Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(bad_cat @ 2011 12 07, 21:00)
kokį šepetėlį naudojat kreminei pudrai??? jei išvis naudojat? ar patogiau ir gražiau pasidengia nei su kempinėle ar su pirštais??

Man labiau patinka tokio tipo kaip Mac 187 negu 190, pries tai naudojau sigma F80, tai irgi graziai padengia thumbup.gif Vienareiksmiskai daug graziau nei su pirstais pasiskirsto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2011 12 07, 20:00)
kokį šepetėlį naudojat kreminei pudrai??? jei išvis naudojat? ar patogiau ir gražiau pasidengia nei su kempinėle ar su pirštais??

man kreminei pudrai labiausiai patinka CS šepetėlis, net labiau nei MAC187. Turin omeny jų kainos skirtumą tai iš vis nerealus jis man blush2.gif
user posted image
Atsakyti
as pirstais teplioju.. ir kempinele. Bet ta kempinele tiek daug pudros "suryja" doh.gif
jau senai galvoju apie sepeteli.. gal patarkite kur ju pirkti yra? gal internetu pigiau nes kainos tai irgi "nevaikiskos" buna g.gif
Atsakyti
Naudoju Gosh plokščią šepetėlį. Mano skruostų sritis sausa, tai toks plokščias geriau smile.gif Pirštais ar juo labiau kempinėle nebemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 12 08, 11:26)
man kreminei pudrai labiausiai patinka CS šepetėlis, net labiau nei MAC187. Turin omeny jų kainos skirtumą tai iš vis nerealus jis man blush2.gif
user posted image


o kur tokį (CS) galima įsigyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2011 12 09, 23:50)
o kur tokį (CS) galima įsigyti? smile.gif

user posted image

www.coastalscents.com
kaip tik nuolaida smile.gif
Atsakyti
Kazkada nelabai seniai isbrokijau Hello Kitty sepetelius is Sephoros, tai ateinu dabar pagirt. Na gla nevisai girt, bet... Nera jie blogi, bet nera ispudingi kaip kelioninio dydzio ir uz $50 - aisku deklas grazus, prie kainos ir jis prisideda. Bet esme, tai kad raudonas rinkinukas siuo metu ant sale'o uz $34 (SITAS) - gal kuriai pravers si info ir patiks rinkinukas. Toks pradiniam dazymuisi uztektinas ir kokybe normali (dazytis nebandziau, bet svelnus jie ir atrodo geri).

Dar yra ant sale'o uz $36 pacios SEPHORA rinkinukas - situ butent neciupinus, bet atrodo is geruju, nes Sephora tri ir labai smagiu, ir nelabai sepeteliu.
Atsakyti
o kokio šepetėlio užtektų tik šešėliams? dairausi tarp sigmos ir sc ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 12 11, 12:06)
o kokio šepetėlio užtektų tik šešėliams? dairausi tarp sigmos ir sc ax.gif


O tai aplamai tik vieno vienintelio sepetelio norit? Seselius tik vienos spalvos naudojat? Nes jei taip, tai manau uztektu tik seseliu sepetelio visam vokui (TOKIO), bet jei norit pasklaidyt ar naudojat kelias spalvas, tai ir TOKIO sklaidymui reiketu. Na su abiem irgi galima 2 darbus nudirbt: pirmuoju paprastai ploksciai tept seseli, o i rauksle jau paciu krastu (tuo siauruoju), o su antruoju tai per visa voka uztept, o i rauksle kita spalva ir issklaidyt. Bet tai sepetelis tik vienam kartui bus, nes jau susimaisys spalvos, tai reikes ir plaut po kiekvieno naudojimo, geriau 2 turet: viena tepimui, kita sklaidymui.

Jei nemaisau (nes maniskis buvo pridetas dovanu, bet rodos atrodo taip pat), pati turiu SIO tipo, tai juo ir tepu, ir rauskle ryskinu, ir pasklaidau - jis kiek universalesnis, nes sereliai truputi paploti, bet vistiek gana purus.
Atsakyti
ačiū shopingas 4u.gif , gal kuri darysit užsakymą prisijungčiau, nors ar verta g.gif juk iki 75 Lt galima ane blush2.gif
Atsakyti
užsisakiau sc bet iš lt puslapio... nors mieliau gall norėčiau mac..na nieko ateis ir jo išbandymų metas blink.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 12 12, 12:38)
užsisakiau sc bet iš lt puslapio... nors mieliau gall norėčiau mac..na nieko ateis ir jo išbandymų metas  blink.gif  tongue.gif


CS, ne sc....

Kuriuos emet?

O sprendimas geras - issibandysit, zinosit kokia forma patinka ir pan, o jau tada galesit ir brangesnius pirkt.
Atsakyti