Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Ulitka @ 2011 06 15, 13:46)
http://cgi.ebay.co.u...=item4aabfc9773
tai cia ir nepirkti???? irgi nesamone kokia nors taip?/((( o taip noresi ))) g.gif
o kiek MAC 187  kainuoja??? kaip atskirti(ebay tarkim) originaluma???

Šitas rinkinukas, tai rašo, kad limituoto leidimo. Tik nežinau, ar originalus, ar ne. Šiaip girdėjus, kad MAC šepetėliai tokiuose limituoto leidimo rinkinukuose, būna daug prastesnės kokybės, negu normalūs MAC šepetėliai. O MAC 187 kainuoja $42.
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 06 15, 12:46)
http://cgi.ebay.co.u...=item4aabfc9773
tai cia ir nepirkti???? irgi nesamone kokia nors taip?/((( o taip noresi ))) g.gif
o kiek MAC 187  kainuoja??? kaip atskirti(ebay tarkim) originaluma???


Del sio rinkinuko originalumo nepatarsiu - nesidomiu MAC sepeteliais. ax.gif Siaip reiketu zinot, kokie buna tikrieji limituoti rinkiniai (aisku jie skiriasi, tai reikia ziuret zinant kuriu metu sis rinkinys ir lygint pagal originalu kur nors foto radus ar pan), lygint su tikrai originaliais ir ziuret kas kaip. Ebay dar ziureciau pardavejo reitingus - is tokiu be atsiliepimu turbut nepirkciau (nors daznai patys pirmieji pardavimai buna geresni, kad gerus atsiliepimus susirinkt). Dar ziureciau kokios kitos prekes (jei nuolat tik MAC ir dideliais kiekiais, tai itartina), kiek tokiu paciu rinkiniu turi, is kur siuncia ir pan. Galima lygint su originalu nuotraukom, bet vistiek realiausia ir tikriausia yra lygint turint originala ir ta lyginamaji daikta vienas salia kito.

Beje, pas pardaveja man uzkliuvo kad dvieju rusiu MAC rinkinius turi - abu 'buy it now' kaina, bet galima ir savo siulyt. Na bet uzkliuvo labiau tas, kad butent sio auksinio rinkinio turi 3 vienetus pardavime, o 2 jau parduoti, o raudono rinkinio turi 4, o 1 pardaves. Man kazkaip ne taip skamba, kad abieju (limituotu) turi po 5vnt, kad kaina ne aukcionine (aisku pasirinkimo reikalas cia, bet limituotus gi ir uz brangiau lengva parduot), kad dar naujas pardavejas.

Nezinau, gal per daug baile esu, bet tokiu prekiu, kur padirbineja, kur neturejus, nemanau kad atskirciau neoriginala ir pan geriau neperku pigiau, o perku ten, kur tikrai originalumu nereikia suabejot.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 06 15, 12:46)
http://cgi.ebay.co.u...=item4aabfc9773
tai cia ir nepirkti???? irgi nesamone kokia nors taip?/((( o taip noresi ))) g.gif
o kiek MAC 187  kainuoja??? kaip atskirti(ebay tarkim) originaluma???

Esu isitikinusi , kad cia neoriginalas. Negali pardavejas toks durnelis buti , kad uz tokia kaina MAC pardavineti 4u.gif
Atsakyti
merginos, kuris rinkinukas atrodo "dažniau naudojamas" ?gal kuri turit kažkurį? kokie atsiliepimai?
kas pirkot Sigma ar pirkote pačios ar per tarpininkę (jei per tarpininkę,gal kurią rekomenduosit?)

SIGMA COMPLETE KIT
user posted image
vs.


SIGMA PREMIUM PROFESSIONAL KIT
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 21 birželio 2011 - 15:13
QUOTE(Sultry @ 2011 06 21, 16:12)
merginos, kuris rinkinukas atrodo "dažniau naudojamas" ?gal kuri turit kažkurį? kokie atsiliepimai?
kas pirkot Sigma ar pirkote pačios ar per tarpininkę (jei per tarpininkę,gal kurią rekomenduosit?)


as uz pirma rinkinuka) Nors pati ir neturiu , bet paskutiniu metu labai daug domiuosi sepetukais) nes NORIU , tai kiek is pirmo zvilgsnio matau , kad pirmas ) blush2.gif

idomu ka mergaites parasys)

as sau va sita noriu .. )) bet irgi kol kas nezinau kaip atsiusti )gal galim pasidalinti siuntimo islaidom?As Vilniete 4u.gif
http://www.sigmabeau...p;PhotoNumber=3
g.gif gal kas ka blogo pasakys) Man svarbu kad su dekliuku butu , tai isrinkau kelionini g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 21 birželio 2011 - 17:14
vat aš ir manau,kad pirmas toks "realistiškesnis" ir labiau būtinas pradedant kaupti krepšelį smile.gif

Travel kit'us ir aš žiūrėjau, bet noriu rinkinuko kaip reikiant smile.gif keliaujant ar šiaip ar taip nedaug dažausi..
Rinkinį imsiu su dėkliuku (jei jau imtis reikalo,tai iš esmės blush2.gif )


beje,tas šepetėlių dėklas-džiovintuvas Dry 'n Shape system. kaip manot,jame galima ištisai laikyti šepetėlius ar tik džiovinant? doh.gif Svarstau,gal ten koks šildymas reguliuojamas yra,kurį išjungus gali daiktas tarnauti tiesiog kaip dėkliukas. būtų labai patogu rolleyes.gif

Dabar turiu vos 4 šepetėlius:
1. the body shop didįjį, kurio kotas atsiskyrė nuo metaliuko ir šerelių doh.gif (vis pagailiu išmest,nes kartais meteoritams panaudoju blush2.gif )
user posted image
2. artdeco powder brush,
user posted image
3. artdeco mineraliniam paakių maskuokliui dengti; neberandu paveikslėlio g.gif naudoju šešėliams dengti,nes maskuoklį pardaviau biggrin.gif
4. make up store kirstą šepetėlį akių pravedimui piešti:
user posted image(šiuo esu bene labiausiai patenkinta,mano metų atradimas tokia šepetėlio forma buvo (iki tol nemokėjau pravedimo daryt doh.gif blush2.gif ))

Ulitka, aš ir gyvenu Vilniuje, galėtume kooperuotis. kiek siuntimas į LT kainuoja? unsure.gif


p.s. kaip manot, kuris šepetėlių laikymo būdas patogesnis:?
1. Brush roll
ar
2. Pieštukinė smile.gif

kaina ir komplektacija ta pati.
jei pieštukinę pirkti ne juodą, prideda šepetėlį E25 dovanų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 21 birželio 2011 - 18:54
ir dar vieną "atradau" kosmetinėj:
5. Mac 209 (pravedimui akims)
user posted image (buvau pamiršus apie šį,nes praktiškai nenaudoju)  blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 21 birželio 2011 - 19:02
QUOTE(Sultry @ 2011 06 21, 19:39)
beje,tas šepetėlių dėklas-džiovintuvas Dry 'n Shape system. kaip manot,jame galima ištisai laikyti šepetėlius ar tik džiovinant?  doh.gif  Svarstau,gal ten koks šildymas reguliuojamas yra,kurį išjungus gali daiktas tarnauti tiesiog kaip dėkliukas. būtų labai patogu  rolleyes.gif


As i ji ziuriu, bet vis atidedu pasidovanojima ax.gif Siaip kiek suprantu neskirtas jis laikymui, tik dziovinimui, o ir dziovinama istiestam (ne suvyniotam). Ten jokiu jungikliu nera - tiesiog ta medziaga padeda istraukt dregme is sereliu ir vanduo greiciau isgaruoja per ja nei paprastai. O ir dydziu man rodos nelabai patogus tas deklas (jei nuolatiniam laikymui), be to, daugiau vietos didesniems sepeteliams, o seseliu/pravedimo ir tt vos keliso vietos skirtos.

Del rinkinio, tai as uz pirmaji - man jis toks patogesnis atrodo, antrame labai jau daug visokiu antakiu, pravedimu ir pan sepeteliu, kuriu man nereiketu, bet tuo paciu keletas pudroms/skaistalams tokiu geru yra jame. Ai, sunku patart - reiketu ziuret kuriam daugiau reikalingu yra. 4u.gif
Atsakyti
Shopingas, aciu uz isaiskinima del deklo dziovinimui ir uz nuomone 4u.gif

dar pasiteirausiu,kas paciai atrodytu patogiau sepeteliams laikyti: piestukine ar deklas? blush2.gif
Atsakyti
Aš tai šepetėlius taip laikau:
user posted image
(foto iš interneto) tai patogesnio būdo neįsivaizduoju. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2011 06 22, 12:38)
Shopingas, aciu uz isaiskinima del deklo dziovinimui ir uz nuomone  4u.gif

dar pasiteirausiu,kas paciai atrodytu patogiau sepeteliams laikyti: piestukine ar deklas?  blush2.gif

kaip man tai deklas)
as tai uzsakiau keisa) toki ....lauksiu dabar
http://www.youtube.c...feature=related

tai ziuresiu kaip laikyti patogiau bus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 22 birželio 2011 - 13:30
bigsmile.gif
pasidariau tokią išvadą:
reikia imti su dėklu (kad būtų transportavimui),o pieštukinę pasidarysiu pati pagal 6combo9 pavyzdį 4u.gif
Atsakyti