Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(DA_LI @ 2011 04 24, 23:28)
Beje, ir ant Mac šepečių rašo tą China? Nes kad ant Dior šepečių , tai taip pat girdėjau.


Ne ant visu - ant kai kuriu Japan raso, bet yra ir China uzrasas. Ir tai ne kelios tokios firmos, daug tokiu yra. As kazkaip isvis nekreipiu demesio i pagaminimo sali, ziuriu, kad is patikimos parduotuves (jei internetines, o ne siaip parduotuves) pirkt ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot koki svelnuteli "stippling" su baltais galiukais sepeteli, kuris nejautrintu odos? Turejau Mac 187, bet man jis per siurkstus ilgiau pabraukius blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2011 04 25, 00:42)
Gal kas zinot koki svelnuteli "stippling" su baltais galiukais sepeteli, kuris nejautrintu odos? Turejau Mac 187, bet man jis per siurkstus ilgiau pabraukius blink.gif


Man Sigmos tokio tipo patiko, bet jau nebepalyginsiu su MAC.

O jus gal aplamai jautri naturaliems sereliams? Ar ne? g.gif Nes tokiu atveju turbut nei vienas tokio tipo sepetelis neitiks, nes jame maisyti naturalus ir sintetiniai sereliai.... Seniau mano oda ne tokai jautri budavo, tai naturaliu seriu sepetelius naudojau, dabar jautresne, tai net patys svelniausi po kurio laiko sujautrina, tad teko visus keist i sintetiniu seriu sepetelius (nors akims be problemu naudoju ir naturaliu seriu).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 25, 01:04)
Man Sigmos tokio tipo patiko, bet jau nebepalyginsiu su MAC.

O jus gal aplamai jautri naturaliems sereliams? Ar ne?  g.gif Nes tokiu atveju turbut nei vienas tokio tipo sepetelis neitiks, nes jame maisyti naturalus ir sintetiniai sereliai.... Seniau mano oda ne tokai jautri budavo, tai naturaliu seriu sepetelius naudojau, dabar jautresne, tai net patys svelniausi po kurio laiko sujautrina, tad teko visus keist i sintetiniu seriu sepetelius (nors akims be problemu naudoju ir naturaliu seriu).

Sigmos nesu turejus jokio... Siaip man Mac siurkstoki ir akiu ir veido. Bet kiek bandziau pakeist akiu, tai su kitais netoks efektas gaunasi. Veido pavyko pakeisti i Shiseido, man jie nuostabus wub.gif Atrodo, kad jie naturaliu seriu, bet jau svelnumas kaip puko. O kiti turimi - MUFE ir TBS tai sintetiniai.
Oda labai jautri mano. Radau kazkoki Whisper duo fibre stippling brush, raso kad svelniausias is esamu, tai bandysiu siustis.
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Užsisakiau keletą "Sigmos" šepetelių ir iškilo toks klausimas? Muitą/PVM jiems deda ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 04 15, 11:00)
Užsisakiau šiuos Sigma, kaip laukiu wub.gif per kiek kažin pareina iš jų?? g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image


Ateinu pasigirti wub.gif gavau šepetėlius, kokybė nenuvylė wub.gif

QUOTE(Ketus @ 2011 04 28, 17:49)
Sveikos  4u.gif
Užsisakiau keletą "Sigmos" šepetelių ir iškilo toks klausimas? Muitą/PVM jiems deda ar ne?  g.gif

muitą gali dėti visoms prekėms ne iš EU... deda ar ne, priklauso nuo siuntinio vertės, aš stengiuosi neviršyti 75Lt, berods tokia yra suma, iki kurios siuntinio neapmokestina smile.gif Man sigmos šepetėlių neapmokestino, nes siunčiausi per du mažus užsakymus smile.gif
Atsakyti
As turiu Dior kreminei pudrai. Parasyta kad Kinijoj pagaminta. Dabar isigyjau Make Up Forever Face brush kabuki. Kaip suprantu jis sintetinis.Ant pakuotes neparasyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 28 balandžio 2011 - 20:57
QUOTE(žvarba @ 2011 04 28, 19:45)
Ateinu pasigirti wub.gif gavau šepetėlius, kokybė nenuvylė wub.gif
muitą gali dėti visoms prekėms ne iš EU... deda ar ne, priklauso nuo siuntinio vertės, aš stengiuosi neviršyti 75Lt, berods tokia yra suma, iki kurios siuntinio neapmokestina smile.gif Man sigmos šepetėlių neapmokestino, nes siunčiausi per du mažus užsakymus smile.gif


censored2.gif oooo neee, man su siuntimu gavosi $84... doh.gif
Smagu girdėti, kad šepetėliai tiko ir patiko - aš tą vidurinį "Small Tapered Blending" irgi užsisakiau ax.gif
Atsakyti
As visgi Sigmos taip pat uzsisakiau. Dariau du uzsakymus, vienas virsin6 suma, kitas ne. Ziuresiu ar neapmokestins. Labai laukiu!
Atsakyti
Nupirkau douglas Make Up forever kabuki sepeteli. kaina su nuolaida 126 lt. Viena karta panaudojau ir isploviau. Ir pastebejau kad sepetelio kotas suskilo. Kol dziuvo - suskilo dar labiau. Grazinau atgal i parduotuve. Dabar padariau isvada, kad neverti tie sepeteliai tokiu pinigu.
Atsakyti
o Douglas firminiu sepeteliu niekas nebandet? Ciupinejau, nu jau svelnumas labai labai ax.gif kaina apie 100 su virs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2011 05 03, 13:00)
Nupirkau douglas Make Up forever kabuki sepeteli. kaina su nuolaida 126 lt. Viena karta panaudojau ir isploviau. Ir pastebejau kad sepetelio kotas suskilo. Kol dziuvo - suskilo dar labiau. Grazinau atgal i parduotuve. Dabar padariau isvada, kad neverti tie sepeteliai tokiu pinigu.


Esu turejus MUFE kabuki ir plovus, tai man tokiu suskilimu nebuvo. Gal tiesiog jums nekokybiskas pasitaike.... O dziovinot stacia ar gulscia ir plaunant kotuka slapinot? Nes siaip reikia visus sepetelisu saugot, kad nepribegtu vandens i koteli, nes gali atsilipint sereliai, o gal ir suskilt, jei medinis - visgi suslapus ir dziudama mediena plestusi/trauktusi. Na bet cia mano pamastymai... g.gif
Atsakyti