Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

As tai laukiu konturavimui stai tokio Sigma F35
user posted image
tikiuosi neteks nusivilti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2011 03 12, 17:32)
As tai laukiu konturavimui stai tokio
tikiuosi neteks nusivilti  g.gif

manau, bus geras. vakar buvau sigmos intern. psl, paskaiciavau, ko ir kiek noreciau, tai mano norai siekia 220$.....ai, tiek to, kita karta gal biggrin.gif
o pagirti galiu Yves Rocher sepetelius, as po truputi visus susirinkti baigiu.
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2011 03 12, 17:32)
As tai laukiu konturavimui stai tokio
user posted image
tikiuosi neteks nusivilti  g.gif

iš nuotraukos nesmato koki užsakėt F35 ar F25, aš turiu F35, tai mano labai mylimas
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 03 13, 13:02)
iš nuotraukos nesmato koki užsakėt F35 ar F25, aš turiu F35, tai mano labai mylimas

Paemiau ta mazesni, berods F35 smile.gif
Atsakyti
pries savaitele isigijau situos du,buvau nusiziurejusi sigmos keleta,bet kadangi situo du pasitaike po ranka ir dar nemokamai tai ir pasiemiau.turiu pasakyt pirmas sepetelis puiki alternatyva mac'o ar sigmos sepeteliui.smokey eye sepetelis taip superinis.svelnuciai,fainuciai thumbup.gif
No7 Eyeshadow Blend and Contour Brush
http://www.boots.com...r-Brush_947206/
No7 Smokey Eyeliner Brush
http://www.boots.com...r-Brush_924459/
Atsakyti
Jau savaitę džiaugiuosi savo naujais Ecotools šepetukai:
user posted image
(To didelio neturiu...)
Tikrai džiaugiuosi, ypač mažiausiais. Labai švelnūs, nebyra, maloniais natūraliais kotukais. Buvo verta pirkti, bent jau kol kas taip manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2011 03 13, 18:34)
Paemiau ta mazesni, berods F35  smile.gif

Gavau jau sepetuka thumbup.gif Tikrai superinis, puikiai atlieka savo darba wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 03 19, 21:59)
Jau savaitę džiaugiuosi savo naujais Ecotools šepetukai:
user posted image
(To didelio neturiu...)
Tikrai džiaugiuosi, ypač mažiausiais. Labai švelnūs, nebyra, maloniais natūraliais kotukais. Buvo verta pirkti, bent jau kol kas taip manau smile.gif

turiu ir as eco tools,seseliu sepetelis patinka,deja krempudrai dengti skirta sepeti pardaviau,nes palikdavo dryzius ant veido.o kokioj saly esi?labai fainas rinkinukas,bet pas save IE tokio rinkinuko nemaciau tik keleta pavieniu g.gif
Atsakyti
hey! ar esat kuri pirkusi sepetelius is erdesos?;] girdejau kad jie turi but minksti?
Atsakyti
QUOTE(eglishakis @ 2011 03 27, 22:27)
hey! ar esat kuri pirkusi sepetelius is erdesos?;] girdejau kad  jie turi but minksti?

man jie nepatinka, siukstus ir seriasi labai schmoll.gif
Atsakyti
hm, o ka tada minksto galetumet patart? nes as siame reilkale zalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglishakis @ 2011 03 27, 22:27)
hey! ar esat kuri pirkusi sepetelius is erdesos?;] girdejau kad  jie turi but minksti?



Man bent jau egipto zemes sepetelis superinis thumbup.gif minsktas, gerai padengia. Aisku seriasi, bet nesu turejus tokio, kuris nesisertu schmoll.gif
Atsakyti