Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

čia man vienai Sigmos psl nekrauna?? dėl akcijos turbūt doh.gif
Atsakyti
esu visiškai žalia kosmetikos atžvilgiu, gal galit apšviest ir pasakyt kokiu šepetėliu reiktų tept šešėlių bazę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vook @ 2011 11 25, 18:45)
esu visiškai žalia kosmetikos atžvilgiu, gal galit apšviest ir pasakyt kokiu šepetėliu reiktų tept šešėlių bazę? ax.gif

tam reikalui iš vis neverta leisti pinigų, aš tepu pirštu blush2.gif arba jei labai norit galima naudoti minkštesnį maskuoklio šepetėlį, bet neverta vaikytis gerų vardų ar brangių šepetėlių tam smile.gif geriau investuoti į šešėlių šepetėlius ar pačius šešėlius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 25 lapkričio 2011 - 18:55
QUOTE(žvarba @ 2011 11 25, 16:49)
čia man vienai Sigmos psl nekrauna?? dėl akcijos turbūt doh.gif

ir man nekrauna, taip norejau pora sepeteliu su nemokamu siuntimu doh.gif gal cia suplanuota buvo:D

papildau- su google chrome kazkaip automatiskai i eile "istojau".
dar reikia nepamirst kodo BF2011
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 25 lapkričio 2011 - 23:50
QUOTE(Portishead @ 2011 11 25, 23:35)
ir man nekrauna, taip norejau pora sepeteliu su nemokamu siuntimu  doh.gif gal cia suplanuota buvo:D

papildau- su google chrome kazkaip automatiskai i eile "istojau".
dar reikia nepamirst kodo BF2011

supykau ant Sigmos doh.gif sugundė ir paliko ant ledo cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 11 26, 11:17)
supykau ant Sigmos doh.gif sugundė ir paliko ant ledo cool.gif  doh.gif

Kai kodas baigesi atsidare ir psl doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
as spejau uzsisakyt, per savo nemiga - 4 ryto doh.gif
rinkini sepeteliu pasiemiau ir dry'n shape dekla kad butu kur dziaut tuos sepecius, patiko apie ji atsiliepimai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 26 lapkričio 2011 - 15:28
QUOTE(Giselle @ 2011 11 26, 14:51)
Kai kodas baigesi atsidare ir psl  doh.gif  doh.gif  doh.gif


akurat doh.gif

QUOTE(Portishead @ 2011 11 26, 14:55)
as spejau uzsisakyt, per savo  nemiga - 4 ryto  doh.gif
rinkini sepeteliu pasiemiau ir dry'n shape dekla kad butu kur dziaut tuos sepecius, patiko apie ji atsiliepimai...

baltai pavydžiu 4u.gif
Atsakyti
as laukiau laukiau, kada uzsikraus puslapis normaliai, bet paskui pagalvojau, kad, matyt, specialus marketinginis triukas. Neabejoju, kad vistiek liko daug zmoniu, kurie net su mokamu siuntimu veliau uzsisake tai, ko norejo su nemokamu g.gif cia as tik pamasciau "garsiai". galite su mano nuomone nesutikt. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 11 26, 16:26)
akurat doh.gif
baltai pavydžiu 4u.gif

4u.gif
man idomu kaip cia bus su mokesciais g.gif gal zinot kiek mazdaug laiko keliauja siuntiniai is sigmos?
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 11 26, 19:47)
4u.gif
man idomu kaip cia bus su mokesciais  g.gif  gal zinot kiek mazdaug laiko keliauja siuntiniai is sigmos?

greit ateina, gaudavau maždaug per 10d ax.gif o kas dėl mokesčių aš visada siuntą skaidydavau iki 75Lt tai neužsiroviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 11 26, 15:55)
dry'n shape dekla kad butu kur dziaut tuos sepecius, patiko apie ji atsiliepimai...


Turiu 2 siuos deklus - laikau paprastia speetelius ir dziovinu, bet ne stebuklas del dziovinimo jis. Man sepeteliai neisdziusta pilonai per nurodyta laika. Nors kai turiu viskam po kelis vnt, tai vieni dziusta, o kitus naudoju, tai nelabai kreipiu demesi i laika tada. Na o kai isdziusta, istruakiu is tu gumyciu ir paprastai dekle padedu ir uzdarau - nedulka, tvarkingai sudeti buna ir visada po ranka. Na o naudojami kitur pas mane stovi.
Atsakyti