Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 01, 21:18)

antra ta turiu, tas puikus kampukams  thumbup.gif
Skyscio yra Inglot (kaina iki 20lt kiek pamenu)

Dekui 4u.gif

Nusprendziau pasiimti 35 ir 30.

O gal pameni kiek ml, ar labiau MUFe verta pirkti? Nes jo ten nemazai, koks 100 ml yra,gal daugiau.
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2011 04 01, 22:26)
bandysiu eisiu ryt keist. sepetelis pudrai buna brangesnis uz skaistalu? Kaip jus galvojat ar dior sepetelis gali buti Kinijoj pagamintas? Kristianoj pirktas, tai neturtu buti padirbtas
Papildyta:
Cia ne kosmetikos gaminys. Sepetelis tai daiktas. o ne kosmetika.

Tikrai eikit ir pabandykit, nors jis sepetelis, bet kosmetikos gaminis bus. Bet reikia bandyt pakeisti, jei ne graziuoju, tai bloguoju mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 01, 22:33)
Dekui 4u.gif

Nusprendziau pasiimti 35 ir 30.

O gal pameni kiek ml, ar labiau MUFe verta pirkti? Nes jo ten nemazai, koks 100 ml yra,gal daugiau.

Inglot 150 ml, as juosciau abu, tai man jie vienodi, vien alkoholis biggrin.gif
ir sudetis ant manojo vien alkoholine lotuliukas.gif
Atsakyti
Koki pasiulytumete sepetuka kabuki mineralinei pudrai.. Vis kiek nusiperku, visi keliauja laukt, nes sereliai seresi, luzineja, negaliu pakesti kaip reikia rinkti nuo veido verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 04 05, 16:03)
Koki pasiulytumete sepetuka kabuki mineralinei pudrai.. Vis kiek nusiperku, visi keliauja laukt, nes sereliai seresi, luzineja, negaliu pakesti kaip reikia rinkti nuo veido  verysad.gif


Man is kabuki tik vienas vienintelis prigijes, t.y. ELF is studio linijos - iki jo bandyti kabuki isvis nepatiko ir niekad nenaudojau, o sita prigriebiau ir neatsidziaugiu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 05, 17:07)
Man is kabuki tik vienas vienintelis prigijes, t.y. ELF is studio linijos - iki jo bandyti kabuki isvis nepatiko ir niekad nenaudojau, o sita prigriebiau ir neatsidziaugiu.  thumbup.gif

atrodo fainas, man dar is CS patinka labai, nei seriasi, svelnutis wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
O gal kuri bandėt Fraulein 38 šepetėlius?

Pastebėjau, jog pati produkcija kiek pigesnė, tai mano studentišką kišenę suviliojo, nes nemoku su vienu teptuku gražiai padažyti akių. blush2.gif
Atsakyti
Gal kas naudoja ECOTOOLS sepetelius? domina ar nekrenta sereliai
Atsakyti
Sveikos, koki pasiulytumet sepeteli Egipto zemei? Galvoju isigyt, bet bijau neismest pinigu i bala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 04 11, 16:21)
Gal kas naudoja ECOTOOLS sepetelius? domina ar nekrenta sereliai


Turiu kelis šepetėlius iš Eco Tools, nei vienas nesišeria.
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 04 11, 16:21)
Gal kas naudoja ECOTOOLS sepetelius? domina ar nekrenta sereliai


Nekrenta, bet EcoTools sintetiniai sereliai, o kritimas budingas naturaliam plaukui,
Atsakyti
Pries gera pusmeti isigyjau si : MAC182
http://www.maccosmet...rush/index.tmpl

Labai fainas ,minkstas,bet dabar taip pradejo sertis ,kad nebegaliu doh.gif Kazin kodel ?gal del to ,kad nei karto neploviau?O su kuo ji isplauti?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 04 05, 16:03)
Koki pasiulytumete sepetuka kabuki mineralinei pudrai.. Vis kiek nusiperku, visi keliauja laukt, nes sereliai seresi, luzineja, negaliu pakesti kaip reikia rinkti nuo veido  verysad.gif

man geriausias MAC 182 wub.gif

jau ne vienerius metus naudoju - nei seriasi, nei plinka biggrin.gif minkstutis, svelnutis wub.gif standus, puikiai kabina BE mineraline pudra ir tolygiai isskirsto drinks_cheers.gif
Atsakyti