Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Gal kas turite INGLOT 27TG sepeteli? Kokie atsiliepimai butu apie ji?
user posted image
4u.gif

Ir gal patartumet, i koki sepeteli is Inglot dar reiketu atkreipti demesi? Aciu!
Atsakyti
cia turbut jau buvo diskutuota, bet dar syki paklausiu - o ar dideli mokesciai, siunciant is Sigma puslapio? ar geriau per tarpininkus pirkti? ar prasyti, kad atveztu lauktuviu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 11 12, 14:22)
Gal kas turite INGLOT 27TG sepeteli? Kokie atsiliepimai butu apie ji?


aš turiu 4u.gif man labai patinka... ax.gif gražiai padengia ... nesišeria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 11 14, 12:00)
cia turbut jau buvo diskutuota, bet dar syki paklausiu - o ar dideli mokesciai, siunciant is Sigma puslapio? ar geriau per tarpininkus pirkti? ar prasyti, kad atveztu lauktuviu ?  4u.gif

Kiek teko is ju siustis, tiesa niekada nevirsydavau 75 lt, bet ant dezutes budavo nurodyta 4$ ir neradau nei karto pridetu dokumentu, tai tokiu atveju neturetu uzdeti muito g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giselle: 14 lapkričio 2011 - 14:51
QUOTE(miyako @ 2011 11 12, 14:22)
Gal kas turite INGLOT 27TG sepeteli? Kokie atsiliepimai butu apie ji?

4u.gif

Ir gal patartumet, i koki sepeteli is Inglot dar reiketu atkreipti demesi? Aciu!

turiu, šiaip labai patinka, gražiai dengia, tik šeriasi jis kažkiek..
Atsakyti
Gal kas naudojate Stila kosmetinius šepetėlius?
Domina bendrai jų kokybė smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Noriu uzsisakyti is iherb.com sepetelius akims siuos, uzsisakinesiu is ten pirma karta, siusiuos i Danija ir idomu ar dar kokius mokescius reikes susimoket ar ne? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2011 11 19, 19:24)
Labas vakaras  smile.gif

Noriu uzsisakyti is iherb.com sepetelius akims siuos, uzsisakinesiu is ten pirma karta, siusiuos i Danija ir idomu ar dar kokius mokescius reikes susimoket ar ne?    g.gif blush2.gif

Viskas priklauso tik nuo to, kokia suma yra leidžiama Danijoje, reikia pasidomėti Daniškuose įstatymuose. Į LT galima iki 75 lt siųstisbe mokeščių, tai tikrai nemanau, kad Danijoje mažesnė suma 4u.gif Nepamirškit pasinaudot 5 dol nuolaida mirksiukas.gif Ir dar vieną mėginuką įsidėti iš šito sąrašo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, neseniai pradėjau dažytis ne tik turu, tad renkuosi amunicija. Kokį šepetėlį biriai pudrai rekomenduotumėt? Kad ir kaina būtų priimtina kaip pradedančiai, bet ir kokybė būtų tinkama. Noriu natūralaus pluošto.
Ir gal išduosit kur kosmetiką perkat? Iš kur siunčiatės?
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 19, 19:55)
Nepamirškit pasinaudot 5 dol nuolaida  mirksiukas.gif Ir dar vieną mėginuką įsidėti iš šito sąrašo  4u.gif

Dekui, pasinaudojau ir nuolaida ir meginuka pasiemiau 4u.gif Laukiu sepetliu dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2011 11 22, 19:07)
Dekui, pasinaudojau ir nuolaida ir meginuka pasiemiau  4u.gif Laukiu sepetliu dabar  ax.gif

prašom 4u.gif O aš spėliojau, iš kur pas mane įkapsėjo doleriukas hihihi.gif Ačiū jums 4u.gif pasižvalgykite šioje parduotuvėje daugiau, tikrai labai nebloga thumbup.gif Yra benraminčių temukė apie šią parduotuvę ir dar blog'as, kuriame įvairiausi atsiliepimai apie lietuvaičių išbandytus produktus 4u.gif Blog'as
Papildyta:
QUOTE(tindiriushka @ 2011 11 22, 15:10)
Sveikos, neseniai pradėjau dažytis ne tik turu, tad renkuosi amunicija. Kokį šepetėlį biriai pudrai rekomenduotumėt? Kad ir kaina būtų priimtina kaip pradedančiai, bet ir kokybė būtų tinkama. Noriu natūralaus pluošto.
Ir gal išduosit kur kosmetiką perkat? Iš kur siunčiatės?

Apie natūralaus pluošto darpagalvokite, ne visų oda priima natūralų produktą rolleyes.gif Kartais sintetinis būna švelnesnis ir patogesnis smile.gif bet čia nepabandžius nesužinosi smile.gif Aš pirkau šešetėlius iš coastalscents, bet dabar labai brangus siuntimas, nebent iš lietuviškojo puslapio. Galite pabandyti ir ecotools teptukus, jų būna pavienių ir rinkinukais. Aš iš jų naudoju tik kelis didelius, akims skirtus prisipirkus iš ankščiau smile.gif Šiuo metu laukių kelių šepetėlių iš www.eyeslipsface.co.uk puslapio, jie nebrangūs, turiu keis, tai tikrai labai patinka, o ir kaina gera 4u.gif
O dėl kosmetikos pirkimo sudėtingas klausimas, nes parduotuvių tieeeek daug, kad neįmanoma viską rekomenduoti biggrin.gif Aš asmeniškai naudoju mineralinę pudrą, nenoriu visokių cheminių pudrų ir krempudrų tepti ant veido smile.gif šešėlius naudoju cheminius, deja doh.gif nes išbandyti mineraliniai nelaiko net ir su pagrindu, ir labai daug šešėliųblizgių, o man galima tik matinius, tad pasirinkimas daug mažesnis smile.gif lūpų blizgesius perku LT parduotuvėse. Reikia žinoti ko konkrečiai jums reikia 4u.gif O šiaip lįskite į skirtingas temas ir skaitykite apie pudras, šešėlus, skaistalus ir visa kitą tam tikrose temose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 22 lapkričio 2011 - 20:12
user posted image

Kaip tik dabar viskam 40 proc. nuolaida, galma ir šepetėlių prigriebt thumbup.gif Siuntimas 3,95 svaro, apsimoka kooperuotis thumbup.gif
Atsakyti