Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Tiffany @ 2011 04 14, 11:18)
man geriausias MAC 182  wub.gif

jau ne vienerius metus naudoju - nei seriasi, nei plinka  biggrin.gif minkstutis, svelnutis  wub.gif standus, puikiai kabina BE mineraline pudra ir tolygiai isskirsto  drinks_cheers.gif

O kodel man seriasi g.gif Ty pradejo sertis?
su visais kitais privalumais sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 14 balandžio 2011 - 11:38
QUOTE(edicike @ 2011 04 14, 12:31)
O kodel man seriasi g.gif Ty pradejo sertis?
su visais kitais privalumais sutinku drinks_cheers.gif


nzn, gal nuo partijos priklauso g.gif saviski pirkau is nordstrom.com rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2011 04 14, 11:55)
Pries gera pusmeti isigyjau si :
......
Labai fainas ,minkstas,bet dabar taip pradejo sertis ,kad nebegaliu  doh.gif Kazin kodel ?gal del to ,kad nei karto neploviau?O su kuo ji isplauti?


Oi, jau per tiek laiko tikrai reiketu plaut - isvis bent karta per menesi plaukit (butu gerai ir dazniau, pvz as stengiuosiu i savaite karta), nes paskui visokie mikrobai ant sepetelio pradeda rastis ir i pudra patenka nuo jo. Na su sausais produktais tie visi blogiai maziau kaupiasi, bet reikai ir priziuret, kad taip butu.

O plauti galima spec. sepeteliu plovikliu arba bet kokiu sampunu, skystu muilu ir pan - as bent i indeli isipilu truputi sampuno, uzpilu siltu vandenuku ir pamakaluoju sepeteli, o paskui po srove nuplaunu.

Bet nezinau ar dle neplovimo sertusi. g.gif Mano turetas MAC pudros iskart po nusipirkimo seresi, ploviau ir vistiek seresi nenormaliai. Bet jei jusiskis tik dabar pradejo, tai ne nezinau kodel... g.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 04 05, 16:03)
Koki pasiulytumete sepetuka kabuki mineralinei pudrai.. Vis kiek nusiperku, visi keliauja laukt, nes sereliai seresi, luzineja, negaliu pakesti kaip reikia rinkti nuo veido  verysad.gif

Tik Everyday Minerals. Nė vienas plaukelis neiškris, bus minkštas ir švelnus, išplauni - ir vėl kaip naujas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 04 14, 22:41)
Tik Everyday Minerals. Nė vienas plaukelis neiškris, bus minkštas ir švelnus, išplauni - ir vėl kaip naujas  wink.gif

o vat man sitas pasirode niekam tikes unsure.gif
Atsakyti
Užsisakiau šiuos Sigma, kaip laukiu wub.gif per kiek kažin pareina iš jų?? g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 04 15, 11:00)
Užsisakiau šiuos Sigma, kaip laukiu wub.gif per kiek kažin pareina iš jų?? g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

labai yvairiai, viena kart po svaitės jau gavau, kita kart po 2-3 sav, lauksiu atsiliepimų
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 04 15, 11:07)
labai yvairiai, viena kart po svaitės jau gavau, kita kart po 2-3 sav, lauksiu atsiliepimų

būtinai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 04 15, 09:58)
o vat man sitas pasirode niekam tikes  unsure.gif

Turite? Prašom konkrečiau, kuo netiko/nepatiko. Argumentus pažerkite mums, kodėl taip pasirodė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 04 15, 21:39)
Turite? Prašom konkrečiau, kuo netiko/nepatiko. Argumentus pažerkite mums, kodėl taip pasirodė biggrin.gif


turejau, net 2 kartus buvau jam davusi sansa ir abu kartus pardaviau, nes man per skystas, sintetinis rolleyes.gif Nepatiko kaip kabino mineraline mirksiukas.gif Kaip uz tokia kaina, tai ir tokia ir kokybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 04 15, 11:00)
Užsisakiau šiuos Sigma, kaip laukiu wub.gif per kiek kažin pareina iš jų?? g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

O kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 04 16, 10:23)
turejau, net 2 kartus buvau jam davusi sansa ir abu kartus pardaviau, nes man per skystas, sintetinis  rolleyes.gif Nepatiko kaip kabino mineraline  mirksiukas.gif Kaip uz tokia kaina, tai ir tokia ir kokybe  smile.gif

Kuris būtent, Long handled kabuki ar Flat top? ax.gif
Atsakyti