Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(žvarba @ 2011 11 26, 22:21)
greit ateina, gaudavau maždaug per 10d ax.gif o kas dėl mokesčių aš visada siuntą skaidydavau iki 75Lt tai neužsiroviau blush2.gif


o, kaip greit ateina bigsmile.gif del skaidymo- neisejo taip, ne po viena sepeteli pirkau, ir pvz vien tas dziovinimo deklas $29, o su dabartiniu kursu jau virs 75 Lt sad.gif na ziuresiu kaip ten bus, jei labai geri sepeteliai tai negaila bus to sumoketo pvm ax.gif
QUOTE(shopingas @ 2011 11 27, 00:51)
Turiu 2 siuos deklus - laikau paprastia speetelius ir dziovinu, bet ne stebuklas del dziovinimo jis. Man sepeteliai neisdziusta pilonai per nurodyta laika. Nors kai turiu viskam po kelis vnt, tai vieni dziusta, o kitus naudoju, tai nelabai kreipiu demesi i laika tada. Na o kai isdziusta, istruakiu is tu gumyciu ir paprastai dekle padedu ir uzdarau - nedulka, tvarkingai sudeti buna ir visada po ranka. Na o naudojami kitur pas mane stovi.

siandien kaip tik buvau radus sigma tema, skaiciau jusu atsiliepimus apie dekla, net truputi pasigailejau kad uzsisakiau ji:) na bet dar svarbu kad patys sepeteliai sereliu forma islaikytu o as kaip suprantu jis tam irgi skirtas...
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 11 27, 02:17)
siandien kaip tik buvau radus sigma tema, skaiciau jusu atsiliepimus apie dekla, net truputi pasigailejau kad uzsisakiau ji:) na bet dar svarbu kad patys sepeteliai sereliu forma islaikytu o as kaip suprantu jis tam irgi skirtas...


Na gal jums labai patiks - nors man keista, kad taip isgirtas, o realiai man tikrai nedziovino tokiu greiciu. Plonesni sepeteliai isdziusta, bet dideli ir stori, tai tikrai ne. Tiek, kad forma islaiko grazia. Nors po dziovinimo paskui jau nelaikau tose gumose.
Atsakyti
Galkas turit toki dekla? Ar patogus?
http://www.sigmabeau...uct_p/bch01.htm
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2011 11 27, 18:22)
Galkas turit toki dekla? Ar patogus?
http://www.sigmabeau...uct_p/bch01.htm


Esu ciupinus (ne Sigma tik, o BE), tai man labai patiko - atsegi, atidengi ir viskas po akim. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 11 26, 19:47)
4u.gif
man idomu kaip cia bus su mokesciais  g.gif  gal zinot kiek mazdaug laiko keliauja siuntiniai is sigmos?

šiaip greitai ateina, aš siunčiausu du kartus viena kart viršijo suma kuria apmokestina, kita kart ne. abu kartus nemokėjau nes buvo pažymėję kaip dovana ir suma mažesnę

QUOTE(Giselle @ 2011 11 27, 17:22)
Galkas turit toki dekla? Ar patogus?


ir aš šituo gundausi, tik kai negaliu pačiupint nesiivaizduoju ar vertas pinigų g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 11 27, 19:00)
Esu ciupinus (ne Sigma tik, o BE), tai man labai patiko - atsegi, atidengi ir viskas po akim.  thumbup.gif


kazin kiek ten sepeteliu galima sutalpinti? g.gif

mano mylimukai - akims kol kas MAC (ateity gal isigysiu Shu Uemura), veidukui (biriai pudrai, skaistalams) - Shu Uemura drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 11 28, 17:06)
mano mylimukai - akims kol kas MAC (ateity gal isigysiu Shu Uemura), veidukui (biriai pudrai, skaistalams) - Shu Uemura  drinks_cheers.gif


Kokios kainos Shu Uemura ir is kur siunciates?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 28, 20:31)
Kokios kainos Shu Uemura ir is kur siunciates?


kainos nemazos, o siunciuos is shuuemura.com drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 11 28, 19:41)
kainos nemazos, o siunciuos is shuuemura.com  drinks_cheers.gif


Per tarpininkes? Kokia vidutine veido sepetelio kaina gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 28, 20:55)
Per tarpininkes? Kokia vidutine veido sepetelio kaina gaunasi?


taip, per tarpininkes rolleyes.gif na jie visi skirtingai kainuoja, manau reikia kiekviena dauginti is 3,5 drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 11 28, 15:16)

dekui 4u.gif pamenu maciau kosmet. turtuose jusu Sigma rinkini, tai norejau rasyt i AZ ir paklaust del tu mokesciu bet va, neprireike 4u.gif o siaip paskutiniu metu muitine megsta patikrint, praso dokumentu, irodanciu tikra verte:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 29 lapkričio 2011 - 00:35
QUOTE(Tiffany @ 2011 11 28, 18:06)
kazin kiek ten sepeteliu galima sutalpinti?  g.gif


Ten buvo BE sepeteliu rinkinys jau su tuo deklu, tai 5 sepeteliai (atrodo vienas tik veidui (pudros ar skaistalu), o kiti akims/maskavimui) - vietos dar daug like buvo, neuzeme puses net, tai manau daug sukraut eitu, aisku tu mazensiuju, o ne veido sepeteliu.
Atsakyti