Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakšt, nuostabios pupinės ir pateikimas liuks thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Prisiruošiau rožę nufotkint pgl aną rusių masterklasą, t.y. darytą ne atskirais žiedlapiais, o iš juostos. Kažkas panašaus į rožę tikrai gaunas tuo būdu smile.gif . Tik buvau įrėminta į tam tikrus rėmus, kadangi sukarpiau šalikėlį, tai teko apsiribot esamu ilgiu, ir šalikėlio dizainu. Juostą atskirai velti aišku labai tingisi, bet kaip gerai galima tan reikalui sunaudot ekperimentinius šalikėlius. Pas mane jų krūvos, dabar turbūt užderės rožių...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pupelinės fantastiškos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 31, 11:42)
Blyn, nu kaip nesiseka man su tom fotkem. Kad ta kuris man gmaila pagadino kur sikanti sutrauktu  mad.gif  mad.gif  mad.gif Kokiatai Liubove ten.  blink.gif

Va cia daug foto, turetu leist ziuret.
http://fotki.yandex....ta-rakauskiene/

oho bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 01 31, 10:27)
aš dariau tapkes iš jos. gavosi tokios kietokos, nes sunkokai traukėsi, tai ilgai kočiotos.padovanojau, o savininkė skundžiasi, kad einant kažkokie plaukai, pūkai griūna ir dar kojas apvelia. paprašiau, kad atvežtų pažiūrėt, tai matysiu kas kaip. g.gif


niu labai įdomu, papasakok kas ten kaip, kai pamatysi smile.gif
Atsakyti
Šeriasi alpaka juodai... Ir plaukai (tiksliau šeriai) eina, jei ją vieną veli. Ją maišyt reikia su merinu ar karšiniu. Nemanau, kad ji tapkėms viena tinkama, o ir kaina tada kokia gaunąs. Kokios pirštinės dar dar. Aš pernai su riešinėm dalinai alpakinėm pravaikščiojau, tai pasileist nepasileido, bet plaukuojąsi visai rimtai (skirtingai nuo kitos dalies riešinių dalies smile.gif ). Ta dalis kur pereidinėjo nuo merino į alpaką ir susimaišė, tai visai fainai atrodė.
Atsakyti
viena moteri uzkalbinau del skaidriu kaliosu,,,sake rusai gamina silikoninius, prie -30 galima vaiksciot, o ir uzsakyt reiktu kaip min 50 vnt...ir kaina man pasirode ne maza...40 Lt (nors ...as gal nesiorientuoju)...
Atsakyti
Trakst, grazi forma slepeciu, o pupeles tai ten kas? Nelabai imatau, bet matau, kad kazkas lyg padrapiruota, ar ne?

Juperi, tikrai brangoki kaliosiukai, kazkas matyt perparduot nori. As noreciau sau vienu, smagu butu kada ilgaaulius sau nusivelti rolleyes.gif

Besijuokianti, liuks roze, laabai labai. Ten dar ir su silku gal, ar tik man taip atrodo?
Atsakyti
[quote=kadabra,2011 01 31, 19:19]
Trakst, grazi forma slepeciu, o pupeles tai ten kas? Nelabai imatau, bet matau, kad kazkas lyg padrapiruota, ar ne?

wink.gif Tik tu ir MB pupeliu ten nematot. Ir kaip sitaip fantazijos neturet... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 31, 16:21)
Šeriasi alpaka juodai... Ir plaukai (tiksliau šeriai) eina, jei ją vieną veli. Ją maišyt reikia su merinu ar karšiniu. Nemanau, kad ji tapkėms viena tinkama, o ir kaina tada kokia gaunąs. Kokios pirštinės dar dar. Aš pernai su riešinėm dalinai alpakinėm pravaikščiojau, tai pasileist nepasileido, bet plaukuojąsi visai rimtai (skirtingai nuo kitos dalies riešinių dalies smile.gif ). Ta dalis kur pereidinėjo nuo merino į alpaką ir susimaišė, tai visai fainai atrodė.


nu alpaka jau ir šiaip pati sau viena nepigi. Aš kai tas pirštines bandžiau tai galvojau nu jei pabyks nubelt, tai tos pirštinės žmogui būtų kaip erškėčių vainikas lotuliukas.gif


O aš šiandien supratau kad blogą šabloną pasidariau, nes oamiršau pirštinėm paplatinrt ties riešu, tai nors rėmnk ir kabink, nes iš jų tiek ir naudos kai ranka neįsikiša, o dar tokios gražios ir tvirtos gavos doh.gif nu tūūūndra aš unsure.gif
Jei reiktų iš vėlimo išgyvent - bankrutuočiau fiziškai ir morališkai su savo lepsusais.

Dabar kankinu tapkes, skau tą tai jau moku, tai pavyks lotuliukas.gif
Atsakyti
srauni_upe visiems liapsusu pasitaiko. biggrin.gif Todel sakant darbo kaina, reikia ir i tai atsizvelgt. Brokas - naturalus gamybos procesas ir jo sanaudos issikaiciuja i savikaina. 4u.gif
Mano vienos antresoles slepetem tuoj uzkistos bus. doh.gif
Viskas einu velt. Kiek galima siandien prie to kompo sedet. Ot laiko siurbikas. doh.gif
Atsakyti
Kita vertus - iš klaidų mokomės. Aš kai pažiūriu kiek skirias darbai dabar ir kad ir prieš gerą pusmetį... smile.gif Klaidų darymas irgi investicija savotiška.. aišku smile.gif


(Paguodžiau save)
Atsakyti