Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Aureka, nėra ten daug to mokslo smile.gif Susikuriat accountą, pasitvirtinat kortelę ar sąskaitą (geriausia per Paypal mokėti), užsakot prekę ir laukiat smile.gif Detaliau bus paaiškinta temose apie pirkimą internetu, ypač ebay.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 12 21, 17:30)
kam planuoji naudoti?  4u.gif



galvoju kreminei pudrai, bet pigesniu radau sigma..reik kazkaip susiruost uzsisakyt gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2011 12 21, 08:14)
Yra ir lietuviskas CS http://www.coastalscents.lt/  smile.gif, kainos truputi uzkeltos, bet gal apsimoka pirkt LT uz brangiau, nei mokėt uz siuntimą iš JAV  g.gif

Logiskai iseitu,kad pilna kaina visiskai neapsimoka siustis is JAV. Nebent kokia akcija pagauti,kur -50% ar -40% asortimentui pritaiko.
Atsakyti
Na ka,siandien gavau ir kelis spejau isbandyti Coastal scents sepetelius.

1
2
3
4

Pirmus du isbandziau,tai labai patiko. 2 labai patogiai padazo akiduobes ilinki , o 1 puikus seseliavimui. Abu minksti, maloniai tepasi.
3 ir 4 dar neisbandziau, bet 4 labai mazytis, jisai spuogeliam kokiem maskuti, ar akiu apatine dali padazyti tinka, o 3 bus piestuko issklaidymui smoky eyes.
Atsakyti
Kur pigiau perkate EcoTools šepetėlius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2011 12 28, 14:30)
Kur pigiau perkate EcoTools šepetėlius?  4u.gif

www.iherb.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs.mama: 28 gruodžio 2011 - 16:24
O as noreciau patarimo del sepetelio dengti biria mineraline pudra, reikia standaus, svelnaus ir gerai itrinancio ax.gif aisku noretusi dar ir nelabai brangaus, gal ka rekomenduotumete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2011 12 28, 15:30)
Kur pigiau perkate EcoTools šepetėlius?  4u.gif

http://www.iherb.com/EcoTools
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 12 29, 23:36)
O as noreciau patarimo del sepetelio dengti biria mineraline pudra, reikia standaus, svelnaus ir gerai itrinancio ax.gif  aisku noretusi dar ir nelabai brangaus, gal ka rekomenduotumete? 4u.gif


Siulyciau EcoTools bronzato sepeteli (rudu koteliu), ELF kabuki arba kirsta sepeteli (berods abu is 'studio' linijos). Na dabar turiu naujai isigytus Everyday Minerals sepetelius, tai berods long handed kabuki vadinasi tas, kuri labai pamilau pudros tepimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 30 gruodžio 2011 - 00:39
Gavau šiandien tris šepetukus iš coastal scents.
Šio tikėjaus kažkaip daug didesnio, o tpks gan mažas pasirodė... Kaip ir kur naudojat tokį, jei turit? ax.gif
kažkaip pirkdama maniau, kad bus tinkamas EŽ padengt, bet kad mažoookas jis..
user posted image
Atsakyti
aha, man irgi įdomu, kokius šepetėlius iš CS arba EcoTools naudoja egipto žemei.. smile.gif nes nusipirkau EŽ, o šepetėlio neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2011 12 30, 20:22)
aha, man irgi įdomu, kokius šepetėlius iš CS arba EcoTools naudoja egipto žemei..  smile.gif nes nusipirkau EŽ, o šepetėlio neturiu  blush2.gif

Na, su EcoTools bent aš tikrai jos nepadengiu... Man per minkštas šepetėlis jai pakabint ax.gif
Atsakyti