir pan smile.gif kaip sakant atėjo noras dažytis po šimto metų biggrin.gif taigi esu kiek atsilikus, tai biškį net nepatogu klaust kartais, ale nu gi neklausi, nežinosi, tiesa? biggrin.gif

ir dar toks didelis klausimas, kas tos "braškės"?


jei klausiat kas nepatinka šepetėliuose, tai tiesiog pradėjau jausti, kad nebetenkina kokybė, su vienos firmos konkrečiu šepetėliu gali padaryti viską daug greičiau ir lengviau, su kitu tam pačiam reikalui prireikia daug daugiau laiko ir pastangų doh.gif
o šešėliai kažkaip man bent jau labai subėgo, nors nėra mano oda riebi, ax.gif tiesa, aš nedėjau pagrindo, bet su kitais mano mėgstamais šešėliais nieko panašaus nebūna, o coastal scents subėgo unsure.gif

QUOTE(Adrinėja @ 2011 02 28, 19:32)
man sigmos istiesu patinka, jei yra galimybes ir noras, tai siulau siuos siustis  mirksiukas.gif

o Jūs rinkinuką turit ar komplektavotės pati??? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 19:52)
va čia tai jau man įdomu biggrin.gif o kokios funkcijos gali būt? šakės, koks kaimas doh.gif na aš dažaus dviem-trim šešėliais, daugiau nelabai ir sugebu ten jų pritepliot biggrin.gif

dar noriu paklaust, gal bišįk OT...ar tas šešėlių nubyrėjimas po akim dažantis, priklauso nuo šepetėlių, šešėlių, ar ką benaudotum, vistiek apibyra. nes nu aš tai kaip su fanarais būnu, visada turiu po to pasivalyt ir tik tada jau pudruot apačioj veidą ir dažytis. nu žodžiu biggrin.gif

na, Jūs gal pažiūrėkit Youtube daug profesionalios info yra suvedus pvz eyeshadow brushes mirksiukas.gif vieni skirti užtepti, kiti išsklaidyti, treti pieštuko tipo- preciziškam darbui, pravedimams ir taip toliau.............. va čia vieno iš video pvz eyeshadow brushes review bet tikrai daugybė info yra, jei domitės mirksiukas.gif
O kas dėl nubyrėjimo, gal šešėliai nekokybiški g.gif man niekad neapibyra schmoll.gif o gal dar įgūdžių nėra mirksiukas.gif bet kažkaip spėju, gal dėl šešėlių g.gif
Papildyta:
va šios merginos video man labai labai patinka wub.gif čia jos info apie Sigma sigma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 28 vasario 2011 - 20:03
žvarba, na nereik į mane kreiptis "jūs", nesu dar tokia sena biggrin.gif paprasčiausiai daug metų visiškai nesidažiau, tik tušu, tai net pamiršau kaip dažytis reik. o šešėliai, nu ką aš žinau, kiek esu bandžius, visi man byra g.gif o kokius tu naudoji?
aa, dėkui už filmukus, vėliau pažėsiu, kai vaikus suguldysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 20:25)
žvarba, na nereik į mane kreiptis "jūs", nesu dar tokia sena biggrin.gif paprasčiausiai daug metų visiškai nesidažiau, tik tušu, tai net pamiršau kaip dažytis reik. o šešėliai, nu ką aš žinau, kiek esu bandžius, visi man byra  g.gif o kokius tu naudoji?
aa, dėkui už filmukus, vėliau pažėsiu, kai vaikus suguldysiu smile.gif

ne nemanau, kad sena, tiesiog niekad nebendravom blush2.gif Gerai, tegu bus Tu 4u.gif aš dabar The Balm abi Shady Lady paletes įsimylėjus, dar Lancome ir Stila šešėliai patinka.... Borjois irgi patinka, daugiau turbūt nelabai ką turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 20:52)
va čia tai jau man įdomu biggrin.gif o kokios funkcijos gali būt? šakės, koks kaimas doh.gif na aš dažaus dviem-trim šešėliais, daugiau nelabai ir sugebu ten jų pritepliot biggrin.gif

dar noriu paklaust, gal bišįk OT...ar tas šešėlių nubyrėjimas po akim dažantis, priklauso nuo šepetėlių, šešėlių, ar ką benaudotum, vistiek apibyra. nes nu aš tai kaip su fanarais būnu, visada turiu po to pasivalyt ir tik tada jau pudruot apačioj veidą ir dažytis. nu žodžiu biggrin.gif

Kampuciui daryt yra tokio tipo sepetelis (sigma E30)
Vienos spalvos seseliui uztepti toks sepetelis (sigma E55)
Pravedimui toks sepetelis (sigma E10)
Spalvu suliejimui, susvelninimui toks arba toks (sigma E25 ir E40)
Antakiams, pravedimui yra dar toks (sigma E65)
ju yra labai daug, ir funkciju yra daug, taip kad rinktis kiekvienai pagal savo makiazo subtilybes ir skoni smile.gif
o del seseliu nubyrejimo, tai daugiau seseliai kalti buna, o kad nuo teptuku nebyretu visai, tai as uzkabinus seseliu nukratau teptuka ir dar baksteliu i ranka, kad jau tikrai nieko po akim nebutu smile.gif
man seseliai patinka is MAC, CS, Lancome ir Inglot ir Lily Lolo mineraliniai (kai kurie)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 28 vasario 2011 - 20:57
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 21:25)
o šešėliai, nu ką aš žinau, kiek esu bandžius, visi man byra  g.gif


Tai gal cia kalta tepimo technika, t.y. per daug paiima seseliu vienu kartu, nenukratomas sepetelis/kempinele ir kai braukiat (tapsnojat) per voka nubyra. g.gif
Atsakyti
adrinėja, ogo, pavarei čia man šepetukų biggrin.gif dėkui.

shopingai, aga, matomai per daug, nes nu man vis noris, kad sodriau teptųs, tai ir varau blush-anim-cl.gif

o tie inglot šešėliai, sakot, nieko, ane? nes nu jie iš pigesnių kaip suprantu, šiames sąraše biggrin.gif

ir išvis, nu pasikartosiu, kas tos braškės, ką? iš kur, jūs pagrinde kosmetiką siunčiatės?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 21:31)
adrinėja, ogo, pavarei čia man šepetukų biggrin.gif dėkui.

shopingai, aga, matomai per daug, nes nu man vis noris, kad sodriau teptųs, tai ir varau  blush-anim-cl.gif

o tie inglot šešėliai, sakot, nieko, ane? nes nu jie iš pigesnių kaip suprantu, šiames sąraše biggrin.gif

ir išvis, nu pasikartosiu, kas tos braškės, ką? iš kur, jūs pagrinde kosmetiką siunčiatės?

braškės 4u.gif čia jau off topic blush2.gif iš ebay, iš parduotuvių tiesiai, iš feelunique.com iš braškių iš kur pavyksta mirksiukas.gif yra atskiros temos tam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 28 vasario 2011 - 21:41
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 22:31)
adrinėja, ogo, pavarei čia man šepetukų biggrin.gif dėkui.

shopingai, aga, matomai per daug, nes nu man vis noris, kad sodriau teptųs, tai ir varau  blush-anim-cl.gif

o tie inglot šešėliai, sakot, nieko, ane? nes nu jie iš pigesnių kaip suprantu, šiames sąraše biggrin.gif

ir išvis, nu pasikartosiu, kas tos braškės, ką? iš kur, jūs pagrinde kosmetiką siunčiatės?

Man inglot patinka, visai nera prasti ir pigmentuoti, nereikia ju daug kad pasidazyt smile.gif
dei braskiu jau parase wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 28 vasario 2011 - 21:44
QUOTE(Teka @ 2011 02 28, 22:31)
shopingai, aga, matomai per daug, nes nu man vis noris, kad sodriau teptųs, tai ir varau  blush-anim-cl.gif


Jei seseliai gerai pigmentuoti, tai spalvos sodruma isgausit siaip ar taip wink.gif O tepti reiketu po truputi ir dedant ta spalva sluoksniais iki norimo ryskumo - taip ir kontroliuot spalva lengviau, o ir seseliai kazkiek geriau issilaikys, nes nebus bet kaip uztepti, o uzsluoksniuoti, tai pvz pirmas sluoksniukas gaunasi kaip pagrindas kazkiek, kitas jau ant jo kimba ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 03 01, 00:21)
va va, dar gi pagrindą tą reik įsigyt. net nežinau, kaip jis atrodo. kaip jis vadinas angliškai.


Eyeshadow base arba primer. Bet siaip neskubekit gal - pirma po truputi ziurekites ir galvokit reikai ar ne. Man pvz seseliu baze isvis nereikalinga, nes ka turiu is seseliu, tie laiko puikiai be jos (bandzius kelis seseliu pagirndus, bet nepaliko ispudzio ir kazko tokio nepadare), o jei pirkt seselius kur tik su baze laiko, tai nematau prasmes...

Del sepeteliu, tai sakyciau svarbiausi yra visam vokui padengt ir sklaidymo. Su tuo viso voko galima siauraja vieta (na kai seseli per visa voka plokstuma tepi, tai raukslei naudoji pacia apacia) ir rauksle dazyt, bet vienos apsieina taip, kitos ne - na ir jei labai kazkokios kruopscios detale,s tai tada reiketu detalesnio tai raukslei.
Atsakyti