Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(irisas @ 2011 08 16, 00:28)
tikrai padirbinėja, kažkur buvau užtaikius pas kiniečius  doh.gif



QUOTE(Povila$ @ 2011 08 16, 01:21)
Padirbinėja wink.gif

No jooo... jeigu jau tokias pigiūškas padirbinėja. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karolina.bloom @ 2011 08 11, 22:17)
Mergaites, ieskau kosmetiniu sepeteliu rinkinio..jus patyrusios,zinot kurie geresni,gal galit patarti?reikia iki 50lt


noreciau jau su deklu ir pasirinkimo is ne maziau nei 10 sepeteliu..gal dar ka galit pasiulyti?
Atsakyti
QUOTE(karolina.bloom @ 2011 08 16, 19:58)
noreciau jau su deklu ir pasirinkimo is ne maziau nei 10 sepeteliu..gal dar ka galit pasiulyti?


Nusipirkau pradžiai štai tokį rinkinuką:
http://www.coastalsc...k-brush-set.cfm

Tai pirmi mano šiek tiek rimtesni šepetėliai, nes prieš tai akims buvo tik pavieniai pigiai pirkti, o veidui visi su paskirtim (egipto žemei, meteoritams ir pnš). Tikrai esu patenkinta rinkinuku, visi šepetėliai daugiau ar mažiau naudojami (lūpų nelabai naudoju). Tik galėtų blending brush būti šiek tiek mažesnis smile.gif Tai patariu šiek tiek dadėti ir nusipirkti kažką panašaus, nes kiek ieškojau tai man čia pasirodė optimaliausias variantas. Su siuntimu man gavosi apie 86Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhyi @ 2011 08 16, 23:15)
Nusipirkau pradžiai štai tokį rinkinuką:
http://www.coastalsc...k-brush-set.cfm

Tai pirmi mano šiek tiek rimtesni šepetėliai, nes prieš tai akims buvo tik pavieniai pigiai pirkti, o veidui visi su paskirtim (egipto žemei, meteoritams ir pnš). Tikrai esu patenkinta rinkinuku, visi šepetėliai daugiau ar mažiau naudojami (lūpų nelabai naudoju). Tik galėtų blending brush būti šiek tiek mažesnis  smile.gif Tai patariu šiek tiek dadėti ir nusipirkti kažką panašaus, nes kiek ieškojau tai man čia pasirodė optimaliausias variantas. Su siuntimu man gavosi apie 86Lt  smile.gif


na man reiketu iki 50lt
Atsakyti
Sveikos gal kas turi toki teptuka krempudrai paskirstyti,kaip Jums jisai,ar bent siaip nuomoniu is ismananciu sulaukt noreciau. http://www.erdesa.lt...prekes/2268.jpg .Bei gal kuri imestumete kokius sepetelius antakiams susukuot,bei blakstienoms atskirt nauduoja. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 24 rugpjūčio 2011 - 02:15
QUOTE(mr nobody @ 2011 08 24, 03:12)
Sveikos gal kas turi toki teptuka krempudrai paskirstyti,kaip Jums jisai,ar bent siaip nuomoniu is ismananciu sulaukt noreciau. http://www.erdesa.lt...prekes/2268.jpg .Bei gal kuri imestumete kokius sepetelius antakiams susukuot,bei blakstienoms atskirt nauduoja.  4u.gif

teko ciupineti si ir Inglot, tai Erdesos labai seresi, todel pasirinkau Inglot ax.gif
antakiams sukuoti tinka ir nuo seno tuso sepetelis, bet buna tokiu ir pirkti, turiu visa poka ir MAC (ten ju gal 20) o blakstienoms sukuoti nepamainomos Inglot sukutes, astrios, tankios ir kas fainiausia, sulenkiamos, tad patogu jas nesiotis su savimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 28 rugpjūčio 2011 - 18:16
Aciu Adrineja 4u.gif tai teks pasizvalgyt po inglot lentyneles.
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 08 29, 02:14)
Aciu Adrineja  4u.gif tai teks pasizvalgyt po inglot lentyneles.

drinks_cheers.gif tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 08 29, 02:14)
Aciu Adrineja  4u.gif tai teks pasizvalgyt po inglot lentyneles.

O kur cia reik zvalgytis smile.gif -mane irgi domina sepeteliai skaistalams ir seseliu isskaidymui..
Atsakyti
Siuo metu naudoju The Body Shop sepetelius makiazui, kol kas tai vieni is geriausiu sepeteliu kuriuos esu turejusi thumbup.gif minkstuciai, lengvuciai, lengvai ir tolygiai tepasi, man jie patys paciausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 08 29, 13:00)
O kur cia reik zvalgytis  smile.gif -mane irgi domina sepeteliai skaistalams ir seseliu isskaidymui..

Oze 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 29, 12:12)
Siuo metu naudoju The Body Shop sepetelius makiazui, kol kas tai vieni is geriausiu sepeteliu kuriuos esu turejusi  thumbup.gif  minkstuciai, lengvuciai, lengvai ir tolygiai tepasi, man jie patys paciausi  biggrin.gif

tai turbut nedaug esat bande smile.gif
pudrai visai nieko, bet seseliams tai man nelabai rolleyes.gif
Atsakyti