Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

mergickos... dar karta paklausiu jusu...kas megino inglot sepetelius,kaip jie? ax.gif
Atsakyti
INGLOT turiu kelionini sepetelou rinkinuka, turiu jau metus sepeteliai islaike savo forma, visai neblogi pasirode 4u.gif
Atsakyti
dekui labai 4u.gif tik idomu su kuriais maximalu efekta isgauciau...ar su sigma cia taip giriamais sepeteliais ar su mac g.gif butinai reikia profesionaliam naudojimui...
Atsakyti
QUOTE(spanguolespan @ 2011 12 05, 23:44)
dekui labai 4u.gif  tik idomu su kuriais maximalu efekta isgauciau...ar su sigma cia taip giriamais sepeteliais ar su mac g.gif  butinai reikia profesionaliam naudojimui...


Man labiau Sigma patinka, nors vistiek ir uz juos labiau patinkanciu turiu, bet turiu keleta akims is sigmos, kur tik juos praktiskai ir tenaudoju. MAC mano tureti seresi, o kai kurie net labai (berods 129, kur visam veidui pudros, akiu nesiseria), o Sigma kelis plaukelius yra pamete, bet nepastebimai taip.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 12 06, 06:49)
Man labiau Sigma patinka, nors vistiek ir uz juos labiau patinkanciu turiu, bet turiu keleta akims is sigmos, kur tik juos praktiskai ir tenaudoju. MAC mano tureti seresi, o kai kurie net labai (berods 129, kur visam veidui pudros, akiu nesiseria), o Sigma kelis plaukelius yra pamete, bet nepastebimai taip.

O akims jums kurie labiau patinka sigma ar mac? Labai noreciau mac 217 ir 239, bet nzn ar verta moket tokius pinigus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 12 06, 05:49)
Man labiau Sigma patinka, nors vistiek ir uz juos labiau patinkanciu turiu, bet turiu keleta akims is sigmos, kur tik juos praktiskai ir tenaudoju. MAC mano tureti seresi, o kai kurie net labai (berods 129, kur visam veidui pudros, akiu nesiseria), o Sigma kelis plaukelius yra pamete, bet nepastebimai taip.

man akių makiažo blending brush mac 224 gerokai mielesnis nei sigma E45 doh.gif turiu dar turiu mac 187 skystai pudrai nėra jis man toks super geras, sigma F35 kontūravimui patinka, bet norėtūsi švelnesnio g.gif man aplamai MAC kiek pastebėjau atrodo gerokai švelnesni nei sigma, tuo ir patinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 06 gruodžio 2011 - 15:50
QUOTE(žvarba @ 2011 12 06, 16:47)
man akių makiažo blending brush mac 224 gerokai mielesnis nei sigma E45 doh.gif turiu dar turiu mac 187 skystai pudrai nėra jis man toks super geras, sigma F35 kontūravimui patinka, bet norėtūsi švelnesnio g.gif man aplamai MAC kiek pastebėjau atrodo gerokai švelnesni nei sigma, tuo ir patinka blush2.gif

Na as tai mac 187 labai patenkinta thumbup.gif Naudoju ne vien tik skystai pudrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O su sigma F35 neina kazkaip graziai pasidazyt g.gif
Tiesa kaip jus ta mac plaunat, ar nesugadinsiu jei isplaunu tiesiog su muilu arba sampunu? g.gif
Papildyta:
Kazkaip labai dar mielas atrodo sigma F20 wub.gif Gal kas turit?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2011 12 06, 16:13)
Na as tai mac 187 labai patenkinta  thumbup.gif Naudoju ne vien tik skystai pudrai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aš dabar jį bronzantui naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2011 12 06, 16:15)
O akims jums kurie labiau patinka sigma ar mac? Labai noreciau mac 217 ir 239, bet nzn ar verta moket tokius pinigus  doh.gif


MAC tik viena teturiu - 239, bet naudoju tikrai retai. Dar pora kartu panaudojau ir pardaviau MAC 224 - turiu Sigma SS224, tai man jie daugmaz vienodi pasirode, gal Sigma kiek koncentruotesnis, vos trumpesnis (bet tie skirtumai nera akivaizdus, labai jau vos pastebimi, isoriskai praktiskai 1:1). Kadangi nedaznai naudoju, tai man pilnai vieno uztenka, o dar tokio tipo (tik zymiai prastesnis, labiau koncentruotas, nedidelis, neuzapvalintas, o labiau kirstas) turiu is Estee Lauder, tai jis ekstra atvejui.

Nors kasdienai as paprastai tik vienu seseliu pasidazau, tai pilnai uztenka vieno sepetelio ir tam dazniausniai naudoju Sigma SS217 - ji dave dovanu, bet gal ir pirkt yra. Tai va jis man toks labai universalus, padengiu visa voka, tada jei reikia ir pasklaidau, paryskinu kampucius.

QUOTE(žvarba @ 2011 12 06, 16:47)
man akių makiažo blending brush mac 224 gerokai mielesnis nei sigma E45 doh.gif turiu dar turiu mac 187 skystai pudrai nėra jis man toks super geras, sigma F35 kontūravimui patinka, bet norėtūsi švelnesnio g.gif man aplamai MAC kiek pastebėjau atrodo gerokai švelnesni nei sigma, tuo ir patinka blush2.gif


Naujausias turetas mano veidui is MAC buvo 109 - konturavimo. Na bet konturavimo ir skaistalu sepeteliu pas mane ne vienas, tai apsisprendziau nepasilikt. Del svelnumo prikist nieko negaliu, bet ir naudojau kelis kartus tik. Seniau teko turet 129 pudros, tai seresi nesustodamas, man siurkstus buvo, daugiau ne nenorejau MAC sepeteliu veidui (na palietus man jie nera svelnus).

Sigma turiu kirsta SS168, tai man jis labai patinka skaistalams ir del svlenumo priekaistu neturiu.

Bet lyginant butent tam tikra MAC ir ji atitinkanti Sigma (Sigma tik SS prideda, o skaiciai tie patys), tai jau rasiau, kad skirtumu tarp dvieju akiu sepeteliu nemaciau.

QUOTE(Giselle @ 2011 12 06, 17:13)
Tiesa kaip jus ta mac plaunat, ar nesugadinsiu jei isplaunu tiesiog su muilu arba sampunu?  g.gif


Tikrai nesugadinsit, jei plaukams sampunas tinka, tai sepetelis tikrai nera labiau islepes. biggrin.gif Plaukit taip, kaip ir kitus sepetelius (gi nesvarbu MAC, Sigma, ELF, 'no name', naturalus ar sintetiniai, plovimas tas pats).
Atsakyti
kokį šepetėlį naudojat kreminei pudrai??? jei išvis naudojat? ar patogiau ir gražiau pasidengia nei su kempinėle ar su pirštais??
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2011 12 07, 21:00)
kokį šepetėlį naudojat kreminei pudrai??? jei išvis naudojat? ar patogiau ir gražiau pasidengia nei su kempinėle ar su pirštais??


as pripratau prie foundation brush user posted image
ismokau plonai ir tolygiai padengti pudra veida. Bet yra visokiu kitokiu budu tai padaryti. Yra is sepeteliu kitokiu- bet as papasakojau apie man tinkamiausia buda.
Kempineles jau senai nebenaudoju, o pirstais - isvis pamirsau,kaip tai daroma. Bet cia labai subjektyvu
Atsakyti
Aš naudoju MAC 190 skystai pudrai, dabar jau nesuprantu, kaip galėdavau pirštais tepliotis. smile.gif
Atsakyti