Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

gal galite dar padėti susigaudyti smile.gif noriu nusipirkti šepetėlius makiažo pagrindui, krempudrai, biriai, kompaktiniai (gal dar kokiai reiktų?), tačiau nesusigaudau kuris šepetėlis kuriai skirtas blush2.gif gal galėtumėte pakonsultuoti? 4u.gif

1.user posted image

2. user posted image

3. user posted image

4. user posted image

5. user posted image

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2011 09 02, 00:23)
Na išsklaidymui sakyčiau didoki smile.gif . Jei jau siųstis, tada sakyčiau gal geriau iš coastalscents.com smile.gif .


Tai, kad issklaidymo yra pats vidurinis - kiti siaip tepimui, paryskinimui, o sklaidymo sepetelis normalaus dydzio, nesuprantu kur tas jo didumas. g.gif

QUOTE(Wiktoo @ 2011 09 03, 11:53)
gal galite dar padėti susigaudyti smile.gif noriu nusipirkti šepetėlius makiažo pagrindui, krempudrai, biriai, kompaktiniai (gal dar kokiai reiktų?), tačiau nesusigaudau kuris šepetėlis kuriai skirtas  blush2.gif gal galėtumėte pakonsultuoti? 4u.gif


2. ir 3. nerekomenduociau - na tik 2. esu bandzius, bet man zymiai labiau patiko SIS, kuris pasirode malonesnis, svelnesnis ir siaip smagesnis rankoje (bet jis standesnis). Nebent jums labai svarbus kompaktiskumo klausimas ir tikrai nesiosites ta sepeteli, bet bent del krempudros nemanau, kad ta darytumet.

1. ir 3. skirti kreminiai pudrai, nors ja galima tept ir kitokio tipo sepeteliu (kaip sioj foto virsuje - FOTO). Kuris geriau, smagiau, patogiau labai asmeniskas pasirinkimas, o kadangi 5. sepeteli gyvai senokai maciau, tai nebepasakysiu ar jis irgi is tu, kur butu galima krempudrai naudot.

2. sepetelis skirtas biriai ir presuotai pudroms, bet kaip rasiau, man labiau patiko bronzer brush, kuris standesnis, bet malonesnis. As ji naudojau abieju rusiu pudroms ir puikiai tiko, tik jau jis padengdavo stipriau, t.y. daugiau maskuojant, ne taip lengvai kaip paprastu sepeteliu (bet ir ne per sunkiai, kad butu miltuotas veidas, tiesiog po trupti tepi ir matai reikai daugiau ar ne).

4. sepetelis irgi skirta biriai arba presuotai pudrai - sita rekomenduociau labiau nei 2. ar mano ideta bronzer brush, t.y. sitas populiaresnis, reikalingesnis. Be to, galima ir skaistalus juo tept, jei nebus per didelis (ir jei nepatiks naudoti pudrai ar pan). Tik nepamirst reiketu, kad po naudojimo skaistalams reiketu isplaut pries naudojant vel pudrai.

5. sepetelis universalus, skirtas naudoti pudrai, skaistalams, bronzatui - su juo pasidengia produktas labai lengvai, perregimai beveik.


Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 09 03, 12:47)



AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Mergučios, kurios bandę kirstą šepetėlį akių pravedimui iš Ecotools ar CS. Ar jie jums patinka, kurį man geriau imti? Ar ieškotis kitų firmų?
aš turiu CS kur su dviem galais, vienam kirstas, kitam šešėliams dengti, bet labai jis išsidraikęs..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 09 07, 15:40)
Mergučios, kurios bandę kirstą šepetėlį akių pravedimui iš Ecotools ar CS. Ar jie jums patinka, kurį man geriau imti? Ar ieškotis kitų firmų?
aš turiu CS kur su dviem galais, vienam kirstas, kitam šešėliams dengti, bet labai jis išsidraikęs..

CS neblogų turi, mano ne dvipusis, visai gerai laiko smile.gif
Atsakyti
nusipirkau ecotools foundation brush tepti makiažo pagrindui, pasitepiau ir likau su gan ryškiais dryžiais lotuliukas.gif kaip jūs sugebat su šepetėliais tolygiai pasitept?
Atsakyti
AR kas bandete Eurokoj pardavinejamus ryskiaspalvius sepetelius UBU? L. aki traukiantys, tik ar verti kazin demesio?
Atsakyti
sakykit merginos netycia uztikau stai toki puslapiuka:
http://www.cosmetic-...wder-pop-36248/
turbut cia viskas fuflo kad tokios kainos? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 09 08, 20:09)
nusipirkau ecotools foundation brush tepti makiažo pagrindui, pasitepiau ir likau su gan ryškiais dryžiais  lotuliukas.gif  kaip jūs sugebat su šepetėliais tolygiai pasitept?

tai ir sepetelis sepeteliui nelygus smile.gif as kai naudojau CS, tai visai nepatiko, o va panasus is MAC tiesiog puikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linine~ @ 2011 09 12, 23:08)
sakykit merginos netycia uztikau stai toki puslapiuka:
http://www.cosmetic-...wder-pop-36248/
turbut cia viskas fuflo kad tokios kainos? unsure.gif  g.gif

MAC tai tikrai fuflo. Nedrįsčiau nieko pirkt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2011 09 12, 15:10)
AR kas bandete Eurokoj pardavinejamus ryskiaspalvius sepetelius UBU? L. aki traukiantys, tik ar verti kazin demesio?


viena turiu akiu seseliams smile.gif
Atsakyti
koki rekomenduotumet sepeteli kreminei pudrai 4u.gif nes turiu dabar No7 nu sakes kaip seres doh.gif , nesu tokio turejus, kad taip sertus kaip, kad No7 doh.gif
Atsakyti