Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

aš turiu tą coastalscents vyniojamą dėklą esu patenkinta, tikrai jokių nepatogumų nejaučiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 11 05, 13:18)
visi naudojami sudeti i toki dalyka, atsidziaugt negaliu, patogiai sudeti sepeteliai ir ant stalo dailiai atrodo:)
user posted image

O iš kur pirkote šį šepetėlių dėklą? O gal Lietuvoje kuri užmatėte nebrangių dėklų (tokių kaip pieštukinių)?
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 11 06, 14:06)
aš turiu tą coastalscents vyniojamą dėklą esu patenkinta, tikrai jokių nepatogumų nejaučiu smile.gif

o man dar minusas jame- visi sepeteliai netelpa, nors jis ir didelis...kartais paskubom tenka dazytis, tai tie isvyniojimai-ivyniojimai atima laiko ax.gif
QUOTE(Adera777 @ 2011 11 08, 10:52)
O iš kur pirkote šį šepetėlių dėklą? O gal Lietuvoje kuri užmatėte nebrangių dėklų (tokių kaip pieštukinių)?

is feelunique.com siunciausi kazkada 4u.gif nuoroda
Atsakyti
Na va, uzsisakiau per tarpininke Sigma sepetelius be deklo, bandysiu kazka pritaikyt.
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 11 08, 12:37)
o man dar minusas jame- visi sepeteliai netelpa, nors jis ir didelis...kartais paskubom tenka dazytis, tai tie isvyniojimai-ivyniojimai atima laiko  ax.gif

is feelunique.com siunciausi kazkada  4u.gif nuoroda

kas dėl tilpimo, tai tiesa doh.gif bet aš jau, matyt, per daug šepetėlių turiu lotuliukas.gif reiktų išvadas daryti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, renkuosi koki nors sepeteliu rinkinuka. Labai mielas pasirode Hello Kitty rinkinukas. Tik, ar verta ji pirkti? Gal kuriai teko bandyti ju sepetelius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2011 11 10, 13:25)
Sveikutes, renkuosi koki nors sepeteliu rinkinuka. Labai mielas pasirode Hello Kitty rinkinukas. Tik, ar verta ji pirkti? Gal kuriai teko bandyti ju sepetelius? smile.gif


Teko ciupinet, tai nezinau, nesuzavejo... Nors pakuote pasakiska wub.gif Beje, nera jie blogi, tik man rodos yra ir geresniu, o ypac uz ta kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 10 lapkričio 2011 - 17:04
QUOTE(shopingas @ 2011 11 10, 17:03)
Teko ciupinet, tai nezinau, nesuzavejo... Nors pakuote pasakiska  wub.gif Beje, nera jie blogi, tik man rodos yra ir geresniu, o ypac uz ta kaina.

Aciu labai uz nuomone, mane irgi pakuote suzavejo, ziurineju dar MAC rinkinukus smile.gif O kaip Sephora sepeteliai, neteko susidurt?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2011 11 10, 18:28)
Aciu labai uz nuomone, mane irgi pakuote suzavejo, ziurineju dar MAC rinkinukus smile.gif O kaip Sephora sepeteliai, neteko susidurt?


Teko turet ir dabar turiu keleta Sephora sepeteliu - tai vieni geresni, kiti nelabai. Isvandiju kelis labiau patikusius, manau turetu ir kiti siu liniju but geri, bet as pirkau tik tai, kas aktualu man buvo.

SIUOS turiu net 2 - nera dideli, bet labai smagus, tai naudoju ir pudrai, ir skaistalams, ir shimmer'iui, ir konturavimui. Nu zodziu visur, kur sugalvoju ir tuo metu pritaikau.

SIS pudros milzinas jau mano isgirtas ne karta - sepetelis didziulis, bet kai juo dazaisi, tai tarp sereliu vejelis susidaro ir vesina odyte. wub.gif Na ir siaip labai smagus pudrai (tiek biriai, tiek presuotai), labai svelnus, tik gal nepadengia sotrai pudros, nes nera koncentruotas labai ir siaip didelis, bet jei nestorai dengt ar uztvirtinimui, tai idealus.

TOKS bronzato sepetelis - nors sita forma bronzatui man nepatinka ir tokius sepetelius naudoju pudrai tept. Labai gerai padengia, itrina, nu superinis! Ir svelnus svelnus!
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 11 10, 19:00)
Teko turet ir dabar turiu keleta Sephora sepeteliu - tai vieni geresni, kiti nelabai. Isvandiju kelis labiau patikusius, manau turetu ir kiti siu liniju but geri, bet as pirkau tik tai, kas aktualu man buvo.

SIUOS turiu net 2  - nera dideli, bet labai smagus, tai naudoju ir pudrai, ir skaistalams, ir shimmer'iui, ir konturavimui. Nu zodziu visur, kur sugalvoju ir tuo metu pritaikau.

SIS pudros milzinas jau mano isgirtas ne karta - sepetelis didziulis, bet kai juo dazaisi, tai tarp sereliu vejelis susidaro ir vesina odyte.  wub.gif Na ir siaip labai smagus pudrai (tiek biriai, tiek presuotai), labai svelnus, tik gal nepadengia sotrai pudros, nes nera koncentruotas labai ir siaip didelis, bet jei nestorai dengt ar uztvirtinimui, tai idealus.

TOKS bronzato sepetelis - nors sita forma bronzatui man nepatinka ir tokius sepetelius naudoju pudrai tept. Labai gerai padengia, itrina, nu superinis! Ir svelnus svelnus!

Aciu labai uz tokius issamius atsiliepimus, bandysiu rinktis smile.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2011 11 10, 20:21)
Aciu labai uz tokius issamius atsiliepimus, bandysiu rinktis smile.gif 4u.gif  ax.gif


Beje, buvau siandien Sephoroj, tai paciupinejau Hello Kitty sepetelius dar karta - tik is 3 rinkinuku, tik 1 su isvyniotais sepeteliais buvo, o ieskot po parduotuve kur kiti su isvyniotais patingejau, nes jau ir eile ilgejo (siandien spec. pasiulyma dare parduotuve). Bet manau jie visi tokie pat, tik spalvos skiriasi. Tai siaip svelnus sepeteliai, svlenesni nei atmintyje man islike, bet dydziai tai mini - na viskas i ta katyte telpa, tai grynai kelioninis variantas (ir tai nepatogu, nes katytes gi nesiveziosi). Na o namuose naudot, tai nelabai apsimoka tokius kelioninius turet.

O dar SI rinkinuka ciupinejau, kelis kartus prie jo sustojau, bet kad realiai man nereikia visu jame esanciu sepeteliu, tai susilaikiau. Bet siaip sepeteliai faini, minkstuciai, svelnuciai, grazus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 11 11, 03:09)
Beje, buvau siandien Sephoroj, tai paciupinejau Hello Kitty sepetelius dar karta - tik is 3 rinkinuku, tik 1 su isvyniotais sepeteliais buvo, o ieskot po parduotuve kur kiti su isvyniotais patingejau, nes jau ir eile ilgejo (siandien spec. pasiulyma dare parduotuve). Bet manau jie visi tokie pat, tik spalvos skiriasi. Tai siaip svelnus sepeteliai, svlenesni nei atmintyje man islike, bet dydziai tai mini - na viskas i ta katyte telpa, tai grynai kelioninis variantas (ir tai nepatogu, nes katytes gi nesiveziosi). Na o namuose naudot, tai nelabai apsimoka tokius kelioninius turet.

O dar SI rinkinuka ciupinejau, kelis kartus prie jo sustojau, bet kad realiai man nereikia visu jame esanciu sepeteliu, tai susilaikiau. Bet siaip sepeteliai faini, minkstuciai, svelnuciai, grazus.  wub.gif

Aha, as turiu pagrindinius sepetelius dideliu dydziu, tai vis dairausi kokio rinkinuko, man taip grazu, kai viskas sukomplektuota smile.gif Visai sudomino sie ideti Sephora sepeteliai wub.gif
Atsakyti