Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Juperi, super thumbup.gif . Žiauriai gražu... Pavydžiu dar, ech doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 30, 17:15)
Na, bet pirmą kartą dėjau servetėlę, tai manau atleistinas neišmanymas.. blush2.gif
Juperi, o tavo komlektėlis tooks mmm labai pavykęs. wub.gif Ten jau plona sluoksna, ar ne?


žollia, va ta kaklaskare mano dekoruota su servtele silko- paziurekit- as ja galejau istempti iki...begalybes doh.gif thumbup.gif va koks stebuklas thumbup.gif

sluoksna 18 mic
QUOTE(kadabra @ 2011 01 30, 17:16)
jep. aisku. as irgi su kepurem nedraugauju - kapisonai (t.y. gobtuvai) man tinka nuo salcio saugotis biggrin.gif

drinks_cheers.gif ir pas mane tas pats, jeigu gobtuvo nera -galva basa kaip kulnas tongue.gif
Atsakyti
Aš maniau, kad ten šilko gijas dėliojai blink.gif , o, pasirodo, ištempta servetėlė thumbup.gif
Na, ant tapkių taip schmoll.gif neišeitų, galvoju g.gif .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 30, 17:27)
Aš maniau, kad ten šilko gijas dėliojai blink.gif , o, pasirodo, ištempta servetėlė thumbup.gif
Na, ant tapkių taip  schmoll.gif  neišeitų, galvoju g.gif .

iseitu... apvyniojai visa tapce ir gausis vel kokonas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai spalviamėgė tongue.gif ir labaaai pavasario noriu, preliminarus pavasarinių tapių vaozdas toks, kol šlapios šilko gijos nelabai matosi:
user posted image
Atsakyti
raganele, tikrai, kad pavasaris...krokai, krokai thumbup.gif mano dar tos dvisluoksnybes neisbandytos...
Atsakyti
Atėjau, pažiūrėjau, nugriuvau lotuliukas.gif nuo jūsų grožių wub.gif
Jū nuostabios ir nepakartojamos bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Oho kiek vaizdu... thumbup.gif thumbup.gif wub.gif bigsmile.gif thumbup.gif


Saunuoles.

Pilkos Kadabros man ne su zaibais, o toks, kaip kazkokio akmens pavirsius. Labai idomiai ir graziai gavosi. wub.gif


žollia
ukiskos, praktiskos. thumbup.gif Ko ten daugiau norejai is ju? O servetele tai jei ne kudai pakloji, tai ir gaunasi tos pusliukes. Man tai grazu. biggrin.gif


raganele net sviecia cool.gif Ar tik fotikas nepersistenge. Zinau tas spalvas, tikrai blicas "dadejo" ten biski ryzkumo. biggrin.gif \



juperi pilkasis komplektukas wub.gif thumbup.gif swoon.gif


Visai man patinka but gerai, maloniai ir beveik pukuotai. ax.gif
Atsakyti
aha blykstelėjau su muiline ir dar iš arti doh.gif reik peret prie vyro fototechnikos
Atsakyti
Mane tai nervina lateksas dry.gif , aš jo lipnumo nesuprantu unsure.gif Pirmosioms šlepetėms tepiau vieną sluoksnį, vienos lyg mažiau lipnios buvo, kitos labiau.....Dabar tepiau du sluoksnius, baisiausiai limpa, jeigu suglaudi padus, atitraukiant tiesiog tempiasi tysalas doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Raganele,nuostabus krokai,man ta spalva mmmm bigsmile.gif
Atsakyti
aš nesulaukusi latekso sunormalėjimo papudravau padus talku vaikiškiems užpakaliukams biggrin.gif - tiko
Atsakyti