Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 01 31, 11:42)
Blyn, nu kaip nesiseka man su tom fotkem. Kad ta kuris man gmaila pagadino kur sikanti sutrauktu  mad.gif  mad.gif  mad.gif Kokiatai Liubove ten.  blink.gif

Va cia daug foto, turetu leist ziuret.
http://fotki.yandex....ta-rakauskiene/

cia ir maciau...


ir , kad To, kuris gmail pagadino -vaikai televizoriasu bijotu...
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 31, 11:44)
cia ir maciau...
ir , kad To, kuris gmail pagadino -vaikai televizoriasu bijotu...




Seklys morka ph34r.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip smagiai pupos į medį įsilipo lotuliukas.gif nu man nesvietiškai graži Trakšt tapukių forma, kaip išmokt tokią išgaut... Ir dar - kaip taip gražiai iškirpt veltinį, kaip tose pupinėse? Man problema elementarią skylę padaryt - draskau visaip žirklėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 31, 12:05)
Kaip smagiai pupos į medį įsilipo  lotuliukas.gif nu man nesvietiškai graži Trakšt tapukių forma, kaip išmokt tokią išgaut... Ir dar - kaip taip gražiai iškirpt veltinį, kaip tose pupinėse? Man problema elementarią skylę padaryt - draskau visaip žirklėm doh.gif

va va- pritariu...Trakst, iskirpimai-idealus... thumbup.gif
Atsakyti
Trakst, gal kartais albumo statusą pakeitei kažkaip iš viešo į privatų, kad dabar slaptažodžio prašo?

Labai gražios šlepetės wub.gif

Iš vis labai smagu matyti atgijusią temą ir entuziastingai veliančias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 31 sausio 2011 - 11:15
QUOTE(Kerpena @ 2011 01 31, 12:11)
Trakst, gal kartais albumo statusą pakeitei kažkaip iš viešo į privatų, kad dabar slaptažodžio prašo?

Labai gražios šlepetės wub.gif




lotuliukas.gif

Tai, kad siandien visa ryta bandau su tais albumais ir nuotraukom bendra kalba rast. doh.gif Niekaip nesigauna. Ten, kur slaptazodzio praso, tai tik syryt tris nuotraukas teikeliau. Neperseniausiai radau, kaip pasukt. doh.gif Tundra as nisiska del tokiu dalyku. doh.gif

Atsakyti
Nu va, pamačius Trakšt tapukes, savo ūkiškąsias nebesinori net rodyti blush2.gif . Labai kokybiškos ir simpatiškos. wub.gif Nors žirniai savo laiku man buvo padarę didžiausią įspūdį 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 31, 12:23)
Nu va, pamačius Trakšt tapukes, savo ūkiškąsias  nebesinori net rodyti blush2.gif . Labai kokybiškos ir simpatiškos. wub.gif  Nors žirniai savo laiku man buvo padarę didžiausią įspūdį 4u.gif .



Kas cia per konfuzai g.gif . Grait rodyk. bigsmile.gif Idomu gi.

Aciu uz pagyrimus 4u.gif

Visos darzovines nuo zirniu ir prasidejo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 31, 12:30)
Kas cia per konfuzai g.gif . Grait rodyk.  bigsmile.gif Idomu gi.

Aciu uz pagyrimus  4u.gif 

Visos darzovines nuo zirniu ir prasidejo.  smile.gif

sekanti darzove....???
nors ankstiniu dar yra daug... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 31 sausio 2011 - 11:32
Trakšt, gražu. Man spalvų perėjimai šitose pupose gražūs.
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 31, 12:32)
sekanti darzove....???
nors ankstiniu dar yra daug... lotuliukas.gif




Tai kad ne tik pupos ir zirniai pas mane repertuare yra. Galima ir ridikelius ir bulve rast. Reiki tik truputi fantazija ijungt. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 31 sausio 2011 - 11:40
Trakšt,kokios fanos wub.gif gražus spalvų deriny ir perėjimas thumbup.gif
Atsakyti