Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Noriu isgirst atsiliepimu apie sepeteli NO 7 kreminei pudrai. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo risa: 11 vasario 2011 - 12:11
QUOTE(risa @ 2011 02 11, 13:09)
Noriu isgirst atsiliepimu apie sepeteli NO 7 kreminei pudrai. smile.gif
user posted image

as turiu sita, tai man labai patinka, gerai dengia pudra, pries tai turejau ruby and mile, tai sitas No7 labiau patinka 4u.gif
daznai buna boots parduotuvej dalina 5svaru nuolaidu kuponus, tai papigiaji ji as taip nusipirkau thumbup.gif
Atsakyti
O kaip The Body Shop sepeteliai? Verti demesio?
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2011 02 12, 13:16)
O kaip The Body Shop sepeteliai? Verti demesio?

turiu is tbs tik face&body tai labai svelunus, didelis, patogus tepti visa veida, kakla ir t.t.
Atsakyti
Aš tai vakar įsigijau meteritus o jų šepetėliui 100 lt tai pagailėjau, ieškau dabar kokio pigesnio varianto, čia tiek prisiskaičiau apie MAC šepetėlius, dar DIOR išgyrė, bet jaučių jų kainos irgi panašios. Tai net pasimečiau, ką būtent galite rekomenduoti, geriausią variantą tepant Guerlain meteoritų perlus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 02 12, 13:47)
ziurint kokie smile.gif


Siaip mane domina sitas:
TBS Foundation Brush
http://www.thebodysh...ols/prod4940043
Ne jau ne visi vienodo gerumo? Besisiusdama sita, gal prigriebciau ir dar koki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2011 02 13, 12:04)
Aš tai vakar įsigijau meteritus o jų šepetėliui 100 lt tai pagailėjau, ieškau dabar kokio pigesnio varianto, čia tiek prisiskaičiau apie MAC šepetėlius, dar DIOR išgyrė, bet jaučių jų kainos irgi panašios. Tai net pasimečiau, ką būtent galite rekomenduoti, geriausią variantą tepant Guerlain meteoritų perlus? g.gif


Nereikia tikrai už šepetėlį mokėti 100lt, iki 50lt puikų įsigyti galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2011 02 14, 16:26)
Siaip mane domina sitas:
TB Foundation Brush
http://www.thebodysh...ols/prod4940043
Ne jau ne visi vienodo gerumo? Besisiusdama sita, gal prigriebciau ir dar koki biggrin.gif

ankstesnese temose kazkuri rase kad nelabai geras sitas, ruozais tepa g.gif
gal kas daugiau atsilieptu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 02 14, 17:27)
Nereikia tikrai už šepetėlį mokėti 100lt, iki 50lt puikų įsigyti galima smile.gif


Tai ir klausiu kokį mirksiukas.gif Konkrečiau galima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2011 02 12, 13:16)
O kaip The Body Shop sepeteliai? Verti demesio?

turiu jų "kolekcija" smudger, paprastas šešėlių, tada antakių ir blakstienų šukutės, skaistalų šepetėlis, lūpų dažų/maskuojamojo mieštuko šepetėlis tai man jie tikrai patinka smile.gif labai švelnūs, tiesa brangūs, bet jei ilgai laikys, tai sakyčiau, akd verti, nes maniškiems jau daugiau kaip metai smile.gif
Šią turiu user posted image
Papildyta:
QUOTE(Balerina:) @ 2011 02 14, 16:26)
Siaip mane domina sitas:
TBS Foundation Brush
http://www.thebodysh...ols/prod4940043
Ne jau ne visi vienodo gerumo? Besisiusdama sita, gal prigriebciau ir dar koki biggrin.gif

Nebandžius šito, bet atvirai pasakius nebandyčiau net, nes galima piagiau ir tikrai labai gerų nusipirkti, na asmeniškai neturiu su kuo lyginti, bet douglas nusipirkau už 18 lt ir labai džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2011 02 14, 18:48)
Tai ir klausiu kokį  mirksiukas.gif  Konkrečiau galima? smile.gif

Inglot, ELF, Everyday Minerals, ECO Tools, Coastal Scents smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2011 02 14, 18:48)
Tai ir klausiu kokį  mirksiukas.gif  Konkrečiau galima? smile.gif

rinkites kuris labiau patiks smile.gif
CS Pink Kabuki Brush
TOKS
CS flawless face chisel powder brush
TOKS
Inglot 1 SS
TOKS
Elf mineral complexion brush
TOKS
Elf complexion brush
TOKS manau dar Elf tapered sculpting brush TOKS tiktu ax.gif ir dar daug daug ivairiu variantu mirksiukas.gif
Atsakyti