Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Isploviau su sampunu ir paguldziau ant sono. Ir pastebejau kad pradejo skilinet. Kol daveziau iki douglas tai beveik visas suskilo. Siule nauja pasikeist, bet atsisakiau. Jei nuo pirmo plovimo taip atsitinka, tai tokio man neriekia, juk kaina nemaza. Jums ilgai jis tarnavo?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2011 05 03, 20:16)
Isploviau su sampunu ir paguldziau ant sono. Ir pastebejau kad pradejo skilinet. Kol daveziau iki douglas tai beveik visas suskilo. Siule nauja pasikeist, bet atsisakiau. Jei nuo pirmo plovimo taip atsitinka, tai tokio man neriekia, juk kaina nemaza. Jums ilgai jis tarnavo?


Ploviau kelis kartus, bet nepasilikau, nes man kabuki neitin tuo metu patikdavo (ta prasme forma, stilius sepetelio, ne butent MUFE kabuki).
Atsakyti
Galvoju gal nueit nusipirkt vel toki pati, kol nuolaida yra. Bet bijau kad vel taip nenutiktu. O Ka galvot apie chanel kabuki? Jis naturalus kiek zinau. Gal esat tureje?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2011 05 04, 14:13)
Galvoju gal nueit nusipirkt vel toki pati, kol nuolaida yra. Bet bijau kad vel taip nenutiktu.


Na tai jei vel nutiktu, vel grazintumet. Bet manau tiesiog tas buvo nekokybiskas ir tiek. Aisku tokie ivykiais paskui sugadina nora isvis kazka is tos firmos pirkt.... Bet pats MUFE kabuki tikrai super svelnus ir mielas. O del Chanel nepasakysiu - nebandzius.
Atsakyti
Jei su spec. skysciu valyti, tai plauti isvis nereiketu? Gal tada nesuskiltu.
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2011 05 04, 20:47)
Jei  su spec. skysciu valyti, tai plauti isvis nereiketu? Gal tada nesuskiltu.

na man tai su tuo skysciu paskui smirda tie teptukai, cia tam kartui gal ir gerai, bet plauti visvien norisi, nes neisivalo iki galo o ir kvapelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2011 05 04, 20:47)
Jei  su spec. skysciu valyti, tai plauti isvis nereiketu? Gal tada nesuskiltu.


Plauti vistiek reikai sepetelius. Dezinfekciniai skysciai tik tam kartui. Na prailgina ta laika tarp plovimu, bet nepakeicia pacio isplovimo kai isplaunamas produktas is sepetelio - su dezinfekciniu skysciu jis gaunasi nubakterinamas, bet susikaupusio produkto vistiek viso neisvalai is sepetelio. Pvz kai naudojama kelioms klientems tas pats sepetelis (kad ir parduotuveje kai norit kazka isbandyt, tai konsultantes tuo skysciu pravalo sepetelius), pati kai norit nubakterint ir pan.
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Man šiandien šventė: prieš savaitę užsisakiau Sigmos šepetėlius ir šiandien jau gavau bigsmile.gif thumbup.gif Tikrai nesitikėjau, kad taip greit atsiųs. Ir nebuvo jokių papildomų mokesčių, nes siuntinys buvo pažymėtas kaip "gift" ir pirkau tipo 1 šepetėlį už 15$ lotuliukas.gif
Dar ir dovanų pridėjo 1 kelioninį šepetėlį. Kokybė atrodo labai gera, visi labai švelnūs wub.gif
Pirkau foundation brush, concealer brush "Hollywood Glamour Retractable Kabuki" ir 3 skirtingus blending brush ax.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas naudojat davinci šepetėlius?
Atsakyti
Isisgijau TOO FACED kabuki sepeteli. Parasyta kad tinka bronzantui, skaistalams, pudrai, shimeriui. Labai minkstas, tik nelebai patinka, kad dizainas toks ,,barbiskas" - jis ruzavas, Toks itraukiamas. Gal kas esat tureje? Kokie ispudziai?
Atsakyti
ketinu iš sigmos ir coastal scents užsisakyti šepetėliu, bet nežinau kaip,gal gali kas nors paaiškinti? pvz.: kur atsiimti?kaip sumokėti?kada atsiunčia? ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(rududu_miau_miau @ 2011 05 08, 09:23)
ketinu iš sigmos ir coastal scents užsisakyti šepetėliu, bet nežinau kaip,gal gali kas nors paaiškinti? pvz.: kur atsiimti?kaip sumokėti?kada atsiunčia? ačiū labai

atsiunčia paštu, gaunate lapelį ir žygiuojat į paštą smile.gif mokate užsakinėdamos kortele arba paypal'u smile.gif
Atsakyti