Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Pasakykit ar dior blush brush speteli skirta skaistalams, galima naudot pudrai? Snd siek tiek apgavo mane kristianoj, prašiau pudrai, o davė skaistalam. Nieko apie juos nesuprantu. Grizau namo paskaičiau internete kad jis skirtas skaistalam. Nu zodziu apgavo mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 01 balandžio 2011 - 14:30
QUOTE(style18 @ 2011 04 01, 15:30)
Pasakykit ar  dior blush brush speteli skirta skaistalams, galima naudot pudrai? Snd siek tiek apgavo mane kristianoj, prašiau pudrai, o davė skaistalam. Nieko apie juos nesuprantu. Grizau namo paskaičiau internete kad jis skirtas skaistalam. Nu zodziu apgavo mane.

zinoma galima pritaikyti, tik jis kiek mazesnis, tai daugiau darbelio bus padengiant visa veida, as tai buciau nuejus pakeist, jei jis dar nebandytas blush2.gif
Atsakyti
jau keiciau viena kart, nes subraizyta pardave panoramoj.Nuejau pakesit pasake kad cia nieko baisaus, naudotis galima. Atskaite morala kad pinigu negrazins. Tai vaziavau i gedimino pr. ten dave nesubraizyta. Kai grizau namo pamaciau kad ne tam skirtas. As prašiau pudrai kompaktinei presuotai. tai nemanau kad trecia karta keis.

Isvis kristianoj daugiau nieko niekada nepirksiu. Niekas manes net neatsiprase panoramoj, kad pardave subraižytą. O pinigai tai nemazi 135 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 01 balandžio 2011 - 18:48
QUOTE(style18 @ 2011 04 01, 19:45)
jau keiciau viena kart, nes subraizyta pardave panoramoj.Nuejau pakesit pasake kad cia nieko baisaus, naudotis galima. Atskaite morala kad pinigu negrazins. Tai vaziavau i gedimino pr. ten dave nesubraizyta. Kai grizau namo pamaciau kad ne tam skirtas. As prašiau pudrai kompaktinei presuotai. tai nemanau kad trecia karta keis.

Isvis kristianoj daugiau nieko niekada nepirksiu. Niekas manes net neatsiprase panoramoj, kad pardave subraižytą. O pinigai tai nemazi 135 lt

bet juk skaistalams skirtas maziau kainuoja blink.gif nezinau kaip Dior, nu bet jis gi mazesnis, nesukit galvos sau, jei jus pirkot pudros ir turit ceki, o jums dave skaistalu, tai neskit atgal ir pasakykit kad cia didelis skirtumas i ka jums pakeite. Man buvo, kad vietoje presuotos pudros pardave kremines teksturos, tai pakeliau kipisa, bet pati kalta kad brukstelejau pirstu, tai sake jei butu neliestas, butu pakeite. Jus gi ne pinigu prasot atgal, o pakeisti i atitinkamos vertes ir funkcijos.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 04 01, 20:41)
kažkokia nesuvokiama kaina šepetėliui  blink.gif

Taip, Dior LT ir ne LT brangus yra, todel as siulau pakovoti uz savo teises, juk ne 10 lt vertes.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 01, 20:42)
Taip, Dior LT ir ne LT brangus yra, todel as siulau pakovoti uz savo teises, juk ne 10 lt vertes.

nu tai jo, kovot reik, ale kaina. nu man žiauriai nesuovokiama biggrin.gif kuo jis ten toks stebuklingas?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 04 01, 20:43)
nu tai jo, kovot reik, ale kaina. nu man žiauriai nesuovokiama biggrin.gif kuo jis ten toks stebuklingas?

Na Dior visa kosmetina nera pigi, tai cia irgi ne isimtis rolleyes.gif
aisku ir dizainas grazus sepeteliu ax.gif
Atsakyti
Nemanau kad 3-ia kart keis. pirma kart keiciau nes subraizytas buvo, nepastebejau kad skaistalams. tai dabar jei nuesiu tai sakys reikejo is kart ziureti. as pasitikejau konsultante. Pirkau panoramoj tai teko vaziuot keist i gedimino pr. panoramoj pasake kad neturi. Kiek gali kainuot dior pudrai? Jus sakot skaistalams negali kainuot 135?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 01 balandžio 2011 - 20:23
QUOTE(style18 @ 2011 04 01, 21:22)
Nemanau kad 3-ia kart keis. pirma kart keiciau nes subraizytas buvo, nepastebejau kad skaistalams. tai dabar jei nuesiu tai sakys reikejo is kart ziureti. as pasitikejau konsultante. Pirkau panoramoj tai teko vaziuot keist i gedimino pr. panoramoj pasake kad neturi. Kiek gali kainuot dior pudrai? Jus sakot skaistalams negali kainuot 135?

aš manau, jei yra čekis ir šepetėlis nenaudotas, turėtų pakeist. galima ir pašumint biškį, kad ne tokį davė ir pan. nu tikrai turi pakeist
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 04 01, 21:26)
aš manau, jei yra čekis ir šepetėlis nenaudotas, turėtų pakeist. galima ir pašumint biškį, kad ne tokį davė ir pan. nu tikrai turi pakeist

taip drinks_cheers.gif jei jus pirkot pudrai, tai ir kaina atitinkamai bus tokia kaip pudrai skirto, siulau nueiti ir paziureti, jei pamatysit kad skaistalu pigesnis (bent turetu taip buti) tai kelkit kipisa ir galsiai sakykit kad jus apgavo, ir kvieskit direktore, sakykit kad skunda rasysit. Dazniausiai iki to nenueina, nes niekas nemegsta skandalu.
Atsakyti
Kuri sigmos sepeteli rinktis E45 ar E 30?
Reikia isorinio kampo tamsinimui, kad nebutu didelis svarbiausia.

E45:user posted image
user posted image

E30:user posted image
user posted image

Beje, ar yra dar Lietuvoj kasnors bet MUFE dezinfekcinio skyscio sepeteliams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 04 01, 22:14)
Neprivalo pakeist, nes cia kosmetikos gaminys skaitosi, o tokie pagal istatymus LT nei priimami atgal, nei keiciami (net nauji). Todel geriausia keliaut i parduotuve ir graziuoju ten aiskintis.  4u.gif

Bet jei ji pirko pudros, o jai dave ne ta, cia kitaip galima traktuoti, kad neatitinkamos kainos preke buvo ax.gif pati susiduriau su tuo, daug ka LT nekeicia pagal popieriu, bet realiai daug ka galima iskovoti.
Maserati.
antra ta turiu, tas puikus kampukams thumbup.gif
Skyscio yra Inglot (kaina iki 20lt kiek pamenu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 01 balandžio 2011 - 21:20