Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(shopingas @ 2011 09 22, 15:54)
Na as turbut jau ne karta sioj temoj rasius, parasysiu darkart  biggrin.gif

Imu indeli, ipilu truputi sampuno (bet kurio, kuri tuo metu naudoju), silto vandens ir tame skystyje pamakaluoju seseli, o po to po tekancia vandens srove nuplaunu svariai, nuspaudziu ir paguldau dziut. Jei tik vienas koks sepetelis turi maudytis, tai netgi i delna isipilu sampuno ar makiazo valiklio, pamakaluoju sepeteliu, o toliau po srove, spaudziu ir guldau.

drinks_cheers.gif irgi taip darau, net kai ir daug tu sepeteliu, kiekviena atskirai delne makaluoju su sampunu.
Atsakyti
Atekliu zinute is kitos temos, nes gal kam idomu ar aktualu bus... Ziurejau Hautelook.com puslapi (cia ivairiu firmu pasiulymai buna) ir galvoju paziuresiu kas per daiktas ta CROWN BRUSH firma - pasirodo, kad pardavineja ta pati ka ir COASTAL SCENTS lotuliukas.gif Tik kainos Crown Brush gerokai perpustos ir sale'o kainos pas juos didesnes nei siaip CS pardavineja doh.gif Nu bet siaip tada manau ir is ebay taip atrodancios paletes/sepeteliai gali but tie patys - kokie siauraakiai gamina viska, o paskui dalis i ebay patenka be jokiu uzrasu, kita dalis ivairioms firmoms ir jau dedami atitinkami uzrasai, o esme tai vistiek tas pats produktas.... g.gif

Va pvz sitas 15 sepeteliu rinkinukas:
-Crown Brush kainuoja $43.99 (nurodo, kad siaip mazmenoj jo kaina $109.98)
-Coastal Scents tas pats rinkinukas $39.95 (o dar daznokai visokiu nuolaidu CS pasiulo)
-Hautelook puslapyje Crown Brush ji pardavineja uz $37.50 ir nurodo, kad tokia kaina su nuolaida nuo $109.98 (nors ju puslapyje kaina $43.99)
-Ebay ne vienas skelbimas yra, o prasideda kakzur nuo $29 su nemokamu siuntimu

Ech, isvada, kad apsimoka is CS pirkt, o visokius tokius neaiskiu firmu (kaip Crown Beauty) dalykus reikia googlint - kartais atrandama, kad visgi ta 'super gera kaina' visai nera gera.... ax.gif
Atsakyti
O aš prieš pusmetį surizikavau nusipirkt pigesnį teptuką iš ebėjaus, nes labai patiko kai pažįstama davę pamėgint pudrą teptuku pasimaliavot. Paklojau apie 20 gal net ir 15 Lt su siuntimu, nors teptukas sintetinis, jis toks švelnus toks nepakartojamas ir dar nė vienas jo plaukelis neiškrito, tad Royal cosmetic connections firmai dedu riebų pliusą, esu labai patenkinta biggrin.gif štai nuotraukytė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantellute: 27 rugsėjo 2011 - 11:49
QUOTE(shopingas @ 2011 09 22, 15:54)
Jei tik vienas koks sepetelis turi maudytis, tai netgi i delna isipilu sampuno ar makiazo valiklio, pamakaluoju sepeteliu, o toliau po srove, spaudziu ir guldau.

O as tokiu budu issiploviau sepeteli ir kazkoks jis pas mane 'sulipes' pasidare .
Sepetelis Ecotools, as juo tepuosi seseliu pagrinda ant voku..gal blogai isploviau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 09 27, 13:03)
O as tokiu budu issiploviau sepeteli ir kazkoks jis pas mane 'sulipes' pasidare .
Sepetelis Ecotools, as juo tepuosi seseliu pagrinda ant voku..gal blogai isploviau  g.gif


Gal nepilnai issiplove sampunas? Nors man sunkiausia isplaut maskavimo sepetelius - jie labai koncentruoti, siauri buna, tai neuztenka kaip kitu sepeteliu indelyje su vandeniu persukt, tai juos visada delne plaunu ir puikiai tada issiplauna.
Atsakyti
Aiskiuks, reiks man saviski perplaut ..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 09 27, 13:03)
O as tokiu budu issiploviau sepeteli ir kazkoks jis pas mane 'sulipes' pasidare .
Sepetelis Ecotools, as juo tepuosi seseliu pagrinda ant voku..gal blogai isploviau  g.gif

turbūt blogai išsiplovė, nes aš tuos tankesnius šepetėlius ilgai delne makaluoju.
Atsakyti
Pagirsiu si Ecotools kabuki rinkinuka 'beautiful expressions' - limituoto leidimo, dar neseniai atsirades, tad tikrai neispirktas ir rekomenduoju visom keturiom as ji thumbup.gif Pirkau daugiau del to, kad apzavejo jis mane, o ne, kad labai reikejo, bet isbandziau ir prilipo jis man. Maskavimo sepeteliu tepiau kremini maskuokli, padenge lengvai, lygiai ir greitai (naudojau paakiams ir nosies sonams), nu toks fantastiskai smagus, nesijaucia, kad kazka tepi. Dar isbandziau bronzato kabuki, tik as skaistalus juo tepiau ir 'buffer', kuriuo tepiau presuota pudra - padenge viska puikiai, greitai, lygiai ir graziai. O ir kaip smagu jais dazytis thumbup.gif Jauciu kuri laika i kitus tikrai nesidairysiu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 24 spalio 2011 - 20:18
merginos patarkit, noriu įsigyti naują šepetėlį meteoritams, kokius naudojate, ką galit patarti?? Iki šiol ecotools pudros šepetėlį naudojau, bet noriu naujo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 10 26, 08:53)
merginos patarkit, noriu įsigyti naują šepetėlį meteoritams, kokius naudojate, ką galit patarti?? Iki šiol ecotools pudros šepetėlį naudojau, bet noriu naujo blush2.gif

Aš mąstau, kad meteoritams turėtų tikti Guerlain šepetys bronzinei pudrai - jų kabukis su ilgesne rankena tongue.gif Kiek čiupinėjau, jis švelnesnis už metoeritų šepetį, bet kartu gerai užkabina pudrą, nors pati nepirkau, nes man vistiek absoliučiai visi natūralaus plauko kabukiai atrodo per šiurkštūs. Aš pati tokiems atvejams naudoju Body shop bronzantui skirtą šepetį, nes tai vienintelis kabukis, kuris man atrodo pakankamai švelnus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 26 spalio 2011 - 13:01
kokia jusu nuomuone apie siuos sepetelius?

user posted image
Atsakyti
Kurie šepetėliai jums labiau patinka coastal scents ar elf? Labiausiai domina akių makiažui. 4u.gif
Atsakyti