Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Seila @ 2011 07 14, 09:14)
Labas rytas... 4u.gif Rekomenduokite sepeteli biriai pudrai, skaistalams...Kad butu didelis visam veidui, kartu tiktu kaklo sriciai...Neisivaizduoju, vakar nuejau i KritiAna apsidairyti, aisku kosmines kainos bet ir siaip nieko ypatingo as nematau. blush2.gif  doh.gif

Biriai pudrai naudoju nuostabu NARS sita (paskutinis foto) wub.gif
geresnio sepetelio neteko savo kelyje sutikti. mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
Ta trumputi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2011 07 14, 13:11)
Ta trumputi? 4u.gif

Aha, jis neilgas ir storas, labai patogu ir dekolte, ir veida pudruoti. Man jis superinis. Kiek esu bandzius, tai tikrai MANO sepetelis No.1 thumbup.gif
Skaiciukus reikia paziuret numeri, jei domina. Mintinai neatsimenu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 14 liepos 2011 - 12:27
As kazkaip visada norejau ilgo kotelio ir kad butu daug plaukeliu tu, platus toks... blush2.gif idomu kaip butu su tokiu... smile.gif merginos ir kur perkat sepetelius?nerandu nieko gero parduotuvese... 4u.gif
Roxete, parasyk jei nesunku nr. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 07 14, 13:26)
Aha, jis neilgas ir storas, labai patogu ir dekolte, ir veida pudruoti. Man jis superinis. Kiek esu bandzius, tai tikrai MANO sepetelis No.1  thumbup.gif
Skaiciukus reikia paziuret numeri, jei domina. Mintinai neatsimenu  unsure.gif


As tokio tipo, t.y. bronzato, turiu is EcoTools - pudrai irgi naudoju, bet man su kabuki patinka labiau. Sitas per daug itrina, o man uztenka lengvesnio pasipudravimo.

QUOTE(Seila @ 2011 07 14, 13:42)
As kazkaip visada norejau ilgo kotelio ir kad butu daug plaukeliu tu, platus toks... blush2.gif idomu kaip butu su tokiu... smile.gif merginos ir kur perkat sepetelius?nerandu nieko gero parduotuvese... 4u.gif
Roxete, parasyk jei nesunku nr. 4u.gif


Tas NARS (ar bet koks kitas taip atrodantis) yra bronzato (bronzer) septelis. Nors bronzatui man tokie nepatinka, nes jie stori, koncentruoti, tai ir tepa ryskiai iskart. As pudrai saveji naudoju ir patenkinta, bet naudoju kai noriu didesnio maskavimo, stirpesnio padengimo. Lengvam padengimui naudoju ELF kabuki sepeteli.

Siaip labai suzavejes, be galo patikes ir labai didelis pudrai septelis yra toks is SEPHORA - vertas kiekvieno cento wub.gif Sepetelis labai purus, labai svelnus, smagiai jauciasi ant veido (braukiant tarp sereliu kaip vejelis susidaro, tai ir atgaivina odyte) - nebeturiu jo tik todel, kad negaliu naturaliu seriu sepeteliu naudot, o sitas butent is naturaliu sereliu.
Atsakyti
Na va, man todel ir nelabai mieli atrodo tie trumpi sepeteliai...norisi man lengvai praeiti per veideli...trumpas atrodo tvirciau, daugiau padengia o man to nesinori... blush2.gif o kur kazin galima gauti ta Sephora sepeteli... g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2011 07 15, 10:03)
o kur kazin galima gauti ta Sephora sepeteli... g.gif  4u.gif

Is sephora.com
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 07 14, 09:47)
Biriai pudrai man labai tinka kabuki tipo sepeteliai kaip ELF,TBS ( cia is nebrangiu) . O skaistaliukams jau reik kitokio plonesnio 4u.gif  is tbs blush brush labai patinka .

man is eco tools blush brush geresnis, geriau kabina skaistalus, su anuo tai makaluoji ir nieko... ir svelnumu niekuo nenusileidzia TBS galima sakyt.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 15 liepos 2011 - 13:49
QUOTE(RainyDay @ 2011 07 15, 14:49)
man is eco tools blush brush geresnis, geriau kabina skaistalus, su anuo tai makaluoji ir nieko... ir svelnumu niekuo nenusileidzia TBS galima sakyt.


As pritariu del TBS skaistalu sepetelio - man jis irgi nieko gero, toks plokstokas, netepa, neissklaido gerai. Skaistalams man zymiai patogesni puresni sepeteliai.

Isvis TBS man tik 'face&body' sepetelis patikes, akims tai labai nepatike, skaistalams toks is dideles bedos tik. Bet siaip tikrai ne tie sepeteliai, kuriuos pirkciau.
Atsakyti
Mergaites, tai pasidalinkit kokius sepetukus turit avo kosmetinej, kuriais patenkintos, kuriais nelabai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2011 07 16, 10:09)
Mergaites, tai pasidalinkit kokius sepetukus turit avo kosmetinej, kuriais patenkintos, kuriais nelabai  4u.gif  4u.gif


As siuo metu turiu SIGMA (maskavimo, seseliams ivairiu bei kirsta skaistalu/konturavimo), ECOTOOLS (bronzato, kuri naudoju pudrai), ELF (po $1 baltais koteliais seseliu tepimui visam vokui ir 'studio' linijos kabuki bei pudrai, veduoklini ir skaistalams), MAC (viso voko dengimui seseliu), DIOR (pravedimo, bet naudoju plonai seseliu linijai tept), SEPHORA (2vnt 'mineral powder', nr45), dar ESTEE LAUDER (seseliu sklaidymui), TARTE (maskuoklio dvipusi is rinkinio), WET'N'WILD (is rinkinio kabuki), SMASHBOX (is rinkinio, pusmenulio formos, naudoju skaistalams), kazkoki bevardi blakstienoms/antakiams, PHYSICIAN's FORMULA (is rinkinio pravedimo) ir COASTAL SCENTS (pudros bei kirsta skaistalu/konturavimo).

Siaip esu patenkinta visais turimais - kas nepatike esu pardavus, padovanojus ir pan., o pasilikus megstamiausius bei labiausiai naudojamus. Nors ir is ju vieni dazniau, kiti labai retai naudojami. Pvz.: MAC ir DIOR nebepamenu kada naudojau paskutini karta, is visokiu rinkiniu paimtus taip pat retai, nebent TARTE ir SMASHBOX dazniau, o kitus ekstra atvejais... ax.gif

Einamiausi man yra ELF kabuki, SIGMA seseliu bei kirstas, COASTAL SCENTS abu. Tai cia tokie nuolat naudojami kasdien ir daznai. Bet pas mane beveik visi sepeteliai turi savo paskirti, produktus (pvz Coastal Scents pudros sepeteliu tepu benefit '10' bronzata/highlighteri ir duagiau niekam jo nenaudoju), tiesiog pritaikau kazkam, patinka kaip tuo sepeteliu dengiasi ir pagrinde tam produktui naudoju.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 07 16, 17:53)


Gal galima nuorodas šepetėlių iš CS?
Atsakyti