Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(gudre755 @ 2011 11 03, 02:38)
bet va pamačiau skirtumą ir parūpo išsiaiškinti biggrin.gif


Parasykit gamintojui ir viskas bus aisku.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 11 03, 04:41)
Parasykit gamintojui ir viskas bus aisku.

nu žinokit vedama smalsumo ėmiau ir parašiau jiems biggrin.gif tik kaži ar supras ką, nes mano anglų nėra stipri hihihi.gif žodžiu lauksiu žinių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, narsydama internete uztikau stai toki sepeteliu puslapiuka :

sepeteliai internete

sakykit ar jie cia originalus ar fuflo? i LT jie siuncia, sukrovus krepseli shippinga nurode 30$ g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linine~ @ 2011 11 03, 16:28)
Sveikos, narsydama internete uztikau stai toki sepeteliu puslapiuka :

sepeteliai internete

sakykit ar jie cia originalus ar fuflo? i LT jie siuncia, sukrovus krepseli shippinga nurode 30$  g.gif  unsure.gif

Manau, kad FAKE ir dar gerokai užkeltomis kainomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 11 03, 17:39)
Manau, kad FAKE ir dar gerokai užkeltomis kainomis  doh.gif



dekui tau uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Galvoju isigyti Sigma sepeteliu rinkini, svarstau ar paciai tiesiogiai (pigiau) ar per tarpininke. Gal kas pirkote savarankiskai, ar uzmuitino? Jei taip, kokiai sumai ir ar teko vaziuot i muitine, ar paste apsimokejot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2011 11 04, 22:41)
Galvoju isigyti Sigma sepeteliu rinkini, svarstau ar paciai tiesiogiai (pigiau) ar per tarpininke. Gal kas pirkote savarankiskai, ar uzmuitino? Jei taip, kokiai sumai ir ar teko vaziuot i muitine, ar paste apsimokejot?  g.gif



sveika as taip pat nusiziurejau ju puslapiukyje sigma sepeteliai
siuntimas berods 13$ kainuoja.. g.gif rolleyes.gif idomu ar kas siuntesi, kokios proceduros kai jie i LT atkeliauja, ar reikia dar kazkiek susimoketi uz juos cia?? butu naudinga jei kas pasidalintu patirtimi bigsmile.gif tuomet manau ir mes siustumemes 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linine~ @ 2011 11 04, 22:58)
sveika as taip pat nusiziurejau ju puslapiukyje sigma sepeteliai
siuntimas berods 13$ kainuoja..  g.gif  rolleyes.gif  idomu ar kas siuntesi, kokios proceduros kai jie i LT atkeliauja, ar reikia dar kazkiek susimoketi uz juos cia?? butu naudinga jei kas pasidalintu patirtimi  bigsmile.gif  tuomet manau ir mes siustumemes  4u.gif  ax.gif

Siuntima man rodo 18,55 i LT, o USA ribose 8$, bet as ziuriu si varianta, nuo dydzio kaip suprantu priklauso
user posted image

Manau, jie tiesiog issiuncia, o ar uzmuitins, ar ne, laimes dalykas.. Tarpininke ima 15% komisiniu, tai su viskuo pagal mane iseitu ~330 Lt, o tiesiai perkant ~290 Lt, skirtumas nera didelis, turbut per mazas, kad rizikuoti siustis paciai g.gif

O koki varianta jus issirinkote? Is kokiu sepeteliu rinkotes?

Tiesa, as radau 10% off koduka, kainas paskaiciavau jau su -10%.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2011 11 05, 00:27)
Siuntima man rodo 18,55 i LT, o USA ribose 8$, bet as ziuriu si varianta, nuo dydzio kaip suprantu priklauso
user posted image

Manau, jie tiesiog issiuncia, o ar uzmuitins, ar ne, laimes dalykas.. Tarpininke ima 15% komisiniu, tai su viskuo pagal mane iseitu ~330 Lt, o tiesiai perkant ~290 Lt, skirtumas nera didelis, turbut per mazas, kad rizikuoti siustis paciai  g.gif

O koki varianta jus issirinkote? Is kokiu sepeteliu rinkotes?

Tiesa, as radau 10% off koduka, kainas paskaiciavau jau su -10%.



as ziurinejau sita rinkinuka nemazai sepeteliu ir 89$, tiesa jie be deklo smile.gif ir sumetus visa krepseli bei suvedus siuntimo duomenis man raso usps first class mail international package 13.18$ g.gif idomu kodel mum skirtingai rodo siuntima unsure.gif gautusi 102$
Papildyta:
taip pat radau koduka 10% off rolleyes.gif net nzn kas patartu kaip cia viskas vyksta gal ir susiviliociau atsisiust sad.gif plius jei lietuvelej nereiktu dar puse tiek uz juos paklot kai atkeliaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linine~ @ 2011 11 04, 23:32)
as ziurinejau sita rinkinuka nemazai sepeteliu ir 89$, tiesa jie be deklo  smile.gif  ir sumetus visa krepseli bei suvedus siuntimo duomenis man raso usps first class mail international package 13.18$  g.gif  idomu kodel mum skirtingai rodo siuntima  unsure.gif  gautusi 102$

Paziurejau, kad jie visiskai identiski, numeriukai visi sutampa, 20$ skirtuma vien uz dekla moket daugoka, bet deklo tai neturiu jokio g.gif

O jus turite kur laikyti sepetelius? Gal atskirai koki pigiau galima nusipirkt.

Isidejau jusu parodyta rinkinuka i krepsa, siuntimo islaidos sumazejo, matyt del to deklo ar kazkaip nuo sumos skaiciuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2011 11 05, 00:42)
Paziurejau, kad jie visiskai identiski, numeriukai visi sutampa, 20$ skirtuma vien uz dekla moket daugoka, bet deklo tai neturiu jokio  g.gif

O jus turite kur laikyti sepetelius? Gal atskirai koki pigiau galima nusipirkt.

Isidejau jusu parodyta rinkinuka i krepsa, siuntimo islaidos sumazejo, matyt del to deklo ar kazkaip nuo sumos skaiciuoja  g.gif



deklo neturiu bet man kaip ne profei manau galima ir kazkoki pigesni varianta pasidairyt ax.gif svarbu sepeteliai butu tikrai kokybiski rolleyes.gif na va , aisku butu galima paciai sakytis, tik kad tas siuntimas kur pigesnis variantas juk apie 8sav keliauja ir jokio tracking number negauni, tai ir lauki ar atkeliaus jie iki lt ar nea, o siuntimas registruotas jau brangokas, nebent kooperuotis bet... g.gif g.gif gal kas paprotins kai perskaitys musu pamastymus ir patars ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linine~ @ 2011 11 04, 23:46)
deklo neturiu bet man kaip ne profei manau galima ir kazkoki pigesni varianta pasidairyt  ax.gif  svarbu sepeteliai butu tikrai kokybiski  rolleyes.gif  na va , aisku butu galima paciai sakytis, tik kad tas siuntimas kur pigesnis variantas juk apie 8sav keliauja ir jokio tracking number negauni, tai ir lauki ar atkeliaus jie iki lt ar nea, o siuntimas registruotas jau brangokas, nebent kooperuotis bet...  g.gif  g.gif  gal kas paprotins kai perskaitys musu pamastymus ir patars ka nors smile.gif

Ziuriu, kad is ebay galima imti koki pigiausia kinietiska sepeteliu rinkini uz kelis dolerius su deklu, tai gausis gal ~10 lt.

Jei mokat paypalu, tai negavus prekes, paypalas sugrazintu pinigus, bet del muito man baisiausia, kad netektu puse kainos sumoket ir dar trintis muitinej, gal geriau per tarpininke imti ir bus ramu..
Atsakyti