Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Sultry @ 2011 06 22, 14:29)
bigsmile.gif
pasidariau tokią išvadą:
reikia imti su dėklu (kad būtų transportavimui),o pieštukinę pasidarysiu pati pagal 6combo9 pavyzdį  4u.gif

o kaip uzsakinesime)) turbut reikia tarpininkes pagalbos ...nes muitine irgi gali sustabdyti , nes suma nemaza jau iseina )

SORRY UZ OFF ( daugiau nerasysiu) SORRY!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 22 birželio 2011 - 13:36
QUOTE(Sultry @ 2011 06 22, 13:29)
bigsmile.gif
pasidariau tokią išvadą:
reikia imti su dėklu (kad būtų transportavimui),o pieštukinę pasidarysiu pati pagal 6combo9 pavyzdį  4u.gif

aš dėkle laikau, CoastalScents labai normalios kainos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 06 22, 15:53)
aš dėkle laikau, CoastalScents labai normalios kainos wub.gif


aš iš Sigma turbūt viską imsiu smile.gif

Ulitka, susirašom AŽ. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2011 06 22, 12:38)
dar pasiteirausiu,kas paciai atrodytu patogiau sepeteliams laikyti: piestukine ar deklas?  blush2.gif


As kaip ir 6Combo9 sepetelius laikau piestukinej, o tiksliau vazoje su akmeneliais. Man taip patogiau ir greiciau naudojimui pasiima, o ir aiskiai matau ka turiu (t.y. svarus sepeteliai pas mane stovi dekle ir siaip stalciuke, o jau naudojami tame inde, tai nereikia ziuret svarus ar ne sepetelis). 4u.gif
Atsakyti
siandiena nusipirkau mac109 maza konturavimo sepeteli,labai smagus,bet manau 22svaru vargu ar vertas.as is drauges uz 10eu nusipirkau tai uz tiek tikrai superinis biggrin.gif
stai toks
user posted image
Atsakyti
Laba diena, mergaites,

uzsukau i tema ir visai neismanele pasijutau - turiu sepetuka is egipto zemes tai egipto zemei ir naudoju, o seselius su idetais i vidu arba pirsto pagalvele teplioju blush2.gif doh.gif pagalvojau kad reik ruostis grizimui i darba ir susitvarkyt kosmetine is esmes. dabar galvoju kuriuos sepetelius prisikirtumes prie must have? g.gif be go neissiverstumet? ir ka su juo tept reiktu blush2.gif hihihi.gif tikiuos nesupyksit uz ziopluma 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
kuo skiriasi sintetiniai sepeteliai nuo naturalaus plauko? ax.gif koki geriau rinktis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingiuux22 @ 2011 07 07, 16:39)
sveikos merginos,
kuo skiriasi sintetiniai sepeteliai nuo naturalaus plauko? ax.gif  koki geriau rinktis? ax.gif


Na skirtumas tas ir yra, kad vieni naturalus, o kiti sintetiniai (t.y. nenaturalus), o jau kuri rinktis pagal savo norus/poreikius. Nei vieni nera pranasesni vien del serelio kilmes, nes dabar tu sepeteliu firmu yra n+1 ir tiek naturalus, tiek sintetiniai yra vieni svelnus, kiti siurkstus, treti tarpiniai ir tt. Gal naturalus daugiau seresi, bet vel nuo sepetelio priklauso - turiu ir vienu, ir kitu pas save, bet tikrai ne visi naturalus seriasi, kiti ne plaukelio nepamete. 4u.gif Tiesa, jei jusu oda jautri, tai naturalus sereliai gali suerzint - as butent jautriaode esu, tai veidui tik sintetinius (su isimtim skaistalam naudoju naturalius), o akims ir sintetinius, ir naturalius.
Atsakyti
kazin ar kas gali palyginti kurie sepetukai geresni? sigma ar cs? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 07 13, 21:14)
kazin ar kas gali palyginti kurie sepetukai geresni? sigma ar cs? 4u.gif


Sigma geresni, bet jie ir brangesni. CS labai pigus, bet pagal kaina kokybe puiki.
Atsakyti
Labas rytas... 4u.gif Rekomenduokite sepeteli biriai pudrai, skaistalams...Kad butu didelis visam veidui, kartu tiktu kaklo sriciai...Neisivaizduoju, vakar nuejau i KritiAna apsidairyti, aisku kosmines kainos bet ir siaip nieko ypatingo as nematau. blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2011 07 14, 09:14)
Labas rytas... 4u.gif Rekomenduokite sepeteli biriai pudrai, skaistalams...Kad butu didelis visam veidui, kartu tiktu kaklo sriciai...Neisivaizduoju, vakar nuejau i KritiAna apsidairyti, aisku kosmines kainos bet ir siaip nieko ypatingo as nematau. blush2.gif  doh.gif

Biriai pudrai man labai tinka kabuki tipo sepeteliai kaip ELF,TBS ( cia is nebrangiu) . O skaistaliukams jau reik kitokio plonesnio 4u.gif is tbs blush brush labai patinka .
Atsakyti