Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(_Ausrike_ @ 2011 05 19, 20:58)
Kazkaip ziuriu yra internete lietuvaiciu parduodamas sis sepetelis arba ju rinkinys, taciau kazkaip nesinori padielkos nusipirkti... Internete prisiskaiciau, kad atseit yra nemazai tokiu Made in China MAC produktu  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


Rinkiniu neziurekit per daug - cia dazniausiai padielkos buna, nes siaip rinkiniu MAC nesiulo, nebent buna limituoti, bet ten po kelis sepetelius tik, spec. deklai ir pan. O kur siulo sepetelius nuo-iki rinkiniuose, tai pilnas ebay tokiu padielkiniu gerybiu. doh.gif

Kas del pavieniu sepeteliu, tai vel reiketu ziuret kur pirkt, bet originalo niekur labai pigiai nenupirksit, vistiek kainuos. O bet kuriuo atveju geriau sumoket daugiau ir but tikrai, kad originalas nei maziau sumokejus vis svarstyt kaip yra is tiesu...

Na o tas uzrasas 'Made in China' ne visada reiskia padielka - ant MAC sepeteliu ir toks uzrasas sutinkamas ju parduotuvese.
Atsakyti
ateinu pasiguosti, šiandien ploviau savo sigma 187 ir išsitraukė plaukai visi iš geležiuko sad.gif Sugrudau atgal susinervinus, bet ryte jau vėlavau į darba tai daugiau nieko ten ir nenagrinėjau
Seniau buvau rašiusi kad šeriais ir dažosi, turbut dėl šėrimosi ir nutiko taip. dar kam nors buvo? Kiap manot verta paklijuot, jei taip su kuo?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 05 31, 10:10)
ateinu pasiguosti, šiandien ploviau savo sigma 187 ir išsitraukė plaukai visi iš geležiuko sad.gif Sugrudau atgal susinervinus, bet ryte jau vėlavau į darba tai daugiau nieko ten ir nenagrinėjau
Seniau buvau rašiusi kad šeriais ir dažosi, turbut dėl šėrimosi ir nutiko taip. dar kam nors buvo? Kiap manot verta paklijuot, jei taip su kuo?

blink.gif o orginala pirkot? taip gundziaus sigma sepetukais keliais, bet dabar tai jau nebezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 05 31, 10:10)
ateinu pasiguosti, šiandien ploviau savo sigma 187 ir išsitraukė plaukai visi iš geležiuko sad.gif Sugrudau atgal susinervinus, bet ryte jau vėlavau į darba tai daugiau nieko ten ir nenagrinėjau
Seniau buvau rašiusi kad šeriais ir dažosi, turbut dėl šėrimosi ir nutiko taip. dar kam nors buvo? Kiap manot verta paklijuot, jei taip su kuo?

ogo blink.gif kaip nemalonu unsure.gif
siaip man didziausias seriasi, o smulkesni akin praktiskai ne, bet tokios situacijos neturejau schmoll.gif
nu, zinok ir as susinervuociau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 05 31, 09:15)
blink.gif  o orginala pirkot? taip gundziaus sigma sepetukais keliais, bet dabar tai jau nebezinau  g.gif

aha originalus, tai va ir galvoju koks pravalas, nors apie kitus nieko blogo negalėčiau paskyt nes tikrai nesišeria, šis daugiausia šėrėsi nuo pradžių. Didžiausia liūdesys kad kremine pudra su juo dengdavau o dabar ka reiks daryt g.gif ir džiovinau kaip priklauso ir ploviau kaip parodyta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 31 gegužės 2011 - 13:26
QUOTE(vienintelė @ 2011 05 31, 14:23)
aha originalus, tai va ir galvoju koks pravalas, nors apie kitus nieko blogo negalėčiau paskyt nes tikrai nesišeria, šis daugiausia šėrėsi nuo pradžių. Didžiausia liūdesys kad kremine pudra su juo dengdavau o dabar ka reiks daryt g.gif ir džiovinau kaip priklauso ir ploviau kaip parodyta verysad.gif

gal pabandyk jiems laiska parasyt, kodel taip nutiko uzklaust? g.gif o is ju psl pirkai? afdrug sakys mes tau pakeisim blush2.gif nu kai sako viltis mirsta paskutine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 05 31, 14:11)
gal pabandyk jiems laiska parasyt, kodel taip nutiko uzklaust? g.gif o is ju psl pirkai? afdrug sakys mes tau pakeisim  blush2.gif nu kai sako viltis mirsta paskutine  doh.gif

taip iš jų puslapio, na gal ir gera mintis laiška parašyt, manau atrašytu kad blogai prižiūrėjau smile.gif jei visgi prisiruošiu tai padaryti tai būtinai brūkštelsiu ka jie man atsakė
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 06 01, 11:08)
taip iš jų puslapio, na gal ir gera mintis laiška parašyt, manau atrašytu kad blogai prižiūrėjau smile.gif jei visgi prisiruošiu tai padaryti tai būtinai brūkštelsiu ka jie man atsakė

drinks_cheers.gif lauksiu 4u.gif
manau, kad tikrai parasyk, nieko neprarasi, nemanau kazkodel, kad jie taip parasys, kad blogai priziurejai, seip uzsieni kiek teko susidurt prisiima atsakomybe thumbup.gif
karta pirkau Nars tusa ir tikrai negalejau nudot , sunkiai nusivale ir alergizavo labai, tai nunesiau i parde atgal ir net nesigincijo, pakeite kitu, kitos firmos thumbup.gif
sorry uz off topic 4u.gif
Atsakyti
Gal kas parekomenduotu gera Fan Brush ?
Fan brush
nes turejau is ELF, labai patiko, labai patogu deti shimmeri ir skaistalus, veida konturuoti, bet kad jis greit susidevejo... nei vormos laiko nei ka sad.gif
Atsakyti
Nusipirkau Erdesos apvalų šešėliams, tai kol kas jis man visai patinka; minkštas ax.gif
Atsakyti
Rekomenduoju Eco Tools šeptėlius. Pigūs bet tikrai kokybiški, minkštučiai thumbup.gif
Atsakyti
http://cgi.ebay.co.u...=item4aabfc9773
tai cia ir nepirkti???? irgi nesamone kokia nors taip?/((( o taip noresi ))) g.gif
o kiek MAC 187 kainuoja??? kaip atskirti(ebay tarkim) originaluma???
Atsakyti