Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Extraordinary @ 2011 11 05, 00:52)
Ziuriu, kad is ebay galima imti koki pigiausia kinietiska sepeteliu rinkini uz kelis dolerius su deklu, tai gausis gal ~10 lt.

Jei mokat paypalu, tai negavus prekes, paypalas sugrazintu pinigus, bet del muito man baisiausia, kad netektu puse kainos sumoket ir dar trintis muitinej, gal geriau per tarpininke imti ir bus ramu..



na va unsure.gif as irgi ilgai mastau is kur uzsisakyti... ir jau ilgai lieku neuzsisakius,, bet tikrai noriu blush2.gif galeciau ir pati uzsisakyt tik kad kas is patirties pasakytu ar neteks muitu moket dideliu 4u.gif labai lauksiu kazkokiu patarimu , o jus jei uzsisakinesit per kazkur irgi parasykit, nes kazkaip keliese drasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linine~ @ 2011 11 05, 00:05)
na va  unsure.gif  as irgi ilgai mastau is kur uzsisakyti... ir jau ilgai lieku neuzsisakius,, bet tikrai noriu  blush2.gif  galeciau ir pati uzsisakyt tik kad kas is patirties pasakytu ar neteks muitu moket dideliu 4u.gif  labai lauksiu kazkokiu patarimu , o jus jei uzsisakinesit per kazkur irgi parasykit, nes kazkaip keliese drasiau  4u.gif

Ok, manau, netempsiu i nakti ir pirksiu per Kate25 4u.gif
Brukstelsiu jau nusipirkusi.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2011 11 05, 01:32)
Ok, manau, netempsiu i nakti ir pirksiu per Kate25  4u.gif
Brukstelsiu jau nusipirkusi.



aiskumelis.. nes dabar radau kad jie apmokestinami mokesciai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linine~ @ 2011 11 05, 01:09)
aiskumelis.. nes dabar radau kad jie apmokestinami mokesciai  unsure.gif

Na taip, bet laimes dalykas ar muitinej sulaikys, ar ne, pagal istatymus, tai turetu apmokestint.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2011 11 04, 23:42)
O jus turite kur laikyti sepetelius? Gal atskirai koki pigiau galima nusipirkt.

šepetėlių laikiklis kaip tik jam nuolaida 40 proc.
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 11 05, 11:06)
šepetėlių laikiklis kaip tik jam nuolaida 40 proc.

Dekui, as noriu uzdaro, kad nedulketu ant ju..
Atsakyti
asmeniskai man deklas sepeteliams nepatinka. nes uztrunka laiko pati dekla atidaryt/atrist (pas mane uzirsamas), istraukt reikalingus sepetelius,paskui i kiekviena skyriu atgal sudet, dekla susukt ir uzrist rasteliais. plius gan daznai valyt reikia... pas mane tame dekle dabar guli nenaudojami sepeteliai, visi naudojami sudeti i toki dalyka, atsidziaugt negaliu, patogiai sudeti sepeteliai ir ant stalo dailiai atrodo:)
user posted image

o tas nepatogus deklas is coastalscents, zinoma is pradziu patiko kol nepavargau taip zaisti su juo blush2.gif
user posted image
Papildyta:
del tu mokesciu su sigma sepeteliais, kazkada norejau pirkt dideli rinkini tai parasiau jiems kaip ten su nurodomom kainom ant siuntiniu, tai parase be problemu parasys mazesni value, tik mokant reikia nurodyti tai, gal praslis netycia ir nereikes irodymu siust. kazkada coastalscents klausiau to paties tai nesutiko taip daryt -teko visa uzsakyma cancelint nes jau buvau sumokejus...taigi su sigma realiau mokesciu isvengt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 05 lapkričio 2011 - 12:12
QUOTE(~Linine~ @ 2011 11 04, 23:05)
na va  unsure.gif  as irgi ilgai mastau is kur uzsisakyti... ir jau ilgai lieku neuzsisakius,, bet tikrai noriu  blush2.gif  galeciau ir pati uzsisakyt tik kad kas is patirties pasakytu ar neteks muitu moket dideliu 4u.gif  labai lauksiu kazkokiu patarimu , o jus jei uzsisakinesit per kazkur irgi parasykit, nes kazkaip keliese drasiau  4u.gif

manau tikrai teks doh.gif
Atsakyti
Na aš prieš kokį pusmetį pirkau Sigmos šepetėlių už ~200 Lt iš jų oficialios svetainės, tai man neuždėjo jokių papildomų mokesčių, ar muitų. Nuėjau į paštą, pasiėmiau ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ketus: 05 lapkričio 2011 - 13:24
QUOTE(Ketus @ 2011 11 05, 13:22)
Na aš prieš kokį pusmetį pirkau Sigmos šepetėlių už ~200 Lt iš jų oficialios svetainės, tai man neuždėjo jokių papildomų mokesčių, ar muitų. Nuėjau į paštą, pasiėmiau ir viskas  smile.gif

manau tiesiog pasisekė g.gif paskutiniu metu mano nuomone muitinė tiesiog pasiuto doh.gif kiek siunčiausi, pastoviai užkliūvu, nuolat prašo dokumentų doh.gif kažkokia raganų medžioklė prasidėjus,- traukia finansų ministrė, matyt, verslą iš šešėlio biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sakykite ar Mac 178 tinkamas skaistalams? Ar geriau pasieskoti tam tinkamo?
Atsakyti
Dekui, merginos, uz atsakymus, imsiu per tarpininke ir bus ramu.
QUOTE(Portishead @ 2011 11 05, 13:18)
asmeniskai man deklas sepeteliams nepatinka.

Patogiau aisku is deklo ant stalo issitraukti, nei is to vyniojamo, bet as dazausi ne kasdien, turiu katina, kuris plaukuojas siek tiek, man kazkaip neigieniska atrodo ant saves paskui teptis visas dulkes, tai geriau jau pavargsiu isvyniodama, ar i kokia uzdengta dezute pagrindinius susidesiu, gal koks ale mokyklinis penalas butu patogu.. g.gif
Atsakyti