Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(shopingas @ 2011 11 29, 07:39)
Ten buvo BE sepeteliu rinkinys jau su tuo deklu, tai 5 sepeteliai (atrodo vienas tik veidui (pudros ar skaistalu), o kiti akims/maskavimui) - vietos dar daug like buvo, neuzeme puses net, tai manau daug sukraut eitu, aisku tu mazensiuju, o ne veido sepeteliu.


aciu drinks_cheers.gif noreciau ir as deklo, tik geriausia susisegancio, kad sepeteliai neissilakstytu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

pirma karta pirksiu BM mineraline pudryte, ir renkuosi sepeteli, kazkaip is BE irgi noriu jo.. Sakykit,kaip toks rinkinukas? http://www.sephora.c...categoryId=5737
Ar geriau nusipirkti toki pradziai?
http://www.sephora.c...dPaginate=true#
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilija: 04 gruodžio 2011 - 12:12
QUOTE(Akvilija @ 2011 12 04, 13:12)
pirma karta pirksiu BM mineraline pudryte, ir renkuosi sepeteli, kazkaip is BE irgi noriu jo..


O kodel butent BE? Manot, kad jei tos paciso firmos kaip ir pudra, tai bus labiau tinkamas, geresnis tam reikalui? g.gif Nes ne tik mano nuomone, BE sepeteliai yra aplamai vieni is prastesniu ir siaip jie siurkstus.

Bent antroj otai nepirkciau as, o rinkinuko neciupinejus, tai nezinau ar tokie pat, kaip visi ju sepeteliai.

O butinai is Sephoros asortimento norit sepetelio? Nes jei ne, tai pasirinkimas didelis geru sepeteliu, kurie ir svlenus, ir gerai teptu pudra. Jei is Sephoros, tai rekomenduociau siuos (ziurejau, kad butu kaina panasi kaip jusu norimu): #45 (pati turiu juso du, naudoju ir pudrai, ir skaistalams, ir highlighter'iui - sepetelis nera didelis, bet labai smagus ir puikiai dengia viska) arba #44 (nepamenu sita ar tokio modelio balta rankena turejau (rodos balta, bet jis $35), tai labai saunus sepetelis, puikiai tinka mineralinei, o bronzatui man toks tipas per daug tvirtas).

Jei nebutinai is Sephoros, tai labai rekomenduoju toki ECOTOOLS - pasakiskai svelnus, savo darba atlieka, o kaina zymiai mazesne (net su siuntimu). Uzsisakyt galit ir pati, o jei dar nepirkus is to puslapio, tai ir $5 nuolaida pirkimui galit gaut (zr. mano parasa). O jei is ten jau esat pirkus, tai net su siuntimu sio sepetelio kaina gera. Iherb'e is pudrai tinkamu dar yra TOKS ir SITAS, nors as rekomenduoju ta 'bronzer brush', nes tik ji realiai esu turejus.

Dar man patinka ELF 'studio line' kabuki sepeteliai, EcoTools kabukiu rinkinukas (Iherb'e berods buvo, nezinau ar tebera). Visu ju kainos mazesnes nei jusu norimu BE, bet bent man jie 100 kartu geresni uz BE sepetelius, net nera ka lygint.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 12 04, 15:18)





shopingas, labai ačiū už išsamų patarimą thumbup.gif
Išsirinkau visgi Jūsų rekomenduotą pirmąjį iš sephoros 4u.gif
Beliks dabar laukt ir pradėt tepliojimus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! kaip jums Inglot šepetėliai? smile.gif Užsisakiau 2 skirtingus blending šepetėlius,vieną lenktą akių pavedimui ir lūpoms smile.gif Dabar laukiu kol ateis prekės iš Vilniaus ir jei patiks užsisakysiu likusius šepetėlius iš ten. Bėda ta,kad neturiu su kuo palyginti,nes tai pirmi mano šepetėliai bus iš geresnių blush2.gif
Patarkit į kokių firmų šepetėlius man dar atkreipt dėmesį reikėtų profesionaliam naudojimui blush2.gif
kontūrui ir skaistalams viename;
biriai pudrai veidui;
kabuki kiek skaičiau temą iš ecotools geri smile.gif
na ir akių šešėliams šepetėliai ...
Ačiū labai už atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif aš ieškau šepetėlių rinkinuko ir net neįsivaizduoju į ką dairytis doh.gif turiu du šepetėlius iš elf- studio kabuki (labai patinka) ir paprastą elf šešėliams. Galvoju ar visus kitus irgi pirkti elf ar ieškotis kitokių, dažausi nedaug, bet mėgstu turėti visas priemones ir įrankius, jei prireiktų, tai žavėjausi MAC tuo rinkinuku su susukamu dėklu, bet turbūt pirkčiau neoriginalius, nes man jų neypatingai dažnai prisireikia ax.gif
o elf perkate studio ar paprastus šepetėlius, ieškosiu pirkti UK, tai sigma ir iherb atkrenta g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 12 04, 16:18)
O kodel butent BE? Manot, kad jei tos paciso firmos kaip ir pudra, tai bus labiau tinkamas, geresnis tam reikalui?  g.gif Nes ne tik mano nuomone, BE sepeteliai yra aplamai vieni is prastesniu ir siaip jie siurkstus.



na negalima taip kategoriskai sakyti, kad visi jie siurkstus ir prasti mirksiukas.gif turiu kelis naujus sepetelius BE - jie puikiai dengia mineraline pudryte ir yra labai minkstuciai bei svelnus mirksiukas.gif

http://sephora.com/b...categoryId=5737

http://sephora.com/b...categoryId=5737

http://reviews.baree...ews/reviews.htm
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 12 04, 23:04)
na negalima taip kategoriskai sakyti, kad visi jie siurkstus ir prasti  mirksiukas.gif turiu kelis naujus sepetelius BE - jie puikiai dengia mineraline pudryte ir yra labai minkstuciai bei svelnus  mirksiukas.gif


Pirmos dvi nuorodos to paties sepetelio, butent jo neciupinus. Isvis i BE nebeziuriu, nes kiek teke bandyt ar liest, tai man jie visi buvo nemalonus ir per siukstus. Teko ne viena ir veido, ir akiu bandyt/turet, kur sereliai gelsvai-rusvi, tai jie visi buvo laabai nesmagus, tokios kainos nemokeciau uz juos (bent Sephora puslapyje, tai atrodo visi tos pacios kolekcijos, isskyrus rinkinuka ir jusu turima kirstu galu juodais sereliais, bet iki $28 man visi buvo nemalonus).

Aisku, visu jautrumas kitoks. Bet siaip tikrai vertesniu yra uz BE. Egipto zemes sepeteli irgi kas giria kaip svelnu, bet man tai jis gryna tarka....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 12 05, 00:05)
Pirmos dvi nuorodos to paties sepetelio, butent jo neciupinus. Isvis i BE nebeziuriu, nes kiek teke bandyt ar liest, tai man jie visi buvo nemalonus ir per siukstus. Teko ne viena ir veido, ir akiu bandyt/turet, kur sereliai gelsvai-rusvi, tai jie visi buvo laabai nesmagus, tokios kainos nemokeciau uz juos (bent Sephora puslapyje, tai atrodo visi tos pacios kolekcijos, isskyrus rinkinuka ir jusu turima kirstu galu juodais sereliais, bet iki $28 man visi buvo nemalonus).

Aisku, visu jautrumas kitoks. Bet siaip tikrai vertesniu yra uz BE. Egipto zemes sepeteli irgi kas giria kaip svelnu, bet man tai jis gryna tarka....


tos dvi nuorodos to paties, tik sephoros ne tokia spalva, nes jis turetu buti kaip antroj nuorodoj 4u.gif ziauriai minkstas ir svelnus wub.gif senieji buvo labai ne kokie, pripazistu, bet sie - fantastiski thumbup.gif man nepatinka sintetiniai, as tik uz naturalius wub.gif
beja, naudojau BE mineralinei ivairius sepetelius - Shu, MAC, bet su BE ji geriausiai dengiasi wub.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri naudojat blendig brush sepeteli is Inglot ir galetumet pasufleruot jo numeriuka 4u.gif
Atsakyti
Dar pamirsau isgirt Everyday Minerals sepetelius - pati neseniai gavau juos, tai dar nedaug naudojau, bet jau svelnumas wub.gif Ir paskirti atlieka gerai, tik kirstas skaistalu sepetelis man neitin patiko skaistalams, gana stipriai tepa, man noretusi palaidesnio (nors turbut labai tinkamas highlighter'iui ar modeliavimui).

QUOTE(Tiffany @ 2011 12 05, 14:17)
man nepatinka sintetiniai, as tik uz naturalius  wub.gif

beja, naudojau BE mineralinei ivairius sepetelius - Shu, MAC, bet su BE ji geriausiai dengiasi  wub.gif


Na tai turbut daug duoda, jei jus tik naturalisu megstat. Man kaip tik sintetiniai labiau patinka - labai svelnus, gerai darba atlieka, o mano jautriai odai irgi tinka jie.

MAC man nelabai patinkantys, o ir seresi tureti veido sepeteliai, be to siurkstoki mano odai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 05 gruodžio 2011 - 15:21
Sveiki, gal kas naudojot Hakuro ar Maestro sepetelius ir galit pakomentuot?
Atsakyti